PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motosiklet.Net Apaçileri V. 2021

whitedeamon
09 Mart 2021, 01:32
Evet dostlar en apaçi anılarınızı alalım bakalım. Kimlerin kimlerin ne yaramazlıkları var. Kimler bu forumda kuzu postuna bürünmüş kurt. Dökülün...

karacaa
09 Mart 2021, 09:08
Tek teker yanlama vs yaparken motoru bozulup pişman olmayan var mı ?:D

mavzer-i
09 Mart 2021, 09:26
ben tüm apaçiliklerimi ducatiyi satarken onun üzerinde bıraktım.
artık sakin munis ve saf duygularımla motor sürüyorum.

şuan yaptığım tek apaçilik
50 cc ile işe giderken duran trafiğin yanından geçerken araç sücürülerine nanik yapmak
versys ile çok canım sıkılırsa paralı yola girip yüksek hız yapıp sakinleşmek.

ama ducatide neler yaptığımı yazsam.. yada yazmıyım
sadece bitanesini yazıcam

--------------
E5 te bir polonun arkasındayım sakin sakin gidiyoruz.
polis aracı sinyalsiz kontrolsüz sol şeride çıktı
yani polonun hemen önüne.

polo frene basınca ne oldu bende panikleyip frene bastım
takip mesafesi hak getire

o an her yeni motorcu gibi her apaçi gibi bende sinirlendim

sağ şeride geçip yavaş yavaş ilerledim
polis aracıyla paralel olarak yan yana gelince 3 ten 2 ye vitesi çekip gazı kökleyip
polisin tamponundan toz alıp sol şeride yapıştırdım

aynaya baktığımda sirenler yanmış peşimden geliyordu
ilerde trafik vardı sağdan sağdan yusuf yusuf yapa yapa gittim izimi kaybettirdim

trafik cezası falan da hiç gelmedi.

şimdiye kadar en büyük ve en salakça yaptığım apaçilikti.

arndiol
09 Mart 2021, 09:33
mekanda eğer concon kişiler var ise yanlarından geçerken gazı kökleyip zıplatmayı cok severim :D

atalayalper
09 Mart 2021, 09:53
Ara gaz vermek dışında yapılan apaçiliklerinizi yazın da ifşa olun hadi bakalım sonra ilanlarınıza kimse uğramasın :))

whitedeamon
09 Mart 2021, 10:01
Ara gaz vermek dışında yapılan apaçiliklerinizi yazın da ifşa olun hadi bakalım sonra ilanlarınıza kimse uğramasın :))

Haha haaa işte aradığım yorum :D

YasinC
09 Mart 2021, 10:24
İş yerinin açık alanı ful betondu tutuş asfalta göre baya yüksekti. Bir iki kere teker yaptım. Vstrom ile yapınca biraz kötü oluyor tabi. Benelli tnt250'nin sesi de bazen gök gürültüsü gibi oluyor. Yaşadığım yerin çarşısın da kafede buluşurduk arkadaşlar ile biraz yüksek devir ile giderdim nerde motosiklet kullanan varsa peşime takılırdı bu ne diye. Vites düşürürken gaz verirdim falan hepsi bu :P

Ege Anıl EFE
09 Mart 2021, 10:42
Mt25'te şase kırmaktan tut Triumph'ta motor ve şase saplama civatasını kırmaya kadar her türlü apaçilik var :D

TamGazDevam
09 Mart 2021, 11:01
18-19 yaşlarında motosiklet gruplarına katılmak, onlarla beraber toplu sürüş yapmak.
3-4 yıldır yaşasın tek tabanca :)
en güzeli tek başına yol yapmak.
forever alone \m/

ulkerhan
09 Mart 2021, 13:12
karbüratörlü motorda egzoz patlatmak,
kızların yanından geçerken gaz açmak,
bi de motorun altına turkuaz led döşemek istiyorum hahahhaha

Mert54
09 Mart 2021, 13:37
Çok küçük yaşta başlayan bir hikaye bu hayır sövülmek istemiyorum arınmak istiyorum peder benimde günahlarımı çıkart :)

konfucyus
09 Mart 2021, 14:04
Mobilette egzosa ayak basmak.
Arabada daha fazla vukaat. 17 yasindayken bi mersomuz var eski model, yanimda annem var lisenin onunden gecerken yanladim annem cantasini kafama vurdu herkes gordu rezil olmustum :)))

EUOGLU
09 Mart 2021, 19:43
kuryeyim. terzide bulamadiginiz makas secenekleri mevcuttur. Kastamonu bilenler icin barutcuoglu - nazarkent 2 4 dk arasi

Erenkc91
09 Mart 2021, 21:21
Motosikletim ile olayım yok çünkü motosikletim yok :DD arabada ise çok nadir yanlarım ama olmazsa olmazım aragaz ile kalkış, dip gaz basıp 2 ye atarken aragazı verip uzamakta ayrı zevkli. Bazen arabayı dans ettiririm el freni ile :D kamyonet sürüncüde direk moda giriyorum atlet ile süresim geliyor ama yeni kasa h-100 ler ile aragaz verilmiyor, klasik kamyoncu stili olarak yapasım var aslında atlet giyip faturaları ön konsola koyup kısık sesle ilahi açıp triplerden tribe girerek kamyonet sürmek isterim açıkçası :DDD.
Örneğin: https://youtu.be/0u13uQoyO08 mod bu olmalı :DD

HRider
09 Mart 2021, 21:24
Sahibinden.com'daki motosiklet galerilerinin ajanı galiba konuyu açan arkadaş :D

whitedeamon
09 Mart 2021, 21:39
Sahibinden.com'daki motosiklet galerilerinin ajanı galiba konuyu açan arkadaş :D

https://i.hizliresim.com/FAWy5E.jpg (https://hizliresim.com/FAWy5E)

zebercet
09 Mart 2021, 22:17
İş yerinin açık alanı ful betondu tutuş asfalta göre baya yüksekti. Bir iki kere teker yaptım. Vstrom ile yapınca biraz kötü oluyor tabi. Benelli tnt250'nin sesi de bazen gök gürültüsü gibi oluyor. Yaşadığım yerin çarşısın da kafede buluşurduk arkadaşlar ile biraz yüksek devir ile giderdim nerde motosiklet kullanan varsa peşime takılırdı bu ne diye. Vites düşürürken gaz verirdim falan hepsi bu :P

Abi hakikaten ne ses var makinede yaa.

karayel90
09 Mart 2021, 22:53
Ses bu makinada.Hahahaha :)

https://www.youtube.com/watch?v=0RRF-yL8WzM