PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rockwell luke wr mı, 4Riders bull mu ?

Prove
08 Mart 2021, 02:53
Merhabalar,

Bir tane bot almak istiyorum. 4 mevsim kullanabileceğim birşey olsun istiyorum. Bir tane alma imkanım olduğundan ötürü.

Gönül isterdi ki alpinestars faster 2 vs alayım. Ama bütçeme uygun bulduğum ürünler şunlar;

Rockwell luke wr ve 4riders bull modeli. Sizce bu botlar kullanılır mı ? Yani rahatlık açısından olsun, görüntü açısından olsun (güvenlik açısından pek demiyorum çünkü beklentim yüksek değil). Kullananlar varsa artılarını, eksilerini, görüşlerini-kullanıcı deneyimlerini yazarsa çok sevinirim. Tavsiyeye açığım. Şu aralar hemen almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

pea
08 Mart 2021, 06:43
Görüntü açısından 4riders ama 4 mevsim kullanacaksınız rockwell. Rockwell suya dayanıklı en azından.

Prove
08 Mart 2021, 15:26
İkisinden birisini kullandınız mı kullanıcı deneyimlerini duymak isterim

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Ya da iki markadan herhangi bir bot kullandınız mı ? Belki modellerle ilgili bilgi veren bulamazsam marka bazında ilerlerim.

pea
08 Mart 2021, 16:43
4riders'ın çizmesini kullandım. Adını tam hatırlamıyorum ama WP diye geçen bir model. Sağanakta su geçiriyor ama genel olarak iş görüyor.

Rockwell'in günlük ayakkabı tipinde olanlarını denedim. Çok rahatsız geldiği için almadım.

Önerimin tam tersi yorum yaptım, farkındayım :) ama WP ayakkabı yaz kış giyilebilirken diğeri kışın giyilmez.

Remzidemir41
08 Mart 2021, 17:00
Ayağımı korusun diyorsan hiçbiri. 4 Riders ın botları zamanla yumuşuyor. Özellik burun ve topuk kısmı. Rockwell i kullanmadım.

06Serhat
08 Mart 2021, 17:22
Prosev 11005 uzun bot kullanıyorum 3 aydır. Kışın çok güzel eksi derecede yüksek hızlarla yazlık tek çorapla bile üşütmüyor. Yazın pişirir mi bilemem ama parasına göre ve okuduğum kullanıcı yorumlarına göre diğerlerine göre iyi bir tercih ettiğime inanıyorum.

Kerem34_
08 Mart 2021, 17:34
Prosev de güzel bir bottur büyük ihtimal ama marka ismine göre yüksek tutmuş bence fiyatı, 600 lira fiyat koymuş.

100 lira daha koyup YDS'nin goratex membranlı, vibram tabanlı, deri kalitesi yüksek bir botunu almayı tercih ederim şahsen. Tasarımlar da güzel, dışarıda da transformers gibi gezdirmez insanı, günlük kullanıma da uygun sayılırlar.