PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mondial xtrame max 200 arka amortisör

yunus 6161
03 Ekim 2021, 17:50
arkadaşlar sorum şu bundan önceki motorum mondial 150 ut idi onun amortisörü aldığımda patlaktı yaylanıyordu motor tamir etmeye çalıştım ama tamir olmuyormuş çünkü o gazlı amortisördü zaten sökerken bi anda içindeki yağ yüzüme doğru fışkırdı sonra yeni yağ koyum toplamama rahmen hiçbir fark olmamıştı araştırmıştım içinde 1 tane daha piston varmış bunların oda onun altındaki gazın basıncı ile yağı iterek yağda amortisör milini iterek direnç sağlıyodu ne yaptıysam düzelmedi aliexpress den yenini spariş verdim aldığımda adama sormuştum tamiri oluyomu diye evet demişti bu gazlı değil yağlı amortisör söküp kendin bile toplayabilirsin bunun amortisör pimi aşağıya doğru takıkıyodu diğer türlü taktığımda patlak gibi yaylanmıştı değiştirdiğimde süper olmuştu sorum şu benim motorumun arka amkrtisörü patlar acaba mondial xtrame max 200 150 nin orjinal amortisörü gazlımı yağlımı eğer gazlıysa boşuna sökmek istemiyorum yağlıysa tamir edeceğimi düşünüyorum önceki gazlı amortisörümün piston mili yukardaydı bununki aşağıda bu yüzden şüpelendim. cevap verenlere şimdiden teşekkürler