PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2021 Açık Hava Motosiklet Fuarı - MotoMobil

admin
08 Mart 2021, 18:06
Motosiklet fuarı tarihi 19 – 23 Mayıs 2021 olacak şekilde güncellendi.

Tüm zamanların en büyük salgını olan Covid-19 pandemisinin sonuna doğru geliyoruz. Bu salgın bizleri evlerimize kapatsa da özgürlüğün değerini daha iyi anladık, sadece beden sağlığının değil ruh sağlığının da ne kadar önemli olduğunu yeniden keşfettik.

Artık yeniden sosyalleşeceğimiz, rüzgarı tenimizde hissedeceğimiz, doğada toprak, denizde iyot kokusunu doya doya içimize çekeceğimiz günler yakında.

Bu süreçte bize özgürlüğümüzü daha fazla yaşatacak olan araçlara olan talep daha da arttı, Mobil araçlar artık hayatımızda bir taşıt olmanın ötesinde mobil yaşamın vazgeçilmez unsurları olarak yer alıyorlar.

Başta motosiklet olmak üzere, atv, karavan, yeni nesil elektrik motorlu araçlar, tekneler özgür dünyada bizim yol arkadaşlarımız.

Yaşanan bu ihtiyaç karşısında sizlere müjdeli bir haberimiz var; Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları fuarı MotoMobil, Mobil yaşam araçlarının gelişimi ve tanıtımının yanısıra sektörde yer alan markalar ve tüketicileri buluşturacak iddialı bir platform olarak 3-11 Nisan 2021 tarihinde onlarca firma ve onbinlerce katılımcıyı bir araya getirecek. Via Fuarcılık tarafından organize edilen Tuzla Boat Show içeriğine MotoMobil’i de ekliyor.

FUAR VE FUAR ALANININ SAHİP OLDUĞU AVANTAJLAR

Açık havada, deniz ve kara üzerinde 80.000 m2 fuar alanı.
KOSGEB, İşletme Geliştirme Destek Programında yer alma hakkına sahip firmalara fuar destek ve teşvik imkanı.
Firmalar için özel stant alanları.
Fuar alanından Firma özel görüşmeleri için toplantı / görüşme alanı.
Katılımcı firmalara davet/sunum/ basın toplantısı/bayi toplantısı gibi aktiviteler için özel tahsis edilebilecek sinema salonu.
Ücretsiz otopark alanı.
Test sürüşü ve deneyim alanları.
Corona virüs önlem noktaları.
Ziyaretçiler için emanet dolapları.
Kurulum, demontaj, depolama için araç ve lojistik alanları.
Gösteri alanları.
Özel reklam ve sponsorluk alan ve imkânları.
Fuar ziyaretçilerine ek olarak, etkinlik tarihinde günlük ortalama 10.000 kişi.

https://imagizer.imageshack.com/img923/3659/mbsAFA.png

Nasıl Fuar Bileti Satın Alabilirim?

MotoMobil Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları Fuarı ve Tuzla Boat Show aynı anda aynı alanda yapıldığı için iki fuara tek biletle girebilirsiniz.

Biletler www.mobilet.com platformu üzerinden satılmaktadır.

https://imagizer.imageshack.com/img924/728/4KGDFS.jpg

Ayrıntılar için fuar web sitesi https://motomobil.com.tr/

Motosiklet fuarı tarihi 19 – 23 Mayıs 2021 olacak şekilde güncellendi.

mustick
08 Mart 2021, 18:34
Honda, Yamaha ve Kawasaki yoksa bize müsaade.

infernus
08 Mart 2021, 18:40
Honda, Kawasaki, Yamaha, Bmw, Ducati, Aprilla, Triumph, Bajaj yok neyi görmek için 80 lira vericeğim, büyük bir soru işareti.

Boat show yapılacak yanında motosiklet fındık fistik kısmı :cat:

Hırbonen
08 Mart 2021, 18:43
Tüm zamanların en büyük salgını olan Covid-19 pandemisinin sonuna doğru geliyoruz. Bu salgın bizleri evlerimize kapatsa da özgürlüğün değerini daha iyi anladık, sadece beden sağlığının değil ruh sağlığının da ne kadar önemli olduğunu yeniden keşfettik.

Artık yeniden sosyalleşeceğimiz, rüzgarı tenimizde hissedeceğimiz, doğada toprak, denizde iyot kokusunu doya doya içimize çekeceğimiz günler yakında.

Bu süreçte bize özgürlüğümüzü daha fazla yaşatacak olan araçlara olan talep daha da arttı, Mobil araçlar artık hayatımızda bir taşıt olmanın ötesinde mobil yaşamın vazgeçilmez unsurları olarak yer alıyorlar.

Başta motosiklet olmak üzere, atv, karavan, yeni nesil elektrik motorlu araçlar, tekneler özgür dünyada bizim yol arkadaşlarımız.

Yaşanan bu ihtiyaç karşısında sizlere müjdeli bir haberimiz var; Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları fuarı MotoMobil, Mobil yaşam araçlarının gelişimi ve tanıtımının yanısıra sektörde yer alan markalar ve tüketicileri buluşturacak iddialı bir platform olarak 3-11 Nisan 2021 tarihinde onlarca firma ve onbinlerce katılımcıyı bir araya getirecek. Via Fuarcılık tarafından organize edilen Tuzla Boat Show içeriğine MotoMobil’i de ekliyor.

FUAR VE FUAR ALANININ SAHİP OLDUĞU AVANTAJLAR

Açık havada, deniz ve kara üzerinde 80.000 m2 fuar alanı.
KOSGEB, İşletme Geliştirme Destek Programında yer alma hakkına sahip firmalara fuar destek ve teşvik imkanı.
Firmalar için özel stant alanları.
Fuar alanından Firma özel görüşmeleri için toplantı / görüşme alanı.
Katılımcı firmalara davet/sunum/ basın toplantısı/bayi toplantısı gibi aktiviteler için özel tahsis edilebilecek sinema salonu.
Ücretsiz otopark alanı.
Test sürüşü ve deneyim alanları.
Corona virüs önlem noktaları.
Ziyaretçiler için emanet dolapları.
Kurulum, demontaj, depolama için araç ve lojistik alanları.
Gösteri alanları.
Özel reklam ve sponsorluk alan ve imkânları.
Fuar ziyaretçilerine ek olarak, etkinlik tarihinde günlük ortalama 10.000 kişi.

https://imagizer.imageshack.com/img923/3659/mbsAFA.png

Nasıl Fuar Bileti Satın Alabilirim?

MotoMobil Motosiklet ve Mobil Yaşam Araçları Fuarı ve Tuzla Boat Show aynı anda aynı alanda yapıldığı için iki fuara tek biletle girebilirsiniz.

Biletler www.mobilet.com platformu üzerinden satılmaktadır.

https://imagizer.imageshack.com/img924/728/4KGDFS.jpg

Ayrıntılar için fuar web sitesi https://motomobil.com.tr/

Covid 19 un sonuna geliyoruz demek :)

tarzan rıfkı
08 Mart 2021, 18:46
motor yokki fuarı olsun :queen::queen: onu geç 80tl verip ne yapıyoruz yoklukta ?? girdin mv agusta binebilirmyiim yassakk harley yassak ktm yassak:) çok acınası bir fuar olmuş korona fuarı deseler daha iyi olurdu.kask mont almak isteyende gitmez adam akıllı bir indirim vaaediyorlarsa ki etmezler 80 tl verip yüzde 5 lik indirimlere bakar bakar dönerler.nerden bakarsan bak bu fuar elinde kalır.

İnstrument
08 Mart 2021, 18:49
Bir yamaç paraşütü pilotu olarak fuarda Fenomen Air Sports'u görmek benim için çok sevindirici oldu. Daha önce katılmışlar mıydı bilmiyorum.
Motorlar bahane olsun yeni kanatları görelim bakalım :)
Abdullah'a da şimdiden selam olsun :)

Metela
08 Mart 2021, 21:26
80 tl akılla fikirle ölçülür bir rakam değil, markalar reklam ve satış yapacak bir de üstüne 80 tl vereceğim, gidenler için ağır enayi diyorum kimse kusura bakmasın, bu zamanda insanları oraya çekmeleri gerekirken enayi yerine koyuyorlar.

TIGERSHARK
08 Mart 2021, 21:40
Fuara değil ama yanındaki o güzel açık hava çarşısına gidilip birşeyler yenilir :)

tommygun
08 Mart 2021, 21:42
Kawasaki Türkiye zaten yaralı parmağa işemez de Honda, Yamaha, Bajaj, Mondial, Kuba bu organizasyonda yoksa bir bildikleri vardır. Ben bu aktiviteyi Şubat ayında gerçekleşmesi gerekirken ertelenen bildiğimiz fuar nedeniyle birilerinin bunu fırsata çevirmesi olarak adlandırıyorum. Fikir güzel ama uygulama zayıf. Umarım önümüzdeki senelerde bu tip alternatif organizasyonlar çoğalır ama bu seneki cacık, patates.

E.Yzr
08 Mart 2021, 21:50
Bu nasıl fuar ya demirbaşlar yok

sharkspeedr2
08 Mart 2021, 23:19
80 tl çok fazla ve çoğu marka yok bi gidin Allah aşkına

mavzer-i
08 Mart 2021, 23:36
fuar varken ücreti 25 - 40 lira falandı.
şimdi olması gereken markalar yok ve fiyatı 2 katı. gidilmes
yerde uzak.

Son Ütücü
09 Mart 2021, 00:01
Türkiye motosiklet sektörünün karanlık çağa girişinin imzası gibi olmuş. Katılımcılara başarılar dilerim.

erensel
09 Mart 2021, 00:02
Belki de güzel bir etkinlik olur.
Salgından önce 2019 yazında Koşuyolu Suzuki bir etkinlik düzenlemişti.
Tesadüfen o taraftaydım uğramıştım. Gayet güzel bir gündü.
Gerçi o bedavaydı ama beklentimin üzerinde olmuştu.

Ezio41
09 Mart 2021, 00:42
Türkiye motosiklet sektörünün gerileme dönemine hoş geldiniz arkadaşlar. :rendeer:

LostRider
09 Mart 2021, 11:41
Fuar filan değil bu şark kurnazı organizatör pandemiyi fırsat bilip cebini doldurma peşinde.

piaggioman
09 Mart 2021, 12:13
bmw honda yamaha yoksa ne yapalım biz o fuarı? çin malı fuarı olacak bu belli, üzerine 80 tl istemişler yuh :queen:

Remzidemir41
09 Mart 2021, 12:24
Ohaa 80 lira nedir ? Motosikletleri alamıyoruz bari bileti alabilelim ama zaten büyük markalar da yokmuş...

Thracian
09 Mart 2021, 14:34
Bu 80 TL nin içinde yol parası yemek parası falan dahil mi?Bu nedir arkadaş?Adı sanı duyulmamış bir dünya firma,marka reklam yapacak bende bu reklamları görmek için bir dünya yol gelip üstüne 80 TL vereceğim.Fuar alanında fahiş fiyattan yiyeceğiniz yemekler de cabası.

furkanguvenc
09 Mart 2021, 15:34
Bu 80 TL nin içinde yol parası yemek parası falan dahil mi?Bu nedir arkadaş?Adı sanı duyulmamış bir dünya firma,marka reklam yapacak bende bu reklamları görmek için bir dünya yol gelip üstüne 80 TL vereceğim.Fuar alanında fahiş fiyattan yiyeceğiniz yemekler de cabası.

Yemek konusunda ki düşüncelerinize katılıyorum çünkü bu fuar alanı bir AVM'ye komşu ve istediğiniz zaman girip çıkabilirsiniz. Yemeğinizi nispeten uygun fiyata getirebilirsiniz. Onun dışında ki konulara katılıyorum dediğim gibi.

ALİCEM
09 Mart 2021, 15:42
Fuarda olan kaliteli motosiklet markalarından motor almayı düşünen birisi zaten istediği gibi satış noktasına gidip alabilir, en azından sadece incelemez test de edebilir rahatça. Onu geçtim olan aksesuar ve ekipman markaları zaten internette çok daha ucuza var. Önceden hadi bol marka ucuz giriş fiyatıyla insan gidip fuarda eğlenebiliyordu. Şimdi pandemi koşulları, az motor ve ekipman markası ve 80TL!! İsteyen gidebilir tabii ama bana biraz keriz işi gibi geliyor. Yazan markalardan sadece gpden belki aksesuar alınabilir ki onun da zaten kendi site fiyatından ucuza internette bolca satan satıcı var, neyse...

oldcockroach
09 Mart 2021, 16:07
Allah Allah çok ilginç bir fuar

fatih.met
10 Mart 2021, 04:49
bu bana biraz abartı gibi geldi, 2 tane marka eksik diye? yok canım, gidin gidin, sanki? 80 liranız mı yok? gitmemek için bahane uydurmayın kardeşim, markaları fuarı karalamayın, fuarın ve o bir kaç markanın ne suçu var? allah yapıyor bunu, yani virüsü. her şeyimiz dört dörtlük ama milletimiz namkör,

gondors1990
10 Mart 2021, 08:18
Tam bilet pahalı, öğrenci indirimi yok,kombine bilet yok.

Seko
10 Mart 2021, 09:41
Bilet fiyatlarına gel. Güzel yurdumda herkes vurgun peşinde... Louvre müzesine giriş 9 €, ne göreceğimiz belli olmayan uyduruk motosiklet fuarında giriş 80 TL. Bu ülkenin, çoğunluğu İstanbul'da yaşayan, bir şeye "pahalı" demeyi ayıp gören, fiyatına bakmayan, ederini sorgulamayan görgüsüz zenginleri ve onların özentisi cahilleri yüzünden bu hale geldik. Son birkaç yıldır bu adamların hayat standardının çakmasını, fiyat standardının ise aynısını bu ülkenin her yerine yaymaya çalışan birileri var. Bütün dertleri her şey pahalı olsun ve herkes bu pahalı olan şeylere layık olduğunu hissedip sorgulamadan peşinden gitsin, satın alsın, almazsa kendini eksik hissetsin. Bunlara dur diyecek, ayar çekecek bir devlet adamı elbet bu ülkenin başına geçecektir.

Ahmet Turan Peker
10 Mart 2021, 09:51
Normalde motosiklet olmaması lazım sadece bot show olsa bu giriş parası o işe meraklı olana çok gelmez. Muhtemelen ucuz yapar isek motorcular dolar buraya cok kalabalık olur diye gereksiz pahalı olmuş. Ben gitmem şahsen.

atalayalper
10 Mart 2021, 21:03
30 lira idi biletler ne ara 80 lira oldu yuh yani yuhhhh başka söyleyecek bir kelime bulamıyorum.

ero__
10 Mart 2021, 22:05
30 lira idi biletler ne ara 80 lira oldu yuh yani yuhhhh başka söyleyecek bir kelime bulamıyorum.

Messe Frankfurt'un düzenlediği fuar değil bu.

Erenkc91
12 Mart 2021, 10:32
Türkiye motosiklet sektörünün gerileme dönemine hoş geldiniz arkadaşlar. :rendeer:
5-6 sene geriye gitsek 20 sene ileri gitmiş oluruz. Yine AEA’nın incelemelerini ve eğitim videolarını izlemiş olurduk ve fiyatlarda ucuz olurdu. Malesef giden geri gelmiyor.

cemmoto41
21 Mart 2021, 22:48
insan bir hizmet sunar bedelini ister anasını satıyım 80 lira yakıt harcayarak istanbul'da fuardakinden daha çok motosiklet görürüz, illa ki maliyetler arttı korona dan ötürü kabul, fakat hizmet verin farklı bir ortam yaşıyorum 180 tl ödeyelim gerekirse.

erensel
06 Nisan 2021, 15:27
Bu organizasyonun tarihi 19– 23 Mayıs olarak değişmiş.
Bilet fiyatları da 50 TL olmuş.
Pek talep gelmedi galiba.