PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurtdışından ekipman almak.

capt.ooz
27 Mart 2021, 16:34
Selamlar
Mesleğim icabı şuan avrupa limanlarında fink atıyorum ama nerden ne alınır çok bir fikrim yok dün sicilyadaydık 2 gün sonra slovenya oradan amsterdam rotterdam ingiltere bu bölgede bi 3-4 ya daha liman yapıcaz bu şehirlerden yada ülkelerden uygun ekipman bulabilirmiyim gelmişken yüklenip türkiyeye getireyim nerden ne alınır bilgisi olan var mı ?

CanAydın
27 Mart 2021, 16:41
Google amcaya İngiltere motosiklet ekipman mağazaları yazarsan karşına 100 den fazla adres çıkacak buraya yazmak zaman kaybı gir google a sor zaten vardır ingilizcen. İngiltere de Sahte veya çakma motosiklet ekipmanı satmak yasak zaten.

cıbılduck
27 Mart 2021, 17:53
Selamlar
Mesleğim icabı şuan avrupa limanlarında fink atıyorum ama nerden ne alınır çok bir fikrim yok dün sicilyadaydık 2 gün sonra slovenya oradan amsterdam rotterdam ingiltere bu bölgede bi 3-4 ya daha liman yapıcaz bu şehirlerden yada ülkelerden uygun ekipman bulabilirmiyim gelmişken yüklenip türkiyeye getireyim nerden ne alınır bilgisi olan var mı ?

Rotterdam'a yakın Breda'da motorkledingstore dükkanı var kocaman, içinde yok yok. Amsterdam'da bikeroutfit var ama hiç girmedim içine, yine de şansınızı deneyebilrisiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:48 ----------

Arkadaşım Utrecht'te motorkledingcenter'da calısıyor ama hic ziyaret etmedim. Onların da bir sürü şubesi var belki bulundugunuz yere yakın bulabilirsiniz.

tarzan rıfkı
27 Mart 2021, 18:23
hollanda ve ingiltere de gayet kıyamet bulunur.ama hollanda euro ingiltere pound olduğundan ucuza alırsın o yüzden hollandadan al derim.

RoofRoof
27 Mart 2021, 18:30
VAT'ı ayrılırken geri almayı unutmayın.

whitedeamon
28 Mart 2021, 22:32
barbiermotorsportshop.nl

www.motorkledingstore.nl

www.chromeburner.nl

Bence gittiğiniz şehirde maps'den bakın etrafınızda ne var ne yok ona göre ne yapacağınızı şekillendirirsiniz.