PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bim Aktüel Motosiklet ürünleri

Sayfa : [1] 2

E.Yzr
28 Mayıs 2021, 07:52
https://i.hizliresim.com/r27lerr.jpg (https://www.hizliresim.com/r27lerr)

emirs
28 Mayıs 2021, 08:34
elle tutulur hiç bir şey yok. ayrıca pahalı.

arndiol
28 Mayıs 2021, 08:44
normalde ucuz olması gerekmez mıydı :D

kasırga genç
28 Mayıs 2021, 09:26
hani bim ucuzcuydu

kurubuzz
28 Mayıs 2021, 12:18
İnterkom alinirmi sizce ?

gurcanozturk
28 Mayıs 2021, 13:02
İnterkom alinirmi sizce ?

Fiyat ortalama sanirim, Cin'den gelen ortalama cihazlar da 350-400TL araliginda, vergisiyle 450-480TL.

Eger sadece muzik ve Bluetooth kullanacaksaniz soyle bir sey de bakabilirsiniz diye dusunuyorum.

https://tr.aliexpress.com/item/4001082295091.html

atalayalper
28 Mayıs 2021, 13:03
Fiyatlar pek kampanya fiyatı gibi gelmedi BİM bile artık muhtelemen şaşırtıcı fiyatlara ürün satamaz hale geldi. Bu fiyatlar onu gösteriyor.

kasırga genç
28 Mayıs 2021, 13:58
Fiyatlar pek kampanya fiyatı gibi gelmedi BİM bile artık muhtelemen şaşırtıcı fiyatlara ürün satamaz hale geldi. Bu fiyatlar onu gösteriyor.

abi vergiler çok arttı daha ucuza satarsa bim zarara girecek artık

Alper600RR
28 Mayıs 2021, 14:21
Ben 180 liraya zamanında şu kulaklığı adlım uzun bi süre normal kullandım daha sonra motorda kullanmayı denedim kaskınız çok dar değilse çok iş görür balaklava kullanmak şartı ile :D ben şuan böyle kullanıyorum 100 kmh üstünde telefonla konuşurken karşıdaki sizi biraz uğultulu duyuyor biraz hız düşürüp görüşme yapabilirsin.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/xiaomi/mi-true-wireless-earphones-2-basic-kablosuz-kulaklik/cg/1.png

hasmet
28 Mayıs 2021, 14:39
Ben 180 liraya zamanında şu kulaklığı adlım uzun bi süre normal kullandım daha sonra motorda kullanmayı denedim kaskınız çok dar değilse çok iş görür balaklava kullanmak şartı ile :D ben şuan böyle kullanıyorum 100 kmh üstünde telefonla konuşurken karşıdaki sizi biraz uğultulu duyuyor biraz hız düşürüp görüşme yapabilirsin.

https://s.turkcell.com.tr/SiteAssets/Cihaz/aksesuar/xiaomi/mi-true-wireless-earphones-2-basic-kablosuz-kulaklik/cg/1.png

Kulağınızda bu kulaklık varken ful face kaskı acıtmadan takip çıkarabiliyorsanız, o kask sizin için ya büyüktür, ya da kafa şeklinizle uyumsuzdur.

Aslına bakarsanız bir çok insan olması gerekenden büyük kask kullanıyor, farkında değil.

Alper600RR
28 Mayıs 2021, 16:39
Kulağınızda bu kulaklık varken ful face kaskı acıtmadan takip çıkarabiliyorsanız, o kask sizin için ya büyüktür, ya da kafa şeklinizle uyumsuzdur.

Aslına bakarsanız bir çok insan olması gerekenden büyük kask kullanıyor, farkında değil.

Aynen çoğu arkadaşım hep buyuk kask kullaniyor. Benim kaskim tam benim kafama gore kaski takarken sorun yok capraz sekilde taktığımda kulagimi falanda acıtmıyor ama çıkartırken dediğin gibi aci veriyor o yüzden once kulaklik sonra kask cikiyor :)

vlad1462
28 Mayıs 2021, 19:41
''le motor'' lar için ''le aksesuar'' lar.:)

Diestayl
29 Mayıs 2021, 01:50
İnterkom knmaster ile aynı sanırım onu almayı düşünordum ama bu fiyat olarak daha iyi çinden gelip marka bastığı için kalitede fark yoktur herhalde.

E.Yzr
29 Mayıs 2021, 09:15
İnterkom knmaster ile aynı sanırım onu almayı düşünordum ama bu fiyat olarak daha iyi çinden gelip marka bastığı için kalitede fark yoktur herhalde.

Muadili Kn master 4000 galiba dimi?

mgora
29 Mayıs 2021, 10:31
Bim'de motorcularda para var kafasında demek ki , 50 tl'ye kancalı lastik mi olur birde dandik çin malları heves almalık.
İstemez eksik olsun ...

06Serhat
29 Mayıs 2021, 12:06
Fakir sprey ürünler adet fiyatı olması lazım. Geçen gün aynı değerde x marka sadece jant temizleyici 18 tl ye aldım.

D e m i r
29 Mayıs 2021, 13:34
alınacak bişey yok mu yani =? şu basınç ölçer?

hasmet
29 Mayıs 2021, 18:38
Aynen çoğu arkadaşım hep buyuk kask kullaniyor. Benim kaskim tam benim kafama gore kaski takarken sorun yok capraz sekilde taktığımda kulagimi falanda acıtmıyor ama çıkartırken dediğin gibi aci veriyor o yüzden once kulaklik sonra kask cikiyor :)

Benim kaski carpraz sekilde takmam mumkun degil. Ama normaldir belki, sonucta kafa sekilleri de bayagi farklilik gosteriyor.

emenyasin
29 Mayıs 2021, 19:54
31 Mayıs pazartesi ürünlerine bir göz atın bence. Kamp ürünleri var.
Mesela çadır:
Çift Katmanlı Çadır (https://www.bim.com.tr/aktuel-urunler/cift-katmanli-2-kisilik-cadir/aktuel.aspx)

31 Mayıs ürünleri:
31 Mayıs Pazartesi BİM Ürünleri (https://www.bim.com.tr/default.aspx?Bim_AktuelTarihKey=715)

XGAMER
30 Mayıs 2021, 11:48
https://www.youtube.com/watch?v=gjAkQ6RAVYg

E.Yzr
04 Haziran 2021, 15:00
Var mı alışveriş yapan? Şu ürünü kaçırmayın diyen?

atalayalper
04 Haziran 2021, 15:12
Çanta aldı bir arkadaşım çok iyi diyor.

kurubuzz
04 Haziran 2021, 15:15
İnterkom aldik denedik sesi güzel
Hava pompasini denedik güzel
Cantayı denedik oda güzel
Kılıf da güzel gitti paracıklarım 😒

E.Yzr
04 Haziran 2021, 16:59
İnterkom aldik denedik sesi güzel
Hava pompasini denedik güzel
Cantayı denedik oda güzel
Kılıf da güzel gitti paracıklarım ��

Ooo hocam valla dizmişsiniz hayırlı olsun güle güle kullanın

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:58 ----------

Çanta aldı bir arkadaşım çok iyi diyor.

Çanta dainese var hocam bende. Yıllar önce bir heves aldıydım öyle duruyor

RideForLife.
04 Haziran 2021, 17:02
Çanta güzel. İhtiyacım vardı yapıştırdım. İnterkom da ihtiyaç ama onun için biraz bekleyeceğim

espresso
04 Haziran 2021, 18:31
Çantaya baktım, kask da konur diye sanırım kocaman bölmesi yok. Ama bana laptop çantası gibi bölmeli çanta lazım diye almadım.

nicknamer
04 Haziran 2021, 20:20
biraz evvel baktım. topcase bana çok matah gelmedi alanı da dar gibi. ıvır zıvır parçalar da x sitede bulunabilir türden. pek bir numarasını göremedim açıkçası. çanta da laptop alabilecek birşey değildi, almadım. belki daha başlangıç seviyesinde arkadaşlar için uygun olabilir gibi geliyor. ama f/p olduklarını düşünmek istesem de pek öyle değillerdi.

Disturbed34
04 Haziran 2021, 21:09
Topcase, çanta, hava kompresörü ve lastik basınç sensörü aldım. İlk topcase'im olduğu için kalitesiyle ilgili bir şey demeyeceğim sadece tam kask rahatça sığıyor. En çok sırt çantasını beğendim. Kullanışlı ve kaliteli. Hava kompresörü motosikletimin lastiklerini hızlıca şişirdi ancak araç lastiğini çok yavaş şişirdi ve çok ısındı.

RideForLife.
04 Haziran 2021, 21:58
çanta da laptop alabilecek birşey değildi, almadım. .

Hocam 16' MacBook Pro ve 13' MacBook Pro'mu götürdüm ikisini de deneyip alayım diye. İkisi de sığdı laptop bölmesi gibi olan yere. Dağa bayıra giderken falan 13' olanı yanıma aldığım için bana ideal geldi ama şehir dışı seyahatlerine 16' olanı götürdüğüm için onu da denedim. 16' hatta tam tamına sığdı. FAKAT arkadaşımın 14' laptobu sığmadı. Kalın olması sıkıntı çıkarabiliyor.

oluroyle
04 Haziran 2021, 22:05
Sabah bim kuyruğuna girenler olmuş :mrgreen:

D e m i r
04 Haziran 2021, 22:22
Dostlar, dikiz aynası da var tek fiyat ürünler arasında. aldım ama iş görür mü, kutusundan çıkarmadım. işe yaramazsa iade ederim diye, ne dersiniz

espresso
04 Haziran 2021, 23:44
Ben d ebugün çantayı inceledim. laptop alır ama çok büyük, bu kadar büyük bir şeye ihtiyacım yok. Kaskını elinde taşımak yerine çantaya atılır mantığı ile kocaman yapmışlar ama kaskı saklamak için benim xmax'ın bagajı yetiyor. bana daha küçük bir çanta lazım deyip almadım. çok çok ucuz olsa alırdım ama çok çok ucuz da değil.
Zaten 3-5 tane boy bol laptop çantam var, tek eksikleri omuz askıları omuzdan kaymasın diye önden klipsleri yok, onu da kendim parça uydurup yaparsam çanta aramaktan kurtulucam gibi.

Felis Leo
05 Haziran 2021, 11:09
Sadece koltuk kılıfı aldım, diğerleri zaten aynı fiyata internette var hatta aynı çanta 115 lira

nicknamer
05 Haziran 2021, 12:45
Hocam 16' MacBook Pro ve 13' MacBook Pro'mu götürdüm ikisini de deneyip alayım diye. İkisi de sığdı laptop bölmesi gibi olan yere. Dağa bayıra giderken falan 13' olanı yanıma aldığım için bana ideal geldi ama şehir dışı seyahatlerine 16' olanı götürdüğüm için onu da denedim. 16' hatta tam tamına sığdı. FAKAT arkadaşımın 14' laptobu sığmadı. Kalın olması sıkıntı çıkarabiliyor.

yazdığınızı gece görünce aklıma ilk gelen şirketin slim pc'si oldu. kendi pc'm kalın değil de inch olarak büyüktü. bugun bölgedeki bim'leri gezip aldım. çanta görünenden de iyi bence. yağmurluk brandası gibi birşey de var. sırta da rahat olunca aldım. kask nasıl saklanabiliyor böyle bir çantada bilmiyorum, çok da inceleme fırsatım olmadı ama kaskı nasıl koyuyorsunuz içine? fiyat olarak piyasanın çok az altında. umarım uzun ömürlü olur.

Sadece koltuk kılıfı aldım, diğerleri zaten aynı fiyata internette var hatta aynı çanta 115 lira

linki var mıdır?

cekalp
06 Haziran 2021, 01:43
Arkadaşlar lastik basınç sensörünü alanlardan biriyim.Üründe şöyle bir sıkıntı var 1 PSİ eksik gösteriyor.33 Basıyorum 32 gösteriyor.

bursalıali
06 Haziran 2021, 05:37
Cuma zabağınan gittim birleşik markete. Reklamlarındaki sele brandası aklımı çelmişti. Hiç acımadım paraya . 19.90 T.L. yi vererek aldım brandayı.
--Ya şoncağızcık şeye dünyanın parasını neyden ötürü veriyon --dediğinizi duyar gibiyim. Böööle ara sıra bonkörlük edince zenginmiş gibi hissediyorum
kendimi. Hörmetlerimizle efendim.

gurcanozturk
06 Haziran 2021, 07:28
Su gunlerde yollardayim haliyle gerekli seyleri aldim, yol uzerinde BIM gordukce bakiniyorum :)

File, sele brandasi ve anahtarlik aldim. Basinc olceri kovaliyorum ama goremedim henuz. Scooter gidonuna filan nasil baglariz onu bilemiyorum aslinda. Navigasyon barimda telefon tutucu var.

fazil
06 Haziran 2021, 09:08
Lastik basınç sensörü, güneş enerjisiyle mi çalışıyor acaba?

D e m i r
06 Haziran 2021, 12:55
Lastik basınç sensörü, güneş enerjisiyle mi çalışıyor acaba?

Yok hocam, solar özelliği yok. Malum çin sitelerinde satıyorlar. Bu arada ürünü almadım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:52 ----------

Arkadaşlar lastik basınç sensörünü alanlardan biriyim.Üründe şöyle bir sıkıntı var 1 PSİ eksik gösteriyor.33 Basıyorum 32 gösteriyor.

+- sapma vardır diye üstünde uyarı olması lazım. Sanırım her üründe oluyor o

Gökhan_Aygün
07 Haziran 2021, 11:01
Bugün tesadüfen 2 adet Bim'e yolum düştü, topcase, kask filesi, parlatma&cila ürünleri hep duruyordu .. genelde diğer ürünler alındı sanırım, ben de gitmişken " kask filesi ve hızlı cila alayım bari " dedim, Topcase falan arayan varsa Büyükçekmece Bim'lerde mevcut ...

Kask filesi de normalde 70 TL - 80 Tl arasına satılan modelden, ihtiyacı olan için bu da bir bilgilendirme olsun ..

Ygz
07 Haziran 2021, 11:33
lastik basınç ve sıcaklık göstergesi bende tam çalışıyor hatta lastik havalarını şişirip denedim. Tek sorunum ön lastik ısınmıyor

arndiol
07 Haziran 2021, 11:48
yolunuz duserse a101lerde piranha lastik tamir kiti ve özel temizlik malzemeleri var.

blueway2
07 Haziran 2021, 12:20
hava komprasörü ve lastik basınç göstergesi aldım ikiside güzel ürünler ama basınç göstergesi tam doğru çalışmıyor sapma var

zapalka
07 Haziran 2021, 16:31
hava komprasörü ve lastik basınç göstergesi aldım ikiside güzel ürünler ama basınç göstergesi tam doğru çalışmıyor sapma var

sapma neye göre ? referansınız ne oluyor ?

oknglr
07 Haziran 2021, 23:28
Bizim buradaki bimde bugün hala vardı ürünler çantaya baktım çok büyük geldi.Normal sırt çantası ile devam. 1 hafta önce xiaomi pompa almıştım pompayıda eledim.Topcase fiyatı ucuz ama kalitesiz birşey.İntercom da daha önce kullanmadım.Ne işime yarar bilmiyorum.Alacak birşey bulamadım açıkçası.:queen:

gurcanozturk
08 Haziran 2021, 00:20
Bizim buradaki bimde bugün hala vardı ürünler çantaya baktım çok büyük geldi.Normal sırt çantası ile devam. 1 hafta önce xiaomi pompa almıştım pompayıda eledim.Topcase fiyatı ucuz ama kalitesiz birşey.İntercom da daha önce kullanmadım.Ne işime yarar bilmiyorum.Alacak birşey bulamadım açıkçası.:queen:

intercom candir. Intercom ozelligini kullanmasaniz bile; uzun yolda muzik dinlersiniz, radyo dinlersiniz, podcast dinlersiniz. Sehiricinde telefonunuz caldiginda ve arayan israrla caldirip titrete titrete sinirinizi bozan birine, 3. calista otomatik yanit verip "haci motosiklet kullaniyorum, kapat ben seni arayacagim" dersiniz, akliniz kalmaz. Yine sehiricinde navigasyon kullanirken 300m sonra saga don der, donersiniz, surekli telefona bakmazsiniz.

inzell
08 Haziran 2021, 00:39
yolunuz duserse a101lerde piranha lastik tamir kiti ve özel temizlik malzemeleri var.

onun yerine kalıcı onarım yapan ve önden uygulanan formula x jel varken, basınçlı lastik tamir kitleri israf ve zaman kaybı. bu ürünleri zihinlerden temizlemek gerek. :)) yıllar önce ilk çıktıklarında mantıklı gibiydi ama artık demode oldu.

cekalp
08 Haziran 2021, 00:40
Kutunun üzerinde veya kullanma klavuzunda hiç bir açıklama yok.Türk'ler kıullanma klavuzu okumadığı için kullanma klavuzu bile açıklayıcı değil.

espresso
08 Haziran 2021, 10:49
Kutunun üzerinde veya kullanma klavuzunda hiç bir açıklama yok.Türk'ler kıullanma klavuzu okumadığı için kullanma klavuzu bile açıklayıcı değil.

Nasıl olsa kimse okumayacak mantığı ile yapmışlardır. Ürünleri ithal ederken gümrükten geçebilmesi için Türkçe kullanım klavuzu şartı da var. Sırf bunu sağlamak için bulabildikleri en ucuz çevirmenle çalışıp fazla masrafa girmeden yapıp geçmişlerdir.

ulkerhan
08 Haziran 2021, 10:58

belki 33 bastığın yer +1 PSI fazla gösteriyor?