PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadın Mont

gökçetuna
03 Kasım 2021, 04:13
Merhabalar 1700 liralara kadar kadın mont tavsiyesi olan var mı?

Kerem34_
03 Kasım 2021, 05:18
O fiyata alınabilecek en iyi mont bu şu an ama isteklerini ne kadar karşılar bilmiyorum. Yazın mı kullanıyorsun, kışın mı; spor mu seviyorsun daha casual mı bunların hepsi önemli kriterler. Ama bu hem şık duruyor, hem içerisine ekstra olarak güzel bir sırt koruması aldığın zaman iyi bir koruma sağlar. Zaten kışlık model, muhtemelen içliği falan da vardır. Kolay kolay rüzgar almaz. Modeli beğenmediysen de motovento'dan alpinestars bak derim. Erkek için beden bitti ama kadın ürünlerinde hala güzel ürün, bedenler var. Air yazanlar genelde yazlık, waterproof ve Ds(Drystar) yazanlar kışlık oluyor. Hiçbir şey yazmayanlar çok delikli, fileli değilse soğuğa karşı korur ama yağmurda su alır. Su almayacak olanlarda DS veya WP yazıyor.

https://www.motoventooutlet.com/item/stella-amok-air-drystar-jacket/23607

otopsici
03 Kasım 2021, 10:36
kriteriniz yok mu?
yazlık mı istiyorsunuz? Kışlık mı?
Yoksa 4 mevsimlik mi?
deri mi istiyorsunuz tekstil mi?
bunlara karar verdiyseniz belirtin daha net cevap verebilelim.
yoksa herkes kendi kulandığı veya kulaktan duyma şeyleri tavsiye eder

satabas
03 Kasım 2021, 12:02
Revit eclipse

serif abi
03 Kasım 2021, 15:20
https://www.trendyol.com/mont-x-c118?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x%3Afashion_y%3Abranded-tekstil_z%3Akadin-a-adult_catno%3A1467_c%3Amont_gl_s_generic_&gclid=Cj0KCQjw5oiMBhDtARIsAJi0qk1J3aWrpQ5zfzmwjZOs mCkgn-CNuUT_MFuvLHL7BDn3_884Hhj3rwgaAtvaEALw_wcB&prc=1400-1700&pi=2

gökçetuna
10 Kasım 2021, 12:54
Teşekkür ederim şu an motoventodan bir mont buldum kışlık ve istedigim tipte bir mont. Ama sitenin bir sanal posu yok Trendyol vb uygulamalarda mağazası yok direkt olarak bir banka hesabına havale yapıyorsunuz onun için ne kadar güvenilir bilmediğimden sipariş veremiyorum bilgisi olan var mı ?

Kerem34_
10 Kasım 2021, 13:53
Teşekkür ederim şu an motoventodan bir mont buldum kışlık ve istedigim tipte bir mont. Ama sitenin bir sanal posu yok Trendyol vb uygulamalarda mağazası yok direkt olarak bir banka hesabına havale yapıyorsunuz onun için ne kadar güvenilir bilmediğimden sipariş veremiyorum bilgisi olan var mı ?

Güvenilir. Çevremdekiler ve ben toplam 20bin liralık alışveriş yapmışızdır. İade, değişim vs. tüm senaryoları yaşadık. Sorun olmadı.

gökçetuna
12 Kasım 2021, 12:47
Herkese teşekkürler

eigengrau
06 Temmuz 2023, 10:38
Merhaba konu çok eskide kalmış ama benim de mont tavsiyesine ihtiyacım var. Öncelikle motor kullanmaya yeni başladım o yüzden ekipmanlara pek hakim değilim. 4 mevsimlik, içindeki astarı çıkarılabilen montlardan olabilir. Scooter kullandığım için çok spor görünümlü bir şey olmasına gerek yok, koyu renkli sade bir mont bakıyorum.
Yüksek bir bütçe ayıramayacağım f/p ürünü bakıyorum. Maksimum 2.5k - 3k civarı olabilir.
Daha önce Hevik Scirocco mont aldım fakat M dar geldi, L bol oldu. Ölçü konusunda problem yaşıyorum, markanın kalıbıyla alakalı olabileceğini söylediler forumda (Mont Bedeni (http://www.motosiklet.net/forum/giyim/214121-mont-bedeni.html) )

Önerilerinize açığım, çok teşekkürler :)