PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ABS ne kadar hoj birşey ya

Sayfa : [1] 2

istanbuls34
10 Mart 2021, 09:07
https://youtu.be/HEBYWMtALQI?t=49
0:48

arndiol
10 Mart 2021, 09:14
ABS güzel ona yorumum yok ancak bana aracın carpma sebeni sanki adamın şeritine motorcunun girmiş olması ve onu sağa itmesi ve adamın da yola değil motora odaklanması gibi geldi.

karacaa
10 Mart 2021, 09:15
Bende de abs var ancak ben o kazayı yapardım herhalde kawasaki kalitesi bu oluyor demek ki

hokahey
10 Mart 2021, 09:16
Abs konusunu biz burada pek sevmeyiz yabancı. Bize kötü anılarımızı çağrıştırıyor.

arndiol
10 Mart 2021, 09:19
Abs konusunu biz burada pek sevmeyiz yabancı. Bize kötü anılarımızı çağrıştırıyor.

nicki de yarı yarıya tutuyor adamın hem :D

YasinC
10 Mart 2021, 10:00
ABS'siz orada durabilmen lazım. Zaten sanırım sürücü dalmış önündeki araca kitlenmiş ileri bakış yok gibi.

Seko
10 Mart 2021, 10:16
Bu pozisyonda ABS'nin devreye girdiğini nereden anladınız merak ettim ? Yol kuru, hız düşük. Lastik iyiyse zaten o motor durur.

hokahey
10 Mart 2021, 10:41
nicki de yarı yarıya tutuyor adamın hem :D

Durduk yere abs öven birisi. Çok tanıdık geliyor.

mavellen
10 Mart 2021, 12:03
Bende de abs var ancak ben o kazayı yapardım herhalde kawasaki kalitesi bu oluyor demek ki

Dominarla 2 kere yapıştırıyorlardı aracın arkasına. Abs gayet iyi kurtardı.

atillatopal9
10 Mart 2021, 12:38
ABS olmasaydı da durabilir miydi? belki.
Ancak ABS'nin önemini, olay anının son saniyesinde net görüyoruz ki adam eldiveniyle ön freni bildiğin ponçiklemiş. Bu kadar sert ve panik frende çarpsa bile en ufak bir sıyrık ile ayrılabilirdi olay anından. ABS olmasaydı ve o fren öyle sıkılsaydı eğer, muhtemelen motoru süren arkadaşın motorunun arkası ciddi bir şekilde havalanıp sürücüyü uber aracının önüne kadar fırlatabilir veyahut direksiyon yana kitlenip, soldan geçen araçların önüne atabilirdi.

ABS'yi kısa mesafede durma diye düşünmeyin.
ABS sizin hayatınızı panik frende kurtarız.

berk_cglr
10 Mart 2021, 12:45
lan yoksa kral geri mi geldi hadi inşallah

oldcockroach
10 Mart 2021, 13:32
Salih geldin mi lan :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:31 ----------

Salih'in adı abs'nin tadı :D

Nikkfurie
10 Mart 2021, 13:56
Eyy Saliih geldiysen masaya üç defa tıkla :queen:

arndiol
10 Mart 2021, 14:17
salihhhğğğğğğ

https://i0.wp.com/www.thegeyik.com/wp-content/uploads/2018/03/cansizmanken12.jpg

hokahey
10 Mart 2021, 16:04
salihhhğğğğğğ

https://i0.wp.com/www.thegeyik.com/wp-content/uploads/2018/03/cansizmanken12.jpg

Abs'yi karıştırıyor.

atalayalper
10 Mart 2021, 16:05
Kesinlikle geri dönmüş bence :) yazım şekli olsun, konu seçimi olsun, nick name seçimi olsun hemen fark ediliyor.

oldcockroach
10 Mart 2021, 16:24
Yada biri Salih'in ekmeğini yemek peşinde :D

arndiol
10 Mart 2021, 17:21
Yada biri Salih'in ekmeğini yemek peşinde :D

gerçek salih bence hiç geri gelmedi, gelenler hep onun müridleri idi :D

hokahey
10 Mart 2021, 18:01
gerçek salih bence hiç geri gelmedi, gelenler hep onun müridleri idi :D

Abs sevenler derneği diye dernek kursun, sabah akşam çay içip abs övelim.

HaktanCbr
10 Mart 2021, 18:06
Salih denen arkadaş şu xmaxı olup 7 24 abs öven arkadaş mı?

istanbuls34
10 Mart 2021, 18:32
salihhhğğğğğğ

Yok ya :D ne salihi canım.

f0cus
10 Mart 2021, 19:34
ben izlerken vurdum
herif iyi kurtarmış :bestmt:

potasyum
11 Mart 2021, 02:03

ne alaka ???
salih bir halk kahramanı, salih bir başkaldırı, salih bir isyan
herkesin bildiği fakat hiç kimsenin tanımadığı,
küçükken kitlediği kapıları büyüdükten sonra açmaya çalışan sessiz bir çoğunluk salih,
yazmaya başladığı zaman sel olup derelerden kütükleri taşıyan hırçın bir su

şaka be şaka,
abs konusu görünce düz vites araba ile dik bir yokuşta durmanın tedirginliği ile acaba salih mi dediğimiz salih :D:D:D

arndiol
11 Mart 2021, 09:20
Yok ya :D ne salihi canım.

olm salihsen söyle sonra bana atar yapıyon kızıp :D

istanbuls34
11 Mart 2021, 15:23
olm salihsen söyle sonra bana atar yapıyon kızıp :D

yok be abi konu geçmişime baksana abs xmax kulanan salihin mondial drift ile ne işi olur :D

arndiol
11 Mart 2021, 15:38
yok be abi konu geçmişime baksana abs xmax kulanan salihin mondial drift ile ne işi olur :D

salih en son kalkavan olarak africa twin kullanıyordu :D

HaktanCbr
11 Mart 2021, 15:57
ben muhabbete çok aşina değilim ama istanbuls34 salih diye düşünüyorum.

impetum
12 Mart 2021, 13:26

Ben hak verdim bence salih değil.

yokon
12 Mart 2021, 14:46
Salih hesabı ele geçirmiş olabilir.

arndiol
12 Mart 2021, 15:03
Salih'in bir sürü versiyonu var.

adam yıllarca salih değilmiş gibi davranıp africa twin bilgileri paylaşıp en son itiraf etmişti :D

hasmet
12 Mart 2021, 16:00
Yok, AT'si olup gece gündüz Honda öven dallama. Yok... O başkaydı galiba. Gerçi Salih'in de AT'si vardı. Aynı herif olma ihtimalleri yüksek.

levend84
12 Mart 2021, 16:03
Salih zamaninda firtina misali estiriyordu,abs den önceki salih(pcx) ve abs den sonraki salih(kymco-xmax)olarak ikiye ayrilsa da anlaşilan durum hiç değişmemiş.

Konu içeriğinde fikir ayriliğina sebep olsada bir nokta da forumu canli tutmaya çalişan bir arkadaştir kendisi bu azminden dolayi tebrik etmek gerek..

Eminim bu postu şu an okuyordur..

Özüne dön salih,birak afrika twini,ducati diaveli..biz seni kymco ile at kafasi maskenle tanidik..

BloodyBaron
12 Mart 2021, 16:52
Bir gün salihi son kez görücez ve kimse bunu fark etmeyecek.

Hırbonen
12 Mart 2021, 16:54
Yok, AT'si olup gece gündüz Honda öven dallama. Yok... O başkaydı galiba. Gerçi Salih'in de AT'si vardı. Aynı herif olma ihtimalleri yüksek.

Ahaha su rezillige bakar misiniz ya :)

Kafasi karismis rolununu gercekten cok basarili buldum :)

Adami boyle aglatirim

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTbJPirXNCcB6bIJvksUKlLhMRBn1Dkn 46kGA&usqp=CAU

','
12 Mart 2021, 17:17
kaç para

Erenkc91
12 Mart 2021, 19:43
Salih zamaninda firtina misali estiriyordu,abs den önceki salih(pcx) ve abs den sonraki salih(kymco-xmax)olarak ikiye ayrilsa da anlaşilan durum hiç değişmemiş.

Konu içeriğinde fikir ayriliğina sebep olsada bir nokta da forumu canli tutmaya çalişan bir arkadaştir kendisi bu azminden dolayi tebrik etmek gerek..

Eminim bu postu şu an okuyordur..

Özüne dön salih,birak afrika twini,ducati diaveli..biz seni kymco ile at kafasi maskenle tanidik..

Kimdir abiler bu zat-ı muhterem? İmparatorluk gibi dönemleri var :D abs öncesi Salih, abs sonrası Salih, AT zamanı Salih ve Ducati zamanı Salih kimdir yahu :DDD Oturup karşılıklı abs hakkında konuşmak isterim :DD

tommygun
12 Mart 2021, 20:00
Kawasaki'yi itin g.tüne soksa da güzel insandır, azimli insandır, zeki insandır, ilim irfan paratoneridir.

','
12 Mart 2021, 20:08
https://www.youtube.com/watch?v=8N3l1-hUqUo

HaktanCbr
12 Mart 2021, 22:14
Bir noktadan sonra herkes salih gibi geliyor sanki Matrixi ele geçiren Ajan Smith gibi bir arkadaş.
Birde şöyle bir video paylaşılmıştı acaba o Salih buradaki Salih mi?
Ayrıca Hırbonen de kesin Salih çunkü hiç birşey yokken üzerine alındı ve cevap verme gereği duydu. Suçlunun suç mahaline geri dönmesi gibi birşey

https://www.youtube.com/watch?v=lxGQnRu-Q90

Hırbonen
12 Mart 2021, 22:24
Bir noktadan sonra herkes salih gibi geliyor sanki Matrixi ele geçiren Ajan Smith gibi bir arkadaş.
Birde şöyle bir video paylaşılmıştı acaba o Salih buradaki Salih mi?
Ayrıca Hırbonen de kesin Salih çunkü hiç birşey yokken üzerine alındı ve cevap verme gereği duydu. Suçlunun suç mahaline geri dönmesi gibi birşey

https://www.youtube.com/watch?v=lxGQnRu-Q90

Ne ilgisi var,ne kadar amatorce bir yorum..

Ben simdi amerikadan yazan yavsak fetos desem burdaki yazarlarin yuzde 98 i kimden bahsettigimi anlar..

O kasinir boyle,ben de kasirim..boyle bir iliskimiz var ;)

Bir de gordugun gibi salih denen kisiyi insanlar seviyor,sayiyor..

Yani benden ve fetosten cok daha sevilen bir tip bu salih.

Yani uzerime alinacagim veyaa kizacagim bir durum yok.

Fetos harici herkes bana salih diyebilir..
Bi de arniol diyemez,ona da gicigim.

Bi de tarzan rifki,onu da sevmem

HaktanCbr
12 Mart 2021, 22:44
Net itiraf gibi geldi bana, merakımdan araştırdım 2 ocak 2020 de K. Kalkavan adıyla açılan bir başlıktaki yazım stili, "gıcık" olunan insanların aynı olması bende kesin Hırbo=Salih izlenimi uyandırdı. Ben şahsen göreceğimi gördüm. Her halükarda Salih'i tebrik ediyorum. Ağır işsiz olmak gerekiyor herkesi paranoyak edebilmek için.

Başlık
http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/201167-salih-is-back-mt-ailesi.html#post4524482

Hırbonen
12 Mart 2021, 22:49
Net itiraf gibi geldi bana, merakımdan araştırdım 2 ocak 2020 de K. Kalkavan adıyla açılan bir başlıktaki yazım stili, "gıcık" olunan insanların aynı olması bende kesin Hırbo=Salih izlenimi uyandırdı. Ben şahsen göreceğimi gördüm. Her halükarda Salih'i tebrik ediyorum. Ağır işsiz olmak gerekiyor herkesi paranoyak edebilmek için.

Başlık
http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/201167-salih-is-back-mt-ailesi.html#post4524482

Salih issiz falan degil.

Bu sitenin reytingi olsun diye icerden birisinin yaptigi bir is.

Mesela,at kafasi videosunu atan kisi.Sitenin is yapacak basliklarini canli tutmak icin tutulmus bir hesap.

Ama kotu birsey yapiyor demiyorum bak,
sutlanmayalim durduk yere eheeh

HaktanCbr
12 Mart 2021, 22:52
Öyle olsun bakalım, Salih.

hasmet
13 Mart 2021, 02:34
Hırbo Salih, n'oldu en son V4 Multistrada ile KTM Adventure arasında kaldıydın? Hikayeler hikayeler... Seni gidi ezik seni. :)

arndiol
13 Mart 2021, 07:54
ulan sataşmıyorum sesim cıkmıyor yine benim adım geçiyor :D

Salih'in cok farklı kişilik versiyonları var. Eğer her salihim diyen gerçekten salih ise gerçekten bu kadar uzun süre ve devamlı karakter değişiklikleri yapabiliyor ise cidden psikoloğa gitmesi gerekiyor, sağlıklı bir durum değil.

Ha içinizden birisi salih ise de salih ile problemim yok. sadece hatalarını gördüm bunu söyledim ve gerginlik cıktı ve uzadıkca uzuyor.

Konulara kasıtlı olarak hatalı bilgi veriyordu , ya da alakasız cevaplar verip konuları bozuyordu.
Kendisine birşey dendiği zaman üslubunun ayarını kacırıyordu.

Yoksa at kafası da olsa bilgili insandı.

Hırbo'nun salik olacağını sanmıyorum cünkü salih bilgili bir insandı. Hırbo insanlara sataşmak ve ezberlediği 1-2 bilgiyi söylemek dışında foruma bir katıkısı yok.

Ha eğer salih ise de bu ikinci yazdıgım cümle nedeniyle desteğe ihtiyacı var.

istanbuls34
13 Mart 2021, 10:17
Çok şükür bu gün de salih üzerinden prim kastık.

Hırbonen
13 Mart 2021, 10:43
ulan sataşmıyorum sesim cıkmıyor yine benim adım geçiyor :D

Salih'in cok farklı kişilik versiyonları var. Eğer her salihim diyen gerçekten salih ise gerçekten bu kadar uzun süre ve devamlı karakter değişiklikleri yapabiliyor ise cidden psikoloğa gitmesi gerekiyor, sağlıklı bir durum değil.

Ha içinizden birisi salih ise de salih ile problemim yok. sadece hatalarını gördüm bunu söyledim ve gerginlik cıktı ve uzadıkca uzuyor.

Konulara kasıtlı olarak hatalı bilgi veriyordu , ya da alakasız cevaplar verip konuları bozuyordu.
Kendisine birşey dendiği zaman üslubunun ayarını kacırıyordu.

Yoksa at kafası da olsa bilgili insandı.

Hırbo'nun salik olacağını sanmıyorum cünkü salih bilgili bir insandı. Hırbo insanlara sataşmak ve ezberlediği 1-2 bilgiyi söylemek dışında foruma bir katıkısı yok.

Ha eğer salih ise de bu ikinci yazdıgım cümle nedeniyle desteğe ihtiyacı var.

Foruma katkim olsun diye burda degilim.

Fakat "sevimli minik dostalarimiz" basliginda surekli kedi kopek fotosu paylasan birinin beni foruma katki saglamamakla suclamasi ayri bir komedi.

Foruma katki saglamak dedigin nedir ?

Bindigin motosikletler hakkinda iki kelam edersin, tecrubeni paylasirsin..bunu elimden geldince yaptim.

4 yil once burda herkesin asagiladigi Honda yi herkesin saygi duydugu bir marka haline getirdim(!),az bisey mi bu ?

Sen naptin ?

Buyur katkilarini soyle de bilelim,hakkini yemeyelim.

arndiol
13 Mart 2021, 10:51
Foruma katkim olsun diye burda degilim.

Fakat "sevimli minik dostalarimiz" basliginda surekli kedi kopek fotosu paylasan birinin beni foruma katki saglamamakla suclamasi ayri bir komedi.

Foruma katki saglamak dedigin nedir ?

Bindigin motosikletler hakkinda iki kelam edersin, tecrubeni paylasirsin..bunu elimden geldince yaptim.

4 yil once burda herkesin asagiladigi Honda yi herkesin saygi duydugu bir marka haline getirdim(!),az bisey mi bu ?

Sen naptin ?

Buyur katkilarini soyle de bilelim,hakkini yemeyelim.

hırbo, konu ben ile senin kıyaslama durumu değil senin ile salih karakterinin kıyaslanması.

Honda'ya sen mi saygı getirdin bu foruma :D yeminle paylaştıgım fotolardaki kedi senden daha mantıklı konusuyor :)

Anlamadıgım nokta ben seni muhattap almazken konularına bile yazmazken sen ne halta hala adımı adınıyorsun.

Bu kadar mı ilgi manyağısın ki takılmadıgın zaman üstüne insanları cekmeye calısıyorsun.

Ben boşverdim seni. senin tedavin yok , böyle kabulleniyoruz seni.

iyi forumlar.

Hırbonen
13 Mart 2021, 10:54
Hırbo Salih, n'oldu en son V4 Multistrada ile KTM Adventure arasında kaldıydın? Hikayeler hikayeler... Seni gidi ezik seni. :)

Ktm 1290 almayi uygun bulmadim.Cunku dusundum ben motorumu ulasim amacli da kullaniyorum.

1290 bu ise kesin olarak gelemez..ikinci bir motor daha alsam bu sefer yilda 5k yapacagim geziler icin 220 bin vermek pek akillica olmaz.

Bakalim,yeni africa alacam yine mecburum buna..

Hirbo salih ha.."amerika dan yazan yavsak fetos bana salih diyemez diyodun ama bak iste salih diyorummm napicannn" diyosun bana..

Haklisin valla,buna engel olamam bos bir atar olmus ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:51 ----------

hırbo, konu ben ile senin kıyaslama durumu değil senin ile salih karakterinin kıyaslanması.

Honda'ya sen mi saygı getirdin bu foruma :D yeminle paylaştıgım fotolardaki kedi senden daha mantıklı konusuyor :)

Anlamadıgım nokta ben seni muhattap almazken konularına bile yazmazken sen ne halta hala adımı adınıyorsun.

Bu kadar mı ilgi manyağısın ki takılmadıgın zaman üstüne insanları cekmeye calısıyorsun.

Ben boşverdim seni. senin tedavin yok , böyle kabulleniyoruz seni.

iyi forumlar.

Olm deli,sadece bana salih diyemezsin dedim.ne var bunda ? Birileri adini ansin da yazacak birseyler ciksin modunda bekledigini bu kadar belli etme..uzatma fazla

hasmet
13 Mart 2021, 10:56
Ay kafasinda neler de kuruyor yazik yaaa... Forumun t@$$@k oglani diye dalga gectigime pisman olacagim az kaldi... :)