PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HGS istatistiği

heimatlos
20 Ekim 2021, 22:50
Son 2 aydır motorsikletimle paralı yol ve köprülerden geçerken bir istatistik tuttum.

Çok aşırı trafik olmadığı sürece şeridi ortalayıp mesafeli gittim, diğer forumlarda bahsedilen herhangi bir taktiği uygulamadım.

Boğaziçi Köprüsü ve FSM'de Toplam 67 çift yönlü ( Anadolu'dan Avrupa'ya sonra tekrar Anadolu'ya) geçiş'ten 4 tanesini,
Avrasya Tünelinden 7 geçişin 0 tanesini,
Osmangazi Köprüsünden 2 geçişten, sadece 1 adet 1.5 liralık Demirciler OSB gişesini yakaladı.

Herhangi bir ceza, ödenmemiş geçiş ya da herhangi bir şey gözükmüyor.

Bu durum sizde de aynı mı? Belli bir süre sonra yüklü bir miktara maruz kalmayayım?

Saygılar.

Kerem34_
20 Ekim 2021, 23:07
Son 2 aydır motorsikletimle paralı yol ve köprülerden geçerken bir istatistik tuttum.

Çok aşırı trafik olmadığı sürece şeridi ortalayıp mesafeli gittim, diğer forumlarda bahsedilen herhangi bir taktiği uygulamadım.

Boğaziçi Köprüsü ve FSM'de Toplam 67 çift yönlü ( Anadolu'dan Avrupa'ya sonra tekrar Anadolu'ya) geçiş'ten 4 tanesini,
Avrasya Tünelinden 7 geçişin 0 tanesini,
Osmangazi Köprüsünden 2 geçişten, sadece 1 adet 1.5 liralık Demirciler OSB gişesini yakaladı.

Herhangi bir ceza, ödenmemiş geçiş ya da herhangi bir şey gözükmüyor.

Bu durum sizde de aynı mı? Belli bir süre sonra yüklü bir miktara maruz kalmayayım?

Saygılar.

Sil. Bu arada gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın diye bir şarkı vardı ya, kim söylüyordu onu?

serif abi
20 Ekim 2021, 23:24
Avrasya tünelinden elini kolunu sallayarak geçtin mi

M.Tugay
21 Ekim 2021, 00:26
Avrasya'dan motosikletle nasıl geçiyorsunuz? Girişte polis oluyor.

sandıkçı
21 Ekim 2021, 12:58
İşim gereği günde minimum 2-3 sefer 1.köprüden geçiş yapıyorum.Denediğim bütün taktikler hiçbir işe yaramıyor hepsinde okuyor.

Önceden en soldaki bariyere sıfır geçtikmi okuyamıyordu,bazı ağızları gevşek,heryerde herşeyi konuşan tipler yüzünden beton bariyeri kaldırıp sıfırladılar çizgiye.

Şu an ben bulamadım bulan varsa özelden yazsın,mağduruz :cherry:

bdrhngvnc
21 Ekim 2021, 15:50
Bunlar lafa vurulmamalı bence :)
Dinlemeden yazmak istemem ama avrasya tünelinden geçmediğiniz için yazmamış olabilir mi? :D

watercolours
21 Ekim 2021, 16:36
Ödemeniz gerekiyorsa ödeyin. Alım gücünüzden şikayetçiyseniz sandıkta konuşun.

misterrium
21 Ekim 2021, 18:53
Yol yakinken bu postu silin, boyle postlar acmayin, uyuyani uyandirmayin 😂

pikatel34
21 Ekim 2021, 19:00
plakadan düşer bir sure sonra

tommygun
21 Ekim 2021, 19:03
Usd bugün kol gibi arttı. Faiz indirimini önceden haber alan bir kitle bir kaç gün önce TL'de tuttukları tüm malını mülkünü Usd'ye çevirip bugün süper kar elde ettiler.

Bedeni esnek olan plakasını ayağıyla bacağıyla kapatsın. Bu işin sorumluları zaten kazanacağını kazanıyor, varsın olsun sizin kaçak geçişinizden 3'ün 1'ini alsın.