PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motovento

gökçetuna
10 Kasım 2021, 12:57
Motovento sitesinden bir adet mont sipariş verecegim ama sitenin sanal posu yok, Trendyol vb gibi uygulamada da mağazası yok direkt olarak bir banka hesabına havale yapıyorsunuz ve öyle sipariş onaylanıyor. Fiyatlar da çok ucuz olduğu için güvenilir mi bilemedim. Bilgisi olan var mı ?

tommygun
10 Kasım 2021, 13:04
Merhaba, geçmişte site üzerinden alışveriş yapan arkadaşların deneyimlerini içeren bir başlık vardı. Linkini sizinle paylaşıyorum. Genelde sıkıntı yaşanmamış.

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/205070-motovento-alis-veris-sorunu.html

-ZERO-
10 Kasım 2021, 13:19
motoventoya güvenebilirsiniz. iki defa alışverişim bir defa iadem oldu. hepsi sorunsuzdu.

sey_47
10 Kasım 2021, 13:27
Sitenin sanal posu var. Şimdi bir sipariş geçtim. kredi kartı tek geçim. worldcard seçtim, vakıfbank pos'a yönlendirdi.

denizz1
10 Kasım 2021, 14:53
2 ay önce hjc kask almıştım,2 günde elime ulaştı.Güvenirlik açısından bir sorun yaşamadım.

Lucas
10 Kasım 2021, 14:53
Ben çocuğa kask kendime mont ve eldiven olmak üzere 3 kere sipariş verdim, sanal posu var kredi kartı ile satın aldım.
Kargo takip hadisesi sıfır, verdiğim tüm siparişler ertesi gün elime ulaştı.
Zaman zaman ellerinde beden kalmayan ürünlerde sağlam indirim yapıyorlar.

F54
10 Kasım 2021, 18:46
güvenilir bir site tavsiye ederim daha önce 2 kere alışveriş yaptım

MekoZeko
10 Kasım 2021, 19:24
Güvenilir. Ben 3 kere alışveriş yaptım sorun yaşamadım. UMA'nın zaten. Fatura falan da UMA diye geliyor.

Metela
10 Kasım 2021, 21:08
Bu sanal pos değil de nedir? Bence başka bir sıkıntı var sizin olayda.

https://i.hizliresim.com/a7yn6nn.jpg

ChuckBerry
10 Kasım 2021, 23:29
Zaman zaman kullanıyorum herhangi bir problem yaşamadım ayrıca sanal pos mevcut.

joshua
11 Kasım 2021, 19:08
çok alışveriş yaptım, web sitesi o kadar büyük bir firma için çok kötü, ilkokul çocuklarına yaptırsan daha iyi çalışan bir web sitesi olurdu kesin.

artemis99
12 Kasım 2021, 11:09
Motovento UMA Uğur Motorlu Araçlar'ın motosiklet ekipmanı satış sitesidir. Yani kendileri Mondial CF moto vb bir çok markanın Türkiye distribütörü daha sağlamı da yok.

gökçetuna
12 Kasım 2021, 12:48
İki gün önce montu sipariş geçmiştim bugün elime sorunsuz ulaştı. Herkese teşekkürler

S_Hakkinen
15 Aralık 2021, 18:04
Ben de bu siteden kask, bot, mont, birden çok eldiven, çanta taşıyıcı vs. aldım, hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim, İlgileri de fena değil, Bot ayağıma uymadığından önce iade ettim, sonra değişim talep ettim, benim adıma hallettiler tüm işlemleri

metehen__
05 Ocak 2022, 06:35
Ben de yaklaşık 6-7 ay önce ilk siparişimi vermeden inanılmaz ikilemde kalmıştım. Websitesi gerçekten hiç güven vermemişti ve fiyatları piyasaya göre baya uygundu. Yorumlara bakarak denemelik bir alışveriş yaptım. Sıkıntısız gerçekleşince, ayrı ayrı zamanlarda deri mont, tekstil mont, kask, eldiven ve bakım ürünleri siparişlerim oldu. Hiçbirinde sıkıntı yaşamadım. Hatta kask bedeni uymayınca sorgusuz sualsiz değişim yaptılar, artık alışverişleri oradan yapıyorum çoğunlukla. Ama dediğim gibi o websitesi felaket acilen düzeltmeleri lazım.