PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Farklı yakıt şirketi benzini aldım sorun olur mu

mourad
07 Ağustos 2021, 23:05
Arkadaşlar 1 senedir düzenli olarak shelden motor yakitimi alıyorum bugün benzimin bitmesine ramak kaldı bitti bitecekti ama yol uzerinde de shel yoktu bende yolda kalmamak için yol uzerinde ki petro ofisinden aldım. Herhangi bir sorun olur mu. Pompaciya sordum tüm benzin şirketleri tuprastan alıyor dedi yakıtları bir şey olmaz dedi

Mertcan39
07 Ağustos 2021, 23:13
Dediği doğru. tüm benzinler aynı yerden alınıyor. fakat her şirketin kendine özel katkıları oluyor ve istasyon temizliği vs gibi etkenler var

açıkçası sorun olmaz bu kadar dert etmeyin

mourad
07 Ağustos 2021, 23:30
Bu özel katkilar vs temizlik yakita yada motorumun performansına ciddi anlamda etki edermi motoruma gozumm gibi bakıyorum da yani bende bir takinti var ne alırsam ilk aldığım yerden alıyorum motorun bakımlarını bile yetkili servisten başka yerde yaptırmam benimkisi takıntı meselesi üstad :(:(

M.Tugay
07 Ağustos 2021, 23:31
Önceden aynı yerden olsun diye dikkat ediyordum ama artık karışık alıyorum. Çok da bi farkları yok.

Mertcan39
08 Ağustos 2021, 07:56
Hocam takıntı iyi bir şey değil. sonuçta benzin bu. kıyıda köşede bakımsız duran istasyondan almadıkça hiçbir şey olmaz

-Black-
08 Ağustos 2021, 09:11
Geçmiş olsun.

Hırbonen
08 Ağustos 2021, 11:20
Trollugun yuz karasi..

Angrypower
08 Ağustos 2021, 12:56
Troll, troll'ü ayıplıyor bu memlekette...

Hırbonen
08 Ağustos 2021, 13:28
Troll, troll'ü ayıplıyor bu memlekette...

Angrbirds naber ya..

Ucmakdere de durum nedir anlat biraz..

Basligi cok bos biraktin,moderatorlugunu alirsam alinma gucenme olmasin bak..

SuleymanE
08 Ağustos 2021, 13:33
Allah başka dert vermesin kardeşim. Keşke bizim de dertlerimiz böyle olsa... :)

Blackeagletr
08 Ağustos 2021, 14:25
Adı sanı duyulmamış bir firma söylesen neyse diyeceğim de, sorun olur mu dediğin de petrol ofisi...

Evet her firma Tüpraştan alıyor, kendi katkılarını katıyor. O yüzden fason bir firmadan kaçak benzin almadıkça sorun yok.

Angrypower
08 Ağustos 2021, 15:42
Angrbirds naber ya..

Ucmakdere de durum nedir anlat biraz..

Basligi cok bos biraktin,moderatorlugunu alirsam alinma gucenme olmasin bak..

Oyuncak manken bebeğim benim, seninle beraber uçmakdere'de çay içeceğiz diyeceğim de motoru fazla kullanamıyorum bu sene. Maddi olarak senin gibi fabrikada ortacı olmadığımdan dolayı dardayım :king:

Hırbonen
08 Ağustos 2021, 16:12
Oyuncak manken bebeğim benim, seninle beraber uçmakdere'de çay içeceğiz diyeceğim de motoru fazla kullanamıyorum bu sene. Maddi olarak senin gibi fabrikada ortacı olmadığımdan dolayı dardayım :king:

Babam zamaninda okutmak icin cok ugrasti ama ben okumadim.

İyi ki de okumamisim..okuyanlari goruyoruz sefilleri oynuyolar hehe.

Aciyorum la sana angrybirds,ben de diyirum bu adam nasil 3.7 lt yakmis..

Cepte para yok gazlayacak desene.ahsgdfdf

Angrypower
08 Ağustos 2021, 16:47
Babam zamaninda okutmak icin cok ugrasti ama ben okumadim.

İyi ki de okumamisim..okuyanlari goruyoruz sefilleri oynuyolar hehe.

Aciyorum la sana angrybirds,ben de diyirum bu adam nasil 3.7 lt yakmis..

Cepte para yok gazlayacak desene.ahsgdfdf

Yok la yaşlandım. Fazla adrenalin kalbime dokunuyor :)

HaktanCbr
08 Ağustos 2021, 19:34
Xmax250 nin marşına basıp bırakıyorsun sonra yakıt diyorsun ayıp

tommygun
08 Ağustos 2021, 19:50
Sizce niye sorun olsun?

Shell kavalsa Petrol Ofisi düdük mü?

Sizin güzide motorunuz sadece Shell ile mi çalışıyor?

Petrol Ofisi p.c mi?

oldcockroach
08 Ağustos 2021, 19:53
Muğladan Ankaraya varıncaya kadar 150 km de bir hangi benzinlik geldiyse ondan aldım benzini bp shell tp opet Allah ne verdiyse :D hiç bir şey de olmadı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:52 ----------

Yok la yaşlandım. Fazla adrenalin kalbime dokunuyor :)

yoksun uzun zamandır ? nerelerdesin sen :D

Angrypower
08 Ağustos 2021, 23:46
yoksun uzun zamandır ? nerelerdesin sen :D

Forumun düdük trollerinden gına gelmişti. Geri döneyim dedim ama değişen bir şey olmamış :)

Walla evimi taşıdım, internetim yok. Öyle ara ara yokluyorum. Troller bile trolleri ayıplar olmuş güzide forumumuzda :queen:

Hırbonen
08 Ağustos 2021, 23:58
Forumun düdük trollerinden gına gelmişti. Geri döneyim dedim ama değişen bir şey olmamış :)

Walla evimi taşıdım, internetim yok. Öyle ara ara yokluyorum. Troller bile trolleri ayıplar olmuş güzide forumumuzda :queen:

sen bu foruma cok fazlasın angrybirds kardesim.Gelmenle forumun kalitesi anında yukseldi valla bak.

Tommy ile konustum,dedim neden angrybirds u cağırmadınız geziye..parası yokmus dedi.Boğazım dugumlendi :(

Gerekirse iban paylaş,100 tl ateşleyelim motorunu cıkartır,uçmakdere de sahipsiz kalmaz..

Sevgiler,

Angrypower
09 Ağustos 2021, 00:05
sen bu foruma cok fazlasın angrybirds kardesim.Gelmenle forumun kalitesi anında yukseldi valla bak.

Tommy ile konustum,dedim neden angrybirds u cağırmadınız geziye..parası yokmus dedi.Boğazım dugumlendi :(

Gerekirse iban paylaş,100 tl ateşleyelim motorunu cıkartır,uçmakdere de sahipsiz kalmaz..

Sevgiler,

Yok paşacan, seninle beraber galata çay içmediğim günden beridir içimde bir boşluk hissediyorum. Ayrıca senin gibi ultra profesyonel motosiklet sürücüleri arıyorum. Tommy ile biz beraber gezince kendimize ekstra bir şeyler katamıyoruz. Sen bana bir şeyler öğreteceksin, ben Tommy'e... Bu kelebek etkisi tüm foruma yayılacak...

Hırbonen
09 Ağustos 2021, 00:12
Yok paşacan, seninle beraber galata çay içmediğim günden beridir içimde bir boşluk hissediyorum. Ayrıca senin gibi ultra profesyonel motosiklet sürücüleri arıyorum. Tommy ile biz beraber gezince kendimize ekstra bir şeyler katamıyoruz. Sen bana bir şeyler öğreteceksin, ben Tommy'e... Bu kelebek etkisi tüm foruma yayılacak...

yav tabiki oğretirim,sonucta tum bu birikimleri genc kusaklara aktarmak lazım.

Ama yani tommy i de kırıldım biraz,gel yakıt sorun değil hallederiz diyemedi mi ? Diğer başlıkta atıp tutuyodu 4000 Tl bağışlarım darulacaze ye falan,insan once kendi yakın çevresine sahip cıkmalı,haksız mıyım dostum ?

Başın sıkışırsa ozelden yazman yeterli..

Angrypower
09 Ağustos 2021, 00:25
Başın sıkışırsa ozelden yazman yeterli..

Babanın fabrikasında ortacılık ayarlasan kafi.