PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Nisan 2021 Fiyat Listesi

gurcanozturk
31 Mart 2021, 21:36
Honda Türkiye motosiklet fiyatlarına 2021 Nisan ayı itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte 2021 Nisan ayı Honda Motosiklet Fiyatları

https://imagizer.imageshack.com/img922/7395/sZJ70N.jpg

tommygun
31 Mart 2021, 21:41
Honda Türkiye yine insaflıymış, ben olsam Nc 750 X'in fiyatını 200.000 TL yapardım, nasılsa alan alıyor. Forza 750'ye bak utanmadan 141.000 TL

Ezio41
31 Mart 2021, 21:42
Kesin hocam kesin merak etmeyin. Forza 750 çok ucuzmuş. Gidip 5-6 tane alayıp stok yapayım. Seneye tanesini 250 binden satarım. :queen:

ALİCEM
31 Mart 2021, 21:44
Dolar 8.3 sabit gidiyor neredeyse. Bu fiyatlara uygun diyeceğiz yakında...

gurcanozturk
31 Mart 2021, 22:01
Matematigim yanlis degilse, 1-31 mart tarihlerinde Cantali Forza 250 fiyatlarini Euro bazinda karsilastirdim.

01 Mart 2021 - 54,300 - 8.8350 / 6150 EU
31 Mart 2021 - 57,600 - 9.8011 / 5877 EU

Honda indirim yapmis.

oktayakgoz
31 Mart 2021, 22:29
vay be 2019 ağustosda 51.500 aldığım motorun sıfırı 111 bin olmuş. o zaman almasam bu fiyata hayatta almazdım.

Mr.wind
31 Mart 2021, 22:54
denecek ne var ki? Almanya da bulaşıkçı olsaydım keşke.

berkeusta01
01 Nisan 2021, 00:08
vay be 2019 ağustosda 51.500 aldığım motorun sıfırı 111 bin olmuş. o zaman almasam bu fiyata hayatta almazdım.

Durumun böyle olacağını bile bile gidip motor almamıştım, şu an ceremesini çekiyorum.

atalayalper
01 Nisan 2021, 00:11
Yat ve kotra alımı üzerinden ödenen %8 oranındaki ÖTV herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın %0’a indirildi.

Daha önce yat ve kotra alımları üzerinden ödenen %18 KDV %1’e indirildi.

Motosiklet alamıyorsanız yat veya kotra alınız. Ekmek bulamıyorsanız da pasta yiyiniz.

Evet siyaset yapacağım şimdi;
Bu sistemde bu adamlara oy verdikçe öpülmeye mahkumsunuz ne zaman bu sistem yıkılır orta ve alt tabaka tekrar hak ettiği yere gelmek için fırsat bulur. Bakın kesin gelir de demiyorum fırsat bulur diyorum.

Ozan arıcı
01 Nisan 2021, 00:22
Bunlar yine insaflı fiyatlar. Güncel döviz kurunu doğrudan fiyat listesine yansıtsalar fiyatlar 5-10-20 bin birden artar

tarzan rıfkı
01 Nisan 2021, 01:03
cbr650 111bin lira olmuşşş :queen::queen: az daha koyup bmw ducati triumph alırız artık

Kerem34_
01 Nisan 2021, 01:32
Euro kurunu kaçtır dediğim gibi insafa gelip sabit tutuyor adamlar, euro ben aldığımda 9 lira falandı o dönem bile motosiklet euro hesabını yapınca ucuza geliyordu. Euro 10 lirayı geçti yamaha 1 lira kıpırdatmadı fiyatı. Babalarının oğulları değiliz. Bu ay dikkat çekmemek için tüm markalar ufak zam yapar. Asıl zam 2021 modellerin geleceği önümüzdeki 1 2 ay içinde olacak kesinlikle. Hem euro5'in hem de euro kurunun acısı kötü çıkacak. R25 net 60'ı geçer. R25 60'ı geçerse 2005 model 600'lük motor sahipleri R25 bile 60 lira olmuş diyip zaten satamadıkları motorlarının fiyatını arttırır ikinci el piyasasını iyice katlederler.

Seko
01 Nisan 2021, 08:03
Evet'çilerin nasıl olsa motorla Euro'yla işi olmadığından sorun yok, yola devam.

-ZERO-
01 Nisan 2021, 08:11
bakma yine 7 liradan 8.3'e aniden fırlayan ve daha da fırlayacak dolar kuruna göre insaflı fiyatlar. seneye 70 bin olacak o r25.
ben 40 bine sıfırını alırken o para ona verilir mi diyenler vardı 9 ay önce. hey gidi günler hey...
parası olan arabasını motorunu telefonunu bilgisayarını artık ne alacaksa alabiliyorken alsın.

atalayalper
01 Nisan 2021, 09:20
İşin garibi eskiden son model bir 600cc-750cc bandındaki bir supersport motosiklet fiyatı ile orta seviyede 1.6 litrelik orta donanım bir araç arasında 5-6 kat motosiklet lehinde fark olurdu net hatırlıyorum. Ama şimdi motosiklet ve otomobil fiyatları arasındaki makas kapanıyor neredeyse kafa kafaya gelecek. Yüksek CC motodikletler için konuşuyorum. Alınan %37'lik ÖTV'nin marifeti biliyorum ama galiba kabul edemiyorum ve aklım almıyor.

The Dude
01 Nisan 2021, 09:44
ötv+kdv hariç ile ötv+kdv dahil fiyatı arasındaki fark hep pudra şekeri.

watercolours
01 Nisan 2021, 09:59
Yat ve kotra alımı üzerinden ödenen %8 oranındaki ÖTV herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın %0’a indirildi.

Daha önce yat ve kotra alımları üzerinden ödenen %18 KDV %1’e indirildi.

Motosiklet alamıyorsanız yat veya kotra alınız. Ekmek bulamıyorsanız da pasta yiyiniz.

Evet siyaset yapacağım şimdi;
Bu sistemde bu adamlara oy verdikçe öpülmeye mahkumsunuz ne zaman bu sistem yıkılır orta ve alt tabaka tekrar hak ettiği yere gelmek için fırsat bulur. Bakın kesin gelir de demiyorum fırsat bulur diyorum.

Yani? CeHaPe'nin içinde olduğu oluşumlara destek mi verelim? Dolar 100TL olsa tine destek vermem.

wing41
01 Nisan 2021, 10:15
https://www.youtube.com/watch?v=bUutvidW7aQ

Toplaşmış yine vatan hainleri :queen:

vandamme
01 Nisan 2021, 10:30
Hint varken japon neyimize.

https://i.ytimg.com/vi/HFyPiv10Xgk/maxres2.jpg

atalayalper
01 Nisan 2021, 11:03
Hep 50tl'lik benzin alan tayfadansın yani. Siyasi görüşünün ne olduğu ile ilgilenmiyorum ama başımızdaki yöneticilerin yaptığı hataları ekonomik ve uluslararası başarısızlıkları, yolsuzlukları görmezden gelmek onların hatalarına direk ortak olmaktan başka bir şey değil.

Üç büyük şehrin yönetimi 2 yıl önce değişti. Bu şehirlerdeki ulaşım, altyapı, temizlik ne kadar sayarsan say hepsi eskiye göre daha iyi veya aynı seviyede. Örneğin Mansur yavaş tüm makam araçlarını sattı minibüs ile işe gidip geliyor önceki başkan hakkında yüzlerce yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma davası açıldı, Ekrem İmamoğlu yıllardır inşaatı durmuş metro inşaatlarının finansman sorunlarını çözdü inşaatlar yeniden başladı bazı etaplar bitti halkın hizmetine açıldı, demek ki istenince yapılabiliyormuş yani bu cehape zihniyetinin yaptıkları ile değil sizin mental olarak bu adamları kabul edememe ve sizden olmayanı düşman görme hastalığınız var. Yerel yönetimlerde başarılı olan CEHAPE devlet yönetiminde DE mevcut sistemi ayağa kaldıracak kalitede yöneticilere sahiptir hiç merak etme.

Ayrıca dolar 100tl olsa cehapeye destek vermem diyorsun peki Kokainman akp büro memurlarının olduğu zihniyete mi destek vermeye devam edeceksin? Benim paramı başkalarına örtülü ödenek kapsamında peşkeş çekenlere mi destek vermeye devam edeceksin? Ülkenin milli değerlerinin hepsini Katarlılara satanlara mı destek vermeye devam edeceksin? Dolar 8 lira olmaz bunun hayalini kimse kurmasın dedikten kısa süre sonra doların 8 lirayı geçtiği bir sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? 128 milyar dolar merkez bankası rezervinin nereye gittiğini araştırmak için talimat veren merkez bankası başkanını görevden apar topar alındığı sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? Ayakkabı kutuları içinde ile kilo kilo rüşvet alanlara mı destek vermeye devam edeceksin?

watercolours
01 Nisan 2021, 11:07
Pudra şekeri o. 128 milyar da ekonomik canlanma içindi. Şimdi milletten gelecek 250 milyar dolarla ekonomi şahlanacak.
İstanbul Havaalanı Avrupa'da birinci. Frankfurt'ta günde 40 uçak kalkarken İstanbul'da 200 küsur kalkıyor. Okuyun biraz.

Dediğim gibi, bunlar da mükemmel değil ama dolar 100 lira da olsa CeHaPe'nin içinde olduğu oluşumlara destek vermem. Niye mi? Onu ben de bilmiyorum. Ülke batsın, açlıktan ölelim, ama CeHaPe gelmesin.

gurcanozturk
01 Nisan 2021, 12:19
Hep 50tl'lik benzin alan tayfadansın yani. Siyasi görüşünün ne olduğu ile ilgilenmiyorum ama başımızdaki yöneticilerin yaptığı hataları ekonomik ve uluslararası başarısızlıkları, yolsuzlukları görmezden gelmek onların hatalarına direk ortak olmaktan başka bir şey değil.

Üç büyük şehrin yönetimi 2 yıl önce değişti. Bu şehirlerdeki ulaşım, altyapı, temizlik ne kadar sayarsan say hepsi eskiye göre daha iyi veya aynı seviyede. Örneğin Mansur yavaş tüm makam araçlarını sattı minibüs ile işe gidip geliyor önceki başkan hakkında yüzlerce yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma davası açıldı, Ekrem İmamoğlu yıllardır inşaatı durmuş metro inşaatlarının finansman sorunlarını çözdü inşaatlar yeniden başladı bazı etaplar bitti halkın hizmetine açıldı, demek ki istenince yapılabiliyormuş yani bu cehape zihniyetinin yaptıkları ile değil sizin mental olarak bu adamları kabul edememe ve sizden olmayanı düşman görme hastalığınız var. Yerel yönetimlerde başarılı olan CEHAPE devlet yönetiminde DE mevcut sistemi ayağa kaldıracak kalitede yöneticilere sahiptir hiç merak etme.

Ayrıca dolar 100tl olsa cehapeye destek vermem diyorsun peki Kokainman akp büro memurlarının olduğu zihniyete mi destek vermeye devam edeceksin? Benim paramı başkalarına örtülü ödenek kapsamında peşkeş çekenlere mi destek vermeye devam edeceksin? Ülkenin milli değerlerinin hepsini Katarlılara satanlara mı destek vermeye devam edeceksin? Dolar 8 lira olmaz bunun hayalini kimse kurmasın dedikten kısa süre sonra doların 8 lirayı geçtiği bir sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? 128 milyar dolar merkez bankası rezervinin nereye gittiğini araştırmak için talimat veren merkez bankası başkanını görevden apar topar alındığı sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? Ayakkabı kutuları içinde ile kilo kilo rüşvet alanlara mı destek vermeye devam edeceksin?

Hocam @watercolours 'in diger yazilarina bakarsaniz ironi yaptigini anlayacaksiniz :)

atalayalper
01 Nisan 2021, 14:25
Bu aralar forumda cidden kimin ne dediğini anlamakta zorluk çekiyorum galiba. İroni yapıyorsunuz ama işte (!) bunun gibi ibareler koyun bari cidden anlamadım. Bu son iki günde iki yanlış anlaşılma oldu. Kusura bakmayın lütfen.

@watercolours kusura bakma :cat:

yec
01 Nisan 2021, 16:08
2 sene önce 25-30 bin e temiz nc ler olurdu. 100bin. Vay arkaadaş. Harbiden japon bizim neyimize...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Dominar ve ns200 ün fiyatlarını gördükten sonra, hintli bile bizim neyimize...

ahmetk.
01 Nisan 2021, 16:24
Pcx'i zamanında almakla akıllılık ettik,2200 liracık zam gelmiş.

joshua
01 Nisan 2021, 17:49
şu gidişatla bugün bu rakamlardan dahi alsanız 5-6 ay sonra yine karlı olacaksınız, otomobil ve motosiklet en çok değer kazanan emtialar oldu günümüzde.

Kerem34_
01 Nisan 2021, 18:19
şu gidişatla bugün bu rakamlardan dahi alsanız 5-6 ay sonra yine karlı olacaksınız, otomobil ve motosiklet en çok değer kazanan emtialar oldu günümüzde.

Abi zaten galericilere az sövüyormuşum gibi herkes kendi çapında galerici oldu, araç bu ya. Buna binersin, sıkılınca ya da ömrü bitince ya hurdaya atarsın ya da ederine satarsın. Buna emtia, yatırım gözüyle bakmak komedi geliyor bana. Böyle talep oldukça euro dolar vergi sabit kalsa da artacak o fiyatlar. 2005 binlik racing motoru olanlar 60 70 bin yazmaya devam edecek sarı siteye.

watercolours
01 Nisan 2021, 18:41
Bu aralar forumda cidden kimin ne dediğini anlamakta zorluk çekiyorum galiba. İroni yapıyorsunuz ama işte (!) bunun gibi ibareler koyun bari cidden anlamadım. Bu son iki günde iki yanlış anlaşılma oldu. Kusura bakmayın lütfen.

@watercolours kusura bakma :cat:

Bilerek işaret koymadım. Geçen birisi benzer bir yaklaşımda bulundu da merak ettim nasıl bir mantık diye.

Ülke bitiyor, eleman hala yok ona oy vermem, yok buna oy vermem. Sanki memleketin tapusunu veriyor. Getirirsin başa. Beğenmezsen 4 yıl sonra değiştirirsin yine. Bu kadar basit.

Berikinin 3 ay önceki lafından dönmesini "o zamanki şartlar öyle gerektiriyordu" ile açıklar, gider 30 yıl önceki olaylar ile bugünkü CeHaPe'yi eleştirir.

joshua
01 Nisan 2021, 19:11
Abi zaten galericilere az sövüyormuşum gibi herkes kendi çapında galerici oldu, araç bu ya. Buna binersin, sıkılınca ya da ömrü bitince ya hurdaya atarsın ya da ederine satarsın. Buna emtia, yatırım gözüyle bakmak komedi geliyor bana. Böyle talep oldukça euro dolar vergi sabit kalsa da artacak o fiyatlar. 2005 binlik racing motoru olanlar 60 70 bin yazmaya devam edecek sarı siteye.

ne yapsınlar ki, sizin motorunuzu satmanız gerekiyor olsa bu piyasa yüksek deyip herkesten en düşük rakamı mı yazacaksınız, biraz samimi olalım bence

anotherbrick
01 Nisan 2021, 19:36
Okul bitti ailenin borçları Evlendim düğün borçları ardından ev aldım 5 yıldır ev kredisi ödüyordum derken geçen ay bitti. Yıllarca bankalara çalıştım. Bitince bende bir Japon enduro yada Cruiser alıp ömrümde bir Japon motora biner hevesimi alırım sağa sola gider kamp atarım diyordum. Şimdi benim için erişilmez hayal oldular 250 cc uyduruk motoruma iyi bakıyorum ki aman bir yerine bir şey olmasın.
Neden çünkü daha dün sigara otlanan lise terk yavşaklar hayatında göremeyeceği arabalara binip 5 yıldızlı otellerde jakuzide kızlarla takılıp arabasında kokain çekmeye ağa babaları çok daha büyük götürmeye devam edebilsin diye.
Yazıklar olsun

fatih.met
01 Nisan 2021, 19:37
vay be, zamanında almadık 650cc, şimdi de almıyoruz, alamıyoruz, değişen bir şey olmamış ki? hem listede CBR250R yok? niye yok?

joshua
01 Nisan 2021, 19:39
Okul bitti ailenin borçları Evlendim düğün borçları ardından ev aldım 5 yıldır ev kredisi ödüyordum derken geçen ay bitti. Yıllarca bankalara çalıştım. Bitince bende bir Japon enduro yada Cruiser alıp ömrümde bir Japon motora biner hevesimi alırım sağa sola gider kamp atarım diyordum. Şimdi benim için erişilmez hayal oldular 250 cc uyduruk motoruma iyi bakıyorum ki aman bir yerine bir şey olmasın.
Neden çünkü daha dün sigara otlanan lise terk yavşaklar hayatında göremeyeceği arabalara binip 5 yıldızlı otellerde kızlarla takılıp arabasında kokain çekmeye ağa babaları çok daha büyük götürmeye devam edebilsin diye.
Yazıklar olsun

Pudracı Kürşat canlı yayında

https://www.youtube.com/watch?v=YxrjyCYi6oA

Remzidemir41
06 Nisan 2021, 11:33

Kendinizi boşu boşuna yoruyorsunuz :queen:

okanbagiscan
06 Nisan 2021, 11:52
Fiyat listesi yayınladıklarında sadece Hondanın CBR650R ın fiyatına bakarım.Artık o tarz motor ilgimi çekmesede benim için bir kıyaslama seviyesi oldu artık.
İlk baktığımda 2017 yine bu zamanlardı. 37Bin tl idi.111 bin olmuş maşallah.

Robinson_C
06 Nisan 2021, 15:01
Yetmez ama evet, 2 yıl önce sıfır 3 taksit ile 15.600 TL ye aldığım cb 125 r şu an 38-40 bin bandın da,

cbr1100 xx
13 Nisan 2021, 11:44
Muhteşem fiyatlar......Muhteşem olana .....Sonumuz hayr olsun diyoruz....

OkNisT
09 Mayıs 2021, 00:01
nc 750x 95400 sıfırı 2. elde 2020 modellere 100 bin üzerinde yazan var,
salakmıyım gidip sıfır alayım üstüne biraz daha koyar gider 2. el alırım.

blueway2
09 Mayıs 2021, 09:57
nc 750x 95400 sıfırı 2. elde 2020 modellere 100 bin üzerinde yazan var,
salakmıyım gidip sıfır alayım üstüne biraz daha koyar gider 2. el alırım.
Bayilerde sıfır olmadığından gelmediğinden 2. Eller 100.000 lira

OkNisT
10 Mayıs 2021, 01:44
Bayilerde sıfır olmadığından gelmediğinden 2. Eller 100.000 lira

bunu gören bayii dururmu ?
NC750X 99.200 TL
NC750X DCT 107.100 TL

yemin ediyorum fıkra gibi ülkeyiz :pr:

jumping jack
10 Mayıs 2021, 02:07
Bir Maaşallah çekelim. Çok kalmaz sene sonuna daha iyi anlarız anlamını.