PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha 2021 Nisan Güncel Fiyat Listesi

Ezio41
01 Nisan 2021, 00:20
Yamaha Türkiye motosiklet fiyatlarına 2021 Nisan ayı itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte 2021 Nisan ayı Yamaha Motosiklet Fiyatları

https://imagizer.imageshack.com/img923/7240/aIaOdM.png

* 01 Nisan 2021 - 30 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerli Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatlarıdır.
* Toplam satış fiyatına %18 KDV ve ÖTV (250 cc ve üzeri %37, 250 cc altı %8) dahildir. Tavsiye Edilen Perakende Satış Fiyatıdır.
* Bazı modellerde ÖTV hesaplaması günlük döviz kuru, model ve şasi bazında farklılık göstermekte olup bilgiledirme amaçlı paylaşılmıştır.
* Avrupa dışı ürünlerin ek gümrük vergisi uygulması 2430 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile 31.12.2020 tarihinden itibaren %30'dan %20'ye düşürülmüştür.
* 28003 No'lu Resmi Gazete'de yayınlanan kanuna göre üretim yılı, model yılı olarak geçmektedir. 2021 yılında satışa sunulacak Euro 5 modellerin model yılları üretim yılına göre değişiklik göstermektedir.
* Tavsiye edilen perakende satış fiyatlarına plaka, ruhsat, trafik sigortası, plaka harçları, MTV vb. ücretler dahil değildir.

berkeusta01
01 Nisan 2021, 00:28
Fiyatlara artık gülerek bakıyorum sadece :salut:

Ozan arıcı
01 Nisan 2021, 00:29
Bu fiyatlar birde 2020 modeller için geçerli. 2021 Model adam akıllı motor gelmedi. Motoruna göre 5-10 bin lira daha pahalı olacak 2021 modeller.

tarzan rıfkı
01 Nisan 2021, 01:01
ağam yeter biz iptaliz
mart ayından farklar şöyle mt10 177 imiş 180 olmuş,mt09 117 imiş 125 olmuş anlamsız ??:silent: mt25 47 imiş 51 olmuş,r25 50 imiş 53 olmuş,xmax 250 48 imiş 51 olmuş vs vs
bu arada 2020 modelleri tabi bunlar.hem motor yok ortada hem her ay 5 er 5er zam geliyor neyin kafası bu ?? tamam satmak istemiyorlar orası artık belli motor da yok ortada neyin inadı bu ??
tamamm bidaha japon almicamm tamam ısrar etmeyinn,söz almicam vallaha billaha

Kerem34_
01 Nisan 2021, 01:40
Abi her ay başına hatırlatıcı kurdun, 23.50 gibi yamaha ekranını yenilemeye başlıyorsun değil mi? :mrgreen:

Ben az önceki Honda listesine R25 bir iki aya 60'ı geçer yazmıştım. Euro kuru böyle devam ederse, ki bu ekonomik strateji ile 2 katına çıkmazsa iyi; R25 65'i de geçer euro5'i gelince.

Elalem 100.000 euroya Rolls Royce'a, Maybach'a biniyor. Biz kıçı kırık MT09'a binemiyoruz.

hasmet
01 Nisan 2021, 04:05
Zam miktarına konservatif olup aylık yüzde alti desek, yılda yüzde yüz ediyor...

Elalem 100.000 euroya Rolls Royce'a, Maybach'a biniyor. Biz kıçı kırık MT09'a binemiyoruz.
Çok fazla... Maybach $60K:

https://www.carfax.com/vehicle/WDBVF78J64A000318

poer.145
01 Nisan 2021, 05:02
Motoru degistireyim diyorum sattığım arada bulamam motorlara da zam gelir hic bir sey alamam diye cesaret edemiyorum

Uqurevc
01 Nisan 2021, 06:03
250 cc motor 53 bin tl
Evet evet 250 cc .. ÇÖP
Düşünün hiç bilmeyen bi adam ben bile R25 le motor sürmeye başladım inanın ÇÖP güç yok seri lik yok hız yok ses yok
Sizin anlıycağınız ÇÖP başla birşey değil hee bide 53 bini veriyosun uyuyumıyosun çünkü ÇALIYOLAR
İşe gidiyosun kapıya bırakamıyosun ÇÜNKÜ ÇALıYOLAR

Bi yanda hırsız devlet bi yanda hırsız vatandaş .

Seko
01 Nisan 2021, 08:00
Bu forumda (veya memlekette) 28 bin TL'ye 250 NK almak isteyen arkadaşa 50 bin TL'ye MT-25 önerenler ve sürekli olarak uygun fiyatlı motorları kötüleyenler olduğu müddetçe bu böyle devam edecektir. Tamamen imaja, reklama göre alışveriş yapan bir milletiz. Bu da zeka seviyesi ile ilgili bir durumdur aslında. Bu ülkede Hiç kimse 6 ay tek bir motor, araç, cep telefonu almasın bakın o vergiler ne oluyor ? Almasın derken gerçekten almasın diyorum. Firmaların aylık satış adetlerinde "sıfır" yazacak yani...

tommygun
01 Nisan 2021, 08:14
Bu zamların otomatiğe bağlanması hazin bir durum. Büyüklerimizden duyduğumuz geçmişteki karaborsacılığın adı konmamış halini de zaten yaşamaktayız. "Ama yol yabdı" diye bu insanlara kalben bağlı arkadaşların var olduğu günümüzde kol gibi zamlı fiyatlar nedeniyle motor,araba alamadıktan sonra s.çmışım senin yaptığın yola.

arndiol
01 Nisan 2021, 08:38
50cc 23bin tl :D :D :D :D

atalayalper
01 Nisan 2021, 09:13
2 sene içinde xmax 250 neredeyse %100 zam yiyecek evet evet olacak bu 2 senede neyin fiyatı %100 artmış yahu cidden bu konular açıldıkça koşarak kaçmak istiyorum bu ülkeden ama ülkemi sevmediğim için değil yaşanacak dayanılacak bir ortam artık kalmadığı için.

Thracian
01 Nisan 2021, 09:24
Artık fiyatlara bakmıyorum bile.Dikkatimi çeken şey liste sürekli kısalıyor.Eskiden fiyat listeleri sayfalar dolusuydu.Şimdi yavaş yavaş her listede 1-2 modeli çıkartıyorlar.Bu arada 50 cc motor 23.000 TL.Bu alete 23.000 vereceğinize 3000 TL ye kaliteli güzel bir bisiklet alın hem benzin derdinden kurtulun hem sağlıklı yaşayın.

selimonurr
01 Nisan 2021, 09:53
R1'de sadece ÖTV için alınan miktara bakın 60bin TL. Bu fiyata beş yıl önce motorsiklet galerisi açardınız. Şimdi ÖTV'yi ödemeye yetmiyor

watercolours
01 Nisan 2021, 09:55
Dolar 8.4'ten 8.2'ye indi, bunlar bir de zam yapıyor. Ne diyeceğimi bilemiyorum.

vandamme
01 Nisan 2021, 10:04
Alım gücümüz yerlerde Elhamdülillah.

Nmax 125cc 34.000TL

2.825x12=33.900TL

1 yıl kuruş para harcamadan, 125cc motora çalışmak...

Artık yollarda daha fazla görmeye başlayacağız çin, hint motorlarını.

ero__
01 Nisan 2021, 10:07
Bu forumda (veya memlekette) 28 bin TL'ye 250 NK almak isteyen arkadaşa 50 bin TL'ye MT-25 önerenler ve sürekli olarak uygun fiyatlı motorları kötüleyenler olduğu müddetçe bu böyle devam edecektir. Tamamen imaja, reklama göre alışveriş yapan bir milletiz. Bu da zeka seviyesi ile ilgili bir durumdur aslında. Bu ülkede Hiç kimse 6 ay tek bir motor, araç, cep telefonu almasın bakın o vergiler ne oluyor ? Almasın derken gerçekten almasın diyorum. Firmaların aylık satış adetlerinde "sıfır" yazacak yani...

5 katına çıkar o vergiler, sonraki 6 ay 10 katına çıkar. Bu şekilde dizginleyemezsiniz vergiyi. Vergiyi motosiklet firmaları alıyor ya da belirliyormuş gibi bir çıkarım yapmışsınız.

drtayfun
01 Nisan 2021, 10:28
Öyle değil , iktisatta vergiler ile ilgili bir eğri vardır , belli bir sınırdan sonra siz vergiyi arttırdıkça tahsilat düşer. Adını unuttum şimdi o eğrinin.
Buldum : Laffer eğrisi.
https://vergidosyasi.com/2020/04/27/laffer-egrisi-nedir-neyi-ifade-eder/
(Bu arada adamın çizdiği kağıt mendil de bildiğin peçete. Karalama için kumaş peçete kullanıyor herifler , hale bak :D )

Turker11
01 Nisan 2021, 10:31

O dediğiniz olmaz bizim ülkede; protesto, boykot, birlik olma duygusu falan bizim insanımıza uymaz, 83 milyonluk ülke burası, fırsatçılık sever bizim insanımız; kimse almasın, ne güzel ütopya, azıcık indirim yapar Yamaha, kapış kapış gider motorlar. Ki zaten kapış kapış gidiyor. Fiyatlar euro bazında hala uygun. Nk 250 yi bilmiyorum, ama mt 25 için 50 bin lira uygun, euro bazında 2016 da da aynı fiyattı. Fiyatlarda sıkıntı yok, bizim alım gücümüz düştü. Fakirleştik.

watercolours
01 Nisan 2021, 10:59
Milletin birlik olabildiği tek konu cam film yasağı idi. O da uygulanmıyor ama bildiğim kadarıyla mevzuatta değişiklik yok. Uygulanmaması görev ihmali olur bu durumda.

Akhneton
01 Nisan 2021, 11:00
Aslında fiyatları yükseltmek honda, yamaha gibi büyük şirketlere de ciddi zarar veriyor. Çünkü bu şirketler kar oranını motosiklet başına olan fiyattan ziyade satış oranından hesaplarlar. Bizim insanımız şark kurnazlığı yapmasa bu durumda dahi normal fiyatlara bulunabilirdi.2004, 2005 1000rr'a 60,70 isteyip tepki gösterince "sıfırı 350. 000 lira" diyen şahıslar yüzünden süpersport motosikletlerden soğudum.

Nasate
01 Nisan 2021, 12:06
Almayın aldırymayın :) Bakın ozaman nasıl indirime gidiliyor !

blueway2
01 Nisan 2021, 12:13
Bekleyin bakalım bu şekilde davranarak alabilme ihtimalinizide kaybedersiniz?Hep öyle olmadımı fiyatlar düşer dedikçe çıkmadımı

wing41
01 Nisan 2021, 12:29

bkz Kawasaki:) Nasıl da güzel düştü fiyatları...

Seko
01 Nisan 2021, 13:04
5 katına çıkar o vergiler, sonraki 6 ay 10 katına çıkar. Bu şekilde dizginleyemezsiniz vergiyi. Vergiyi motosiklet firmaları alıyor ya da belirliyormuş gibi bir çıkarım yapmışsınız.

Evet iki konu birbirine karışır gibi olmuş. Vergileri kimin koyduğunu herkes biliyor.

Diğer yandan vergilerin neden 10 katına çıkacağını da merak ettim ? Diyelim siz devletsiniz, en büyük gelir kaynağınız vergiler ve halk sizin yüksek vergilerinizden dolayı alışveriş yapmayı protesto ediyor. Buna karşılık siz de vergileri 5 katına çıkarıyorsunuz öyle mi ? Halk 100 TL olan malın vergisi 40 TL diye siz vergiyi 200 TL yapıp malın fiyatını 300 TL'ye çekiyorsunuz. AKP'li olmayan ve sağlıklı düşünebilen bir halk ısrarla almamaya devam ederse ne olur ?

Deryali
01 Nisan 2021, 13:07
Arkadaşlar şahsım devletinin geldiği son noktadır.
istediğiniz kadar konuşun hiç bir şey değişmez.
Şahsımın aldığı kararın içeriği ne olursa olsun, fiyatlar hep arttı ve artmaya da devam ediyor.
Keşke bu fiyatlar sadece şahsımı hala desteklemeye devam edenlere uygulansa.

espresso
01 Nisan 2021, 13:34
zam gelmemiş aslında. fiyatlar euro olarak alamanyadan daha ucuz. Alamanlar bizi kısganıyo.

Ezio41
01 Nisan 2021, 17:06
Bu fiyatlar birde 2020 modeller için geçerli. 2021 Model adam akıllı motor gelmedi. Motoruna göre 5-10 bin lira daha pahalı olacak 2021 modeller.

2021 modellerin fiyatları da muhtemelen Haziran-Ağustos'tan itibaren en az 15-20K olarak güncellerler, özellikle büyük cc olanları. Japonlar artık yavaş yavaş gerileme dönemine girdi ülkemizde. Devir artık Avrupalıların...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

ağam yeter biz iptaliz
mart ayından farklar şöyle mt10 177 imiş 180 olmuş,mt09 117 imiş 125 olmuş anlamsız ??:silent: mt25 47 imiş 51 olmuş,r25 50 imiş 53 olmuş,xmax 250 48 imiş 51 olmuş vs vs
bu arada 2020 modelleri tabi bunlar.hem motor yok ortada hem her ay 5 er 5er zam geliyor neyin kafası bu ?? tamam satmak istemiyorlar orası artık belli motor da yok ortada neyin inadı bu ??
tamamm bidaha japon almicamm tamam ısrar etmeyinn,söz almicam vallaha billaha

Japonların avantajı kalmadı artık bu fiyatlarda. Aynı paralara daha çok elektronik donanımlı ve kaliteli olan Avrupalılara yönelmek daha mantıklı ama onlara da sürekli zam geliyor doğal olarak. :pr: Ülkemizde alt ve orta gelirli vatandaşlar için iki teker lüks haline geldi maalesef.

blueway2
01 Nisan 2021, 17:21
2021 modellerin fiyatları da muhtemelen Haziran-Ağustos'tan itibaren en az 15-20K olarak güncellerler, özellikle büyük cc olanları. Japonlar artık yavaş yavaş gerileme dönemine girdi ülkemizde. Devir artık Avrupalıların...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:30 ----------

Japonların avantajı kalmadı artık bu fiyatlarda. Aynı paralara daha çok elektronik donanımlı ve kaliteli olan Avrupalılara yönelmek daha mantıklı ama onlara da sürekli zam geliyor doğal olarak. :pr: Ülkemizde alt ve orta gelirli vatandaşlar için iki teker lüks haline geldi maalesef.

Honda Bayilerine bakın motor yokki gelen hemen satılıyor,yok satıyor adamlar,japonların tahtı zor yıkılır bence

Ezio41
01 Nisan 2021, 21:08
Abi her ay başına hatırlatıcı kurdun, 23.50 gibi yamaha ekranını yenilemeye başlıyorsun değil mi? :mrgreen:

Ben az önceki Honda listesine R25 bir iki aya 60'ı geçer yazmıştım. Euro kuru böyle devam ederse, ki bu ekonomik strateji ile 2 katına çıkmazsa iyi; R25 65'i de geçer euro5'i gelince.

Bizi bu duruma alıştıranlar sağ olsun hocam :pale: Aralık 2021 yılında muhtemelen R25 65 bin bandında olacaktır yeni kasası evet. 2022'de de 70 binden hayırlı olsun deriz. :pl:

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Motoru degistireyim diyorum sattığım arada bulamam motorlara da zam gelir hic bir sey alamam diye cesaret edemiyorum

Geliriniz +10.000 TL üzerinde değilse, değiştirmek biraz zor olur artık hocam. Her ay 3-5 bin tl zamlanıyorlar bütün motorlar çünkü. Eldekine sahip çıkmak en mantıklı hareket şu an. Ya da komple iki tekeri bırakacağız bu gidişle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

250 cc motor 53 bin tl
Evet evet 250 cc .. ÇÖP
Düşünün hiç bilmeyen bi adam ben bile R25 le motor sürmeye başladım inanın ÇÖP güç yok seri lik yok hız yok ses yok
Sizin anlıycağınız ÇÖP başla birşey değil hee bide 53 bini veriyosun uyuyumıyosun çünkü ÇALIYOLAR

O çöplerin çalınmaması için de en az 5 bin tl bandında kilitler, 10 bin tl bandında da ekipmana ayırmak gerekiyor. Artık tamamen lüks işi oldu iki teker. Asgari ücret bandında çalışanlar için hayalden öteye gidemeyecek maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Bu zamların otomatiğe bağlanması hazin bir durum. Büyüklerimizden duyduğumuz geçmişteki karaborsacılığın adı konmamış halini de zaten yaşamaktayız. "Ama yol yabdı" diye bu insanlara kalben bağlı arkadaşların var olduğu günümüzde kol gibi zamlı fiyatlar nedeniyle motor,araba alamadıktan sonra s.çmışım senin yaptığın yola.

Sana diyorum abi enduroya geçelim diye. Yolları onlara kalsın, biz de dağ, taş, toprak, yol olmayan neresi varsa oradan geçeriz. :pl: Şaka bir yana, düzenli olarak eroin ejekte eder gibi dozu arttırıyorlar her ay. Kur sabit kalsa bile neyin zammını yapıyorlar anlamış değilim. :pr:

tommygun
01 Nisan 2021, 21:10
Bizi bu duruma alıştıranlar sağ olsun hocam :pale: Aralık 2021 yılında muhtemelen R25 65 bin bandında olacaktır yeni kasası evet. 2022'de de 70 binden hayırlı olsun deriz. :pl:

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Geliriniz +10.000 TL üzerinde değilse, değiştirmek biraz zor olur artık hocam. Her ay 3-5 bin tl zamlanıyorlar bütün motorlar çünkü. Eldekine sahip çıkmak en mantıklı hareket şu an. Ya da komple iki tekeri bırakacağız bu gidişle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:14 ----------

O çöplerin çalınmaması için de en az 5 bin tl bandında kilitler, 10 bin tl bandında da ekipmana ayırmak gerekiyor. Artık tamamen lüks işi oldu iki teker. Asgari ücret bandında çalışanlar için hayalden öteye gidemeyecek maalesef.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:32 ----------

Sana diyorum abi enduroya geçelim diye. Yolları onlara kalsın, biz de dağ, taş, toprak, yol olmayan neresi varsa oradan geçeriz. :pl: Şaka bir yana, düzenli olarak eroin ejekte eder gibi dozu arttırıyorlar her ay. Kur sabit kalsa bile neyin zammını yapıyorlar anlamış değilim. :pr:

Enduro kullanacağıma burnuma pudra şekeri çeksem daha fazla keyif alırım gibime geliyor.

mavzer-i
01 Nisan 2021, 21:22
şu fiyatları görünce
kawasaki daha pahalı, cümleleri artık etkisini yitiriyor

tracer 700 ile versys 650 arasında 1.000 lira fark var sadece.

bi kaç sene önce 30 - 40 binlira fark vardı

artık forever kawasakiiiii

yalnız fiyatlar hiç randıman kaybetmiyor

Cyan
01 Nisan 2021, 21:25
şu fiyatları görünce

Katır isteyenlere, katıra binmekten gocunmayacaklara NC şu anda acayip avantajlı. :) :) (2021 modelde güzel değişiklikler de var üstelik.)

O distribütörle de öpseler Kawasaki almam ben, kusura bakmasınlar...

Metela
01 Nisan 2021, 22:45
Boşuna konuşmayalım, ne zaman ülkedeki gidişat konusunda bir arada hareket edersek, o zaman bir şeyler değişir, yoksa bu fiyatlar değişmeyecek hep yükselecek.

Ezio41
02 Nisan 2021, 01:06
Honda Bayilerine bakın motor yokki gelen hemen satılıyor,yok satıyor adamlar,japonların tahtı zor yıkılır bence

Zengin olanlar ülkede çok hocam, onlar dolayısıyla sıraya girip almaya devam ediyorlar. Asgari ücretli çalışan birisi, kredi çekmeden kim 50 bin TL verebilir 250 cc motora? Alt ve orta sınıflara motosiklet lüks konumunda artık. Aylık geliri 20 bin tl ve üzerinde olanları zaten bu zamlar çok da etkilemez. :pl:

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

şu fiyatları görünce

Eskiden Kawasaki zengin işi derdik, adamların kalitesinden dolayı. Yamaha ve Honda esnaf dostuydu ama onların da fiyatları Kawasaki'ye denk artık.

emre xt125
02 Nisan 2021, 10:32
Araç fiyatı üzerine %37ötv yi ekliyorlar ötv ile yükselen fiyat üzerinden bir de %18 kdv alınıyor. Aracın ana fiyatı üzerinden ayrı ayrı kdv ve ötv alınmıyor. Hal böyle olunca
Tracer 700 ün fiyatı şöyle şekilleniyor.

Araç 75.467₺
Ötv 27.923 ₺
Kdv 13.584 ₺
Verginin vergisi 5.026₺

Toplam : 122.000₺

ero__
02 Nisan 2021, 11:11
Enduro kullanacağıma burnuma pudra şekeri çeksem daha fazla keyif alırım gibime geliyor.

Karbüratörlü XT600E ile dağ yollarında çok keyif alıp üzerine bolca ter kaybedersin :) Hayalim bir tane alıp kenarda tutmak idi ancak nasip olmadı, fiyatlar uçtu gitti :(

hokahey
02 Nisan 2021, 11:50
Bu ülke sabit ücret ile çalışanlar için adeta bir cehennem haline geldi. Ürünlerin fiyatları aydan aya fahiş şeklide artarken sabit ücretli bir kişinin maaşı neredeyse stabil vaziyette duruyor. Bu durumda yeni bir şeyler almayı bir kenara bırakın, eldekini korumak bile riskli hale geliyor zira parça ve işçilik fiyatları da arşa çıkmış durumda. Evde oturup eşyalar bozulmasın diye dua etmekten başka çare kalmadı.

Öte yandan ülkenin kaymağını yiyen yüzde beş ya da onluk bir kesim var. Sadece döviz alıp satarak dünya kadar para kazanan insanlar. Yurt dışından döviz getirip burada gayet uygun şekilde yaşayanlar. Şöyle bakınca onların kölesi olmuş gibi hissediyor insan kendini. Hadisenin siyasi ayağına girmiyorum zira sağlam halde bir götümüz kaldı onu da kaptırmayalım şimdi.

Hadi yaşı geçmiş bizler bir şekilde idare ederiz de, hayata yeni başlayan gençler ne yapacak? Zincir markette kasiyer olarak çalışıp kendine nasıl bir gelecek planı çizebilirsin? Çocuklar bilgisayar istiyor mesela ki haklarıdır isterler, alamayan babalar ne yapacak? Tüketim çılgınlığı had safhada, bunu yaşlılar tolere edebilir ama gençlere anlatmak mümkün değil. Hayır bana kalsa ithalatı sınırlarım ama o vakit gençler beni yatırıp s.. neyse..

Ezcümle diyecek bir şey bulamıyorum. Allah sabır versin herkese.

watercolours
02 Nisan 2021, 12:03
Ağlamasın asgari ücretliler.

The Dude
02 Nisan 2021, 12:25
https://media-cdn.t24.com.tr/media/library/2021/03/1616821961658-yi.jpg

motosiklet fiyatları (temsili)

Thracian
02 Nisan 2021, 12:32

Motosiklet fiyatları 2023;
https://pbs.twimg.com/media/Bu1QRFLCEAAK-8Y.jpg

BlackGhost
02 Nisan 2021, 22:59
sarı sayfa azar bu güncelleme zamlarla..ikinci elde problem artık..

Robinson_C
02 Nisan 2021, 23:46
Yetmez ama evet,

F54
03 Nisan 2021, 10:08

JÖLE NE MARKA :p

nicknamer
05 Nisan 2021, 00:01
250 cc motor 53 bin tl
Evet evet 250 cc .. ÇÖP

siz binmeyin o zaman satın, değerini bilen biri binsin.
çalıyorlarsa ve buna sitemliyseniz, zaten çöp demişsiniz yani takmanıza gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

50 cc 23.000 TL yazıyor. geçen yıldı sanırım Bajaj NS serisi 27.000 TL civarıydı. Yamaha, Bajaj'a müşteri kaptıracaktır. Başta da ben olacaktım ama Dominar 250'ye vites göstergesi koymamışlar, mecbur NS'ten devam. Ayrıca Nmax 34.000 TL olmuş. Geçen yıl 21.000 TL'ye almadım. Bu da net bana yazar.

Geleceğe de not olsun: Bugünleri de ararız gibime geliyor.

cbr1100 xx
13 Nisan 2021, 11:39
Selamlar ......bu fiyatlar ve motosiklet kullanmak .... Söyleyecek bir şey yok bence ....:pr:

oxus
13 Nisan 2021, 18:13
adam gibi yönetilen bir ekonomimiz olsaydı, şu an bu motorların satış fiyatı KDV bedeli kadar olurdu