PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : VOLTA RM5 SCOOTER HK.

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

volkan190
09 Mart 2021, 09:53
Arkadaşlar Merhaba , Nmax ve Pcx ' e rakip gelmiş . Fiyatı da rakiplerine göre uygun , bence kronik bir sorunu olmazsa nmax ve pcx tahtından edebilir.

https://www.sahibinden.com/motosiklet-revolt-rm5

Erenkc91
09 Mart 2021, 14:27
Kağıt üstünde güzel duruyor bosch abs vb. gibi, Yamaha ve Honda gibi markaları tahtından etmesinin imkanı yok, bana kalırsa.

AzÇok
09 Mart 2021, 14:50
İşe yeni başlayarak, üstelik üzerindeki Çin malı motor bloğu ile Yamaha ve Honda'yı tahtından etmek çok makul bir iddia olmuş.:santa:
Zaten biz de çocuk olduğumuz için hemen inanırız.
Yerli olması bakımından değerli bir girişim. Şeffaflığa önem verip motor bloğunun hangi Çinli markaya ait olduğunu, hangi parçaların yerli üretim olduğunu açıklarlarsa daha da ciddiye alınır olurlar. Ondan sonra eleştirilerimizi yazmaya sıra gelir.

BloodyBaron
09 Mart 2021, 14:55
Tahtından edemeyecek olsa da bir şeylerin olması, üretilmesi güzel bir şey. Zaten kimse bütün parçalarının türkiyede üretilmesini beklememeli. Bir çok marka artık çin malı.

Sorunsuz olursa parça fiyatları kabul edilebilir olursa neden tutulmasın. Belki ben bile alırım. Bu fiyatlara 50ccler var.

Mr.wind
09 Mart 2021, 15:11
belli başlı markalar hariç, birçok markanın mekanık parça kalitesi aşağı yukarı aynı. Fark yaratabilecekleri konu montaj işçiliği ve servis.
Açgözlülük yapmasınlar, sağlam bir duruş sergilesinler, az olsa da olur ama güzel servis hizmeti versinler, olmayacak diye birşey yok.

bursalıali
09 Mart 2021, 17:42
Sanıyorum VOLTA nam fabrikanın ürünü. İTÜ mezunu iki TÜRK mühendisin ülkem ile ilgili kurduğu hayallerin , önce ufacık şeyler ile başladıktan
sonra bu gün ikisi Türkiye 'de ,diğeri Çin 'de , 3 ayrı fabrika şekline dönüşmesi. Günde 10 lu rakamlardaki tek model üretimden, bu gün 1000 - 1200
adetlere bir sürü farklı modele ulaşılmış olması. Sizleri bilmiyorum amma ben bu arkadaşlarla gurur duyuyorum. Ayrıca İTÜ ve ODTÜ dışında ,aynı
kalite ve kapasitede mühendis yetiştirebilen başka ÜNİ ler var da benim mi haberim yok Ha bunu yazarken diğer ÜNİ lerden mezun mühendisleri pasif, beceriksiz görüyor anlamı çıkarılmasın. Lakin İTÜ ve ODTÜ nün yeri her zaman farklı. Az önce TV haberlerinde yine Türk girişimciler tarafından geliştirilmekte olan YERLİ elektrikli TRAKTÖRÜ gösterdiler . Şarj süresi süper; 30 dakika. Sürücünün yanına spiker oturdu ,
birlikte hafif araziye falan girdiler. Sürücü sanıyorum o fabrikanın yetkililerinden biriydi. Pek çok sipariş alındığını, 2021 yaz ortaları
gibi seri üretime geçeceklerini aktardı. Sizlerin de en az benim kadar sevindiğinizi varsayıyorum. Beyler lütfen şu komplekslerimizden kurtulalım artık. Kendi kruvazörünü kendisi yapan, kendi İHA ve SİHA sını kendisi üretip dünyaya kabul ettirebilen bir TÜRKİYE 'den
bahsediyorum. Salıncakla, pardon yanlış oldu, sağlıcakla kalınız efendim. Hörmetlerimizle.

atalayalper
09 Mart 2021, 17:46
Kasislerden geçerken duyulan o plastik aksam sallantı seslerini şimdiden duyar gibi oluyorum, adamlar nmax'i bildiğin klonlamışlar tıpkısının aynısı neredeyse. Nmax ve Pcx'e öyle kolay rakip olunmuyor maalesef. Kymco, Sym, Suzuki, Piaggio'nun maxi-scooter modelleri dahi bu iki modelin satış rakamlarına hiçbir zaman rakip olamazlar arayı çok açtılar çünkü ve peynir ekmek gibi de satılıyorlar.

Erenkc91
09 Mart 2021, 18:24
Kasislerden geçerken duyulan o plastik aksam sallantı seslerini şimdiden duyar gibi oluyorum, adamlar nmax'i bildiğin klonlamışlar tıpkısının aynısı neredeyse. Nmax ve Pcx'e öyle kolay rakip olunmuyor maalesef. Kymco, Sym, Suzuki, Piaggio'nun maxi-scooter modelleri dahi bu iki modelin satış rakamlarına hiçbir zaman rakip olamazlar arayı çok açtılar çünkü ve peynir ekmek gibi de satılıyorlar.

Fiyatı ama çok makul 17000 tlye bosch absli scooter almak iyi olsa gerek, eğer kendini ispatlarsa önünün açık olduğunu düşünüyorum. Kronik hastalığıda yoksa tadından yenmez.

Kerem34_
09 Mart 2021, 19:08
Kronik sorunu yoksa, 10000km'de dağılmayacaksa kurye arkadaşların yeni motosikleti hayırlı olsun. 17000Tl'ye 150'lik motosiklet vermiyor artık çinliler bile. Problemi de olsun aslında, çözümü olursa, servis arkasında durursa iyi satar bence.

EAK54
09 Mart 2021, 19:35
Revolt volta yı kötülemek karalamak gibi niyetle yazmıyorum ama bedavaya verseler birdaha ürünlerine elimi bile sürmem , benim paramı zamanı ve sabrımı çokça zorlamışlardı tüketici hakemliğine kadar gitmiştim. Olumlu sonuçlandı .Tamamen ürünlerinin servislerinin kalitesizliğinden olan olaylar yaşadık . Ama olsun inş zamanla başarırlar .

darkmotor
09 Mart 2021, 19:54
2006, 2007 yıllarında piyasaya giren vasatın altında plastikleriyle dolaşan sukuterlar hala mevcut. Bence bu motosiklet ses getirecek bir model.

AzÇok
09 Mart 2021, 20:05
2006, 2007 yıllarında piyasaya giren vasatın altında plastikleriyle dolaşan sukuterlar hala mevcut. Bence bu motosiklet ses getirecek bir model.
Plastik kalitesini yolda çıkan sesleri görmezden geliriz. Yerlidir diye.
Motor bloğu, mekanik ve elektrik konusunda torpil yapamayız.

Erenkc91
09 Mart 2021, 20:38
Plastik kalitesini yolda çıkan sesleri görmezden geliriz. Yerlidir diye.
Motor bloğu, mekanik ve elektrik konusunda torpil yapamayız.

Size katılıyorum aynı şekilde grenaj problemlerini bende görmezden gelirim destek olmak için, belirtilen parçalar güzeldi (lastik, kayış ve abs) eğer diğer şeyleride düzgün yaptıysalar alınır, fiyatıda makul.

konfucyus
09 Mart 2021, 21:55
Boyle boyle olusacak , tebrik etmek lazim firmayi. Arkasinda durmalari onemli yoksa cinlilerde de cok sorunlu motor var.

muratarslan
09 Mart 2021, 23:30
Admin 4-5 gün önce voltayı kuran mühendis arkadaşların başarı öyküsünü haber etmişti, ülkemde sayısının artmasını istediğim örnek bir girişimcilik hikayesini konu aldılar. inşAllah başarılarının devamı gelecektirde .
Konuya dönecek olursak sitelerine girip RM5 scooterin özelliklerine baktığımda son hızı dikkatimi çekti (scooter lastik, kayış vs. anlamam) 95 yazıyordu, şimdi motor gücü yaklaşık 11 bg. 13 nm. Tork var 124 kğ. Pek ağırda değil bana son hız olarak yavaş geldi. Scooterler de normal mi yoksa Euro 5 normlarının bir etkisimi var.

Osm@n
10 Mart 2021, 00:19
NGK Bojü çoh önemli. Sükütüra 5-10 beygir, 7-8 eşek gücü verir. Akünün yiğitliğini de sayarsak sürekli radara girer bu motur.:cat:

https://i.ibb.co/c6SkJQN/Ekran-Al-nt-s.jpg (https://ibb.co/n7N6rjD)

Sadistic
10 Mart 2021, 02:28
bimden 1500tl ye volta wsc250 elektrikli bisiklet almıştım kırmızı olan
aküler ilk 3 ayda ölünce farbikadan ücretsiz değiştirmişlerdi
ardından volta revolt rs3 kullandım parçaları ne kadar kalitesiz olsa da makul fiyatlar ile fabrikadan alıyordum hatta 80cc piston silindir hediye etmişlerdi

şuan parça stokları ve fiyatları nedir bilmiyorum ama
bu 2 konuda müşterisini üzmesse başarılı olur diye düşünüyorum

ek olarak fiyatları biraz daha makul tutarlarsa peynir ekmek gibi satmaları muhtemel

dundanbiri
13 Mart 2021, 12:01
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir motorsuzum, piyasalarda fiyatlar gittikçe şişiyor malum, markayı yeni gördüm ve araştırıyorum burada mağazası da vardı geldiğinde gidip bakmak lazım,

Fiyat cazibesi yok aslında ama 17000 Tl ye gönül rahatlığıyla alınabilecek özellikle şu zamanda pek ürün göremiyorum

Umarım iyi bir çalışma yaparlar, gerek servis gerek müşteri ilişkileri vb, bakalım zaman ne gösterecek.

Easyride 150n diye youtube de videolar var, aynı ürün sanırım, ülkeye göre özelleştirilmiş olacaktır muhtemelen, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar izleyip bizleri de aydınlatırsa memnun olurum.

Diestayl
13 Mart 2021, 20:18
Yüksek kmli pular ile bunun arasında kaldım benzerlikleri yok ama sıfır motor almak daha cazip geliyor

BloodyBaron
13 Mart 2021, 20:58
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir motorsuzum, piyasalarda fiyatlar gittikçe şişiyor malum, markayı yeni gördüm ve araştırıyorum burada mağazası da vardı geldiğinde gidip bakmak lazım,

Fiyat cazibesi yok aslında ama 17000 Tl ye gönül rahatlığıyla alınabilecek özellikle şu zamanda pek ürün göremiyorum

Umarım iyi bir çalışma yaparlar, gerek servis gerek müşteri ilişkileri vb, bakalım zaman ne gösterecek.

Easyride 150n diye youtube de videolar var, aynı ürün sanırım, ülkeye göre özelleştirilmiş olacaktır muhtemelen, ingilizcesi iyi olan arkadaşlar izleyip bizleri de aydınlatırsa memnun olurum.

0-80 ve 80-90 arası hızlanma iyi ama 90dan sonra yavaş hızlanıyor diyor. Son hız 106 diyor.

1 litre ile sert kullanımda 33km, sakinde 40-45 km diyor.

Oturuş pozisyonu ve selesi rahat diyor.

İncelemede adam bagaj hacmini göstermek için plastik sürahi koyuyor büyük herhalde. :)

Ordaki 150 cc bizdeki 200lük olduğu için performansı daha iyidir büyük ihtimal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=Ax_Az-F3yvQ
https://www.youtube.com/watch?v=MiYf4jqd7n8
Bu 2 videoyu da gördüm. Dikkat etmekte fayda var.

dundanbiri
14 Mart 2021, 10:03
Teşekkürler, epey video izledim bunları da gördüm, yıl sonuna kadar bekleyelim bakalım ne olacak, şimdilik kararsızım zaten :)

BloodyBaron
14 Mart 2021, 10:34
Teşekkürler, epey video izledim bunları da gördüm, yıl sonuna kadar bekleyelim bakalım ne olacak, şimdilik kararsızım zaten :)

Yeni çıkan bir modeli hemen almamak en doğrusu hocam. Çok büyük kronik sıkıntıları d qolabilir, çok küçük sorunları da olabilir. Servisi destek verecek mi bunu da görmüş oluruz bu dönemde. Eğer dedikleri gibiyse motor ben bile alabilirim. Varsın olsun plastik kalitesi kötü olsun. Sorunu olmasın,parçası da uygun olsun yeterli.

vandamme
14 Mart 2021, 12:24
https://www.youtube.com/watch?v=gtSfMAUl76I

IRau
14 Mart 2021, 12:46
motopixel videosunu izledim

bana sorarsanız bu motoru alın diyo

eee incelediği tüm motorlar için alın diyo hangisini alıcaz

BloodyBaron
14 Mart 2021, 12:53

Hepsini alıyorum ben.

Erenkc91
14 Mart 2021, 12:54

Motopixel reklam kanalı ve bunu canlı yayında kendide belirtmişti reklam kanalının önerdiği bişeyi almak ne kadar doğru tartışılır. Test sürüşü varsa denenir güven verdiyse alınabilir.

Nikkfurie
14 Mart 2021, 13:00
Motorun tasarımı o kadar güzelki markaya ve ürüne güven duygusu oluşturuyor , hatta kopyaladıkları Nmax dan bile daha güzel geldi bana , mekanik olarak yıllar içinde geliştirilecektir mutlaka ama ilk birkaç sene kullanıcılarını üzmez inşallah , en azından garantide iyi niyet kullanıp herşeye kullanıcı hatası demezlerse bu fiyata piyasada yer edinir , birde videodaki ilk üretilen motorun fabrikada 800 km test edildiği söyleniyor , 800 km nedir yahu bence sunucuya hatalı bilgi verilmiş..

','
14 Mart 2021, 13:10
ucuz .

levend84
14 Mart 2021, 13:42
Uretim(montaj) bandin dan inen partilerden farkli zamanlarda montajlanan en az 5-10 motosikletin,Min 5000km sert fren,sert gaz,bozuk zemin(suspansiyon),devirli kullanim,artçili sürüş,farkli hava koşullari(yağmur,soğuk,sicak)vb gibi durumlarda ömur testi yapilmasi lazim.

Buyuk ihtimal,son montaj sonrasi kisa mesafe testi yapiliyordur diye duşunuyorum.

Şekli,duruşu kağit uzerindeki verileri olumlu..bekleyip gormek lazim..

Yukarida arkadaslarinda bahsettigi gibi,sss(satis sonrasi servis)yedek parca gibi unsurlarda yapici ve esnek davranilirsa bu model onumuzdeki yillarda gelistirilir,hatta sivi sogutma bile eklenebilir.

Ayrica,bu marka çoğu şehirde bayi açmiş durumda(sadece kendi urunlerini satiyorlar),bu işi ciddiye almiş gibi gorunuyorlar..

erensel
14 Mart 2021, 13:50
Honda ve Yamaha'yı tahtından etmek elbette çok zor.
Ama alternatifler olması gayet olumlu.
Satış sonrasına gereken önem verilirse piyasada yer bulabilir.
İnşallah başarılı olurlar ve daha nice modeller üretirler.

Mr.wind
14 Mart 2021, 16:27
sym nin 200 serilerindeki, 169 cc olan motoruna benzer bi motoru var. ozellikleride ayni gibi.

whitedeamon
14 Mart 2021, 16:53

Müneccim misiniz yoksa zaman gezgin mi ? Yorumunuzdan anladığım kadarıyla daha üstüne binip deneme fırsatınız olmamış yani evdeki koltuğundan oturup yazıyorsunuz diye anlıyorum ben. Daha denemediğinşz tecrübe etmediğiniz bir ürün için bu tarz bir yorum çok iddialı olmuş. Size katıldığım tek konu var o da evet bu motor pcx ve nmax'e rakip olmaz. Çünkü o iki model rüştünü türkiye'de ispatlamış modeller. Kimse de öyle kolay kolay vazgeçmez onlardan anca bu motor gerçekten kullananlar tarafından sevilir beğenilir sağlam bulunur ve servis hizmetleri konusunda müşteriyi üznezse bu fiyata çok satılır. Sizi tanımıyorum ne işle meşgulsünüz bilmiyorum ama benim tavsiyem birşeyleri eleştirirken ben ne yapıyorum diye bir sorun kendinize. Ne üretiyorum diye sorun zira sadece tüketim bağımlısıysanız üretim yoksa yorumlarınızı yaparken en azından yorum yaptığınız ürünü tecrübe edip tecrübelerinizi paylaşın.

tarzan rıfkı
14 Mart 2021, 19:36
17 ye gayet güzel rekabetci bir fiyat olmuş.tabiki nmax ayarında olamaz mümkün değil ama hedef sym kymco kalitesinde ve sağlamlığında olmalı.ilk izlenimler çin ve civarı bir dayanıklılık için konuşuyorum o seviyede sanırsam.kalite olarakta sym kymco ya benzer desek heralde yalan olmaz tabi görmeden söylüyoruz bunları.bu motoru aslında kuryelere dağıtmaları lazım en güzel test o şekilde olur öyle al sür demekle olmaz zaman yetmez kurye testinde başarılı oluyorsa her türlü alınır

AzÇok
14 Mart 2021, 20:30
Yerli girişim olduğu için başarılı olmalarını isterim. Müşterileri bilgilendirmek adına kullanılan motor bloğu hangi üreticiden alınıyor açıklanması iyi olur.

Mr.wind
14 Mart 2021, 20:31
kullanilan malzeme belli, urun belli. en ucuz cin mali motosikletlerin bile artik bir standardi var. ortalama bir kalite, performans ve konfor sunacagini dusunuyorum; ki sadece bu kadarini basarsa bile fiyat/performans olarak essiz olur.

Mallarinin arkasinda dursunlar, yedek psrca sikintisi olmasin, servis sikintisi cikarmasinlar ve tek parti uretip arkasini kesmesinler, ben almayi dusunurum.

Kerem34_
14 Mart 2021, 21:11
17 ye gayet güzel rekabetci bir fiyat olmuş.tabiki nmax ayarında olamaz mümkün değil ama hedef sym kymco kalitesinde ve sağlamlığında olmalı.ilk izlenimler çin ve civarı bir dayanıklılık için konuşuyorum o seviyede sanırsam.kalite olarakta sym kymco ya benzer desek heralde yalan olmaz tabi görmeden söylüyoruz bunları.bu motoru aslında kuryelere dağıtmaları lazım en güzel test o şekilde olur öyle al sür demekle olmaz zaman yetmez kurye testinde başarılı oluyorsa her türlü alınır

Ben de böyle düşünüyorum. Kuryenin altında 6 ay dayanıyorsa, sarf malzemesi hariç bir sıkıntı çıkmıyorsa ben de seve seve alırım. Kurye günde en az 150 km yapıyor. Hem de sürekli şehir içinde dur kalk yaparak. Kafadan 6 ay 30.000 km eder. Forumda pcx ve nmax kullanan, ömür boyu sürse 30k km yapamayacak arkadaşlar da var. Bu fiyata 50bin km gitsin sonra kendini imha etsin, rektefiye istesin yine sıkıntı yok.

Ygz
14 Mart 2021, 21:45
sym nin 200 serilerindeki, 169 cc olan motoruna benzer bi motoru var. ozellikleride ayni gibi.

Aynısını bende düşündüm gy6 bloğu mu yoksa symden mi aldılar motoru acaba

BloodyBaron
14 Mart 2021, 21:51
Aynısını bende düşündüm gy6 bloğu mu yoksa symden mi aldılar motoru acaba

SYMden aldılarsa efsane olur ama biraz zor. Çinlilerde belli bir kaliteye geldiler artık.

Ygz
14 Mart 2021, 21:53
SYMden aldılarsa efsane olur ama biraz zor. Çinlilerde belli bir kaliteye geldiler artık.

Açıkçası bana sym gibi geliyor sympomy ve jet 14 200lüklerinde kavrama 4000rpm civarıydı bu da öyle diyor Selçuk eğer öyleyse net alınır bu paralara cappucino alınıyor artık

BloodyBaron
14 Mart 2021, 22:13
Açıkçası bana sym gibi geliyor sympomy ve jet 14 200lüklerinde kavrama 4000rpm civarıydı bu da öyle diyor Selçuk eğer öyleyse net alınır bu paralara cappucino alınıyor artık

Aynen. Ulan o cappucino niye o kadar pahalı ya. Arora ulan sanki çinli değil.

akgokhan
14 Mart 2021, 22:19
10 bin tl ye 50 cc motor satılıyor. 17.750 ye Led farlı abs li , iyi lastikli motor almak bence çok mantıksız değil. Yeni model olduğu illaki sorun çıkacaktır ama göz ardı edilebilir bence.

vandamme
14 Mart 2021, 22:19

Pixelin videosunu izlerken acaba mı dedim, bence de o bloğu kullanıyorlar.

Mr.wind
14 Mart 2021, 23:13
Pixelin videosunu izlerken acaba mı dedim, bence de o bloğu kullanıyorlar.

acikcasi benim aklima gelen cinli gardaslarimizin tersine muhendislik yaparak sym nin blogunu kopyaladiklari oldu.

ama sonra dusundum adam kopyalayacak olsa neden boyle arada kalmis enteresan bir blok kopyalasin?

bir diger husus, selcuk videoda sasi voltanin muhendisleri tarafindan dizayn edildi diyor. Ama ortada easyride 150n diye bir model var zaten. yani birebir aynisi.

Acaba bu easyride150n modelini ureten firmaya plastik aksamlarini yaptirip, sasiyi kendileri uretme yoluna mi gidiyorlar?

kafamda deli sorular, keske biraz daha detayli bilgiye sahip olabilsek.

Ygz
14 Mart 2021, 23:17
acikcasi benim aklima gelen cinli gardaslarimizin tersine muhendislik yaparak sym nin blogunu kopyaladiklari oldu.

ama sonra dusundum adam kopyalayacak olsa neden boyle arada kalmis enteresan bir blok kopyalasin?

bir diger husus, selcuk videoda sasi voltanin muhendisleri tarafindan dizayn edildi diyor. Ama ortada easyride 150n diye bir model var zaten. yani birebir aynisi.

Acaba bu easyride150n modelini ureten firmaya plastik aksamlarini yaptirip, sasiyi kendileri uretme yoluna mi gidiyorlar?

kafamda deli sorular, keske biraz daha detayli bilgiye sahip olabilsek.

Şasi çizimlerini burada cnc torna kaynak vs yaparak üretiyorlardır sanmıyorum şasi çizeceklerini tekrardan

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

Ek olarak gy6 bloğunun da 169cc si var ikisinden biri ama bakalım ne çıkacak nedense sym gibi geliyor bana da

Diestayl
17 Mart 2021, 13:35
Motor çıkmadan onca reklam yaptılar. Motor piyasada şuan kimse konuşmuyor alanda yok sanırım biri düzgün incelesin diye bekliyoruz

ulkerhan
17 Mart 2021, 14:08
Seçuk kaç para aldı acaba bu makinenin incelereklamı için?

impetum
20 Mart 2021, 17:42
Bugün gözümü karartıp aldım bu scooterı, inşallah büyük sorun çıkmadan kullanırız.

BloodyBaron
20 Mart 2021, 18:02
Bugün gözümü karartıp aldım bu scooterı, inşallah büyük sorun çıkmadan kullanırız.

İnşallah memnun kalırsın. Çıkan sorunlarda da müşteriyi dinlerlerse mallarının arkasında dururlarsa ne güzel.

vandamme
20 Mart 2021, 18:07

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.

Tecrübelerinizi bizlere de aktarırsanız memnun oluruz.

Tnt249S’i keşke satmak zorunda kalmasaydınız, nasip böyleymiş.

impetum
20 Mart 2021, 18:34
Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.

Tecrübelerinizi bizlere de aktarırsanız memnun oluruz.

Tnt249S’i keşke satmak zorunda kalmasaydınız, nasip böyleymiş.

Tabiki kullandıkça yazarım, henüz 20km oldu ama performansından gayet memnunum şimdilik. Titreşim var onu belirteyim ama rodajdan sonra azalacaktır diye tahmin ediyorum. Malzeme kalitesi beklediğimden daha iyi çıktı, grenajlar abs plastik olduğunu belli ediyo.

Absyi test ettim onun da çözünürlüğü çok iyi, gerçekten bosch abs olduğunu teyit edebilirim.

Lastikler anlas tournee modeli ve mart 2021 üretimi :) eve gelirken yağmura yakalandım daha mumlu olmasına rağmen gayet güven veriyo.

Frenleri 250lik nakedlara taş çıkaracak derecede iyi.

Tnt249dan çok memnundum ya nasip olmadı kullanmaya devam etmek. İnşallah bunu da elimden çıkarmak zorunda kalmam.