PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni forza 250mde varyatörden garip bi ses geliyor garanfiye girer mi?

kivanc34
11 Ağustos 2021, 12:38
Selamlar. Böyle 2 demir cubuk birbirine carpigor gibi bir ses geliyor. Bizim buradaki ustaya sordum baktik motora varyatorden geliyor dedi. Balatalar degilmis. Motoru ikinci el alali 3 gun oldu
Boyle bir ses gelmiyordu bu gune kadar...
Gwranti kapsamina girer mi acaba? 2020 5 bin km de forza 250.
Sizce girmezse garantiyee kac para tutar?

gurcanozturk
11 Ağustos 2021, 13:08
Selamlar. Böyle 2 demir cubuk birbirine carpigor gibi bir ses geliyor. Bizim buradaki ustaya sordum baktik motora varyatorden geliyor dedi. Balatalar degilmis. Motoru ikinci el alali 3 gun oldu
Boyle bir ses gelmiyordu bu gune kadar...
Gwranti kapsamina girer mi acaba? 2020 5 bin km de forza 250.
Sizce girmezse garantiyee kac para tutar?

5000km'deki bir aracin garantisi devam ediyor, servisine goturmenizi oneririm. Metal cubuk sesi varyator bagalarindan geliyor olabilir. Kotu kullanilmis bir scooterin bagalarini tutan plastik tirnaklarin kirilmis olmasi muhtemel. Ama bu sadece bir varsayim.

Parcalarla ilgili bir uretim sorunu yoksa garanti kapsamina girecegini sanmam, kavrama-varyator kullanimla ilgili daha cok, uretici de cogunlukla uretim hatalarini gormezden gelebilir. Tirnaklar cok pahali degildir ama iscilik saat ucretini dusunmeniz gerekli.

kivanc34
11 Ağustos 2021, 13:10
Valla abi allah razi olsun bep yardimci oluyorsun bana ����