PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sıfır NS200-Hero Xpulse 200

Denizhanasu
06 Mart 2021, 14:46
Herkese merhabalar,şuanda motor almak istiyorum bu iki model arasında kaldım,Tarz farklılığı olsasa hangisi beni üzmez ve ya hangisi daha sorunsuzdur, genel olarak sakin kullanırım , şuan daha çok aklıma hero xpulse daha yatkın geldi.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ALİCEM
06 Mart 2021, 15:01
Eğer büyükşehirdeyseniz ve trafiği hızlı akan bir yerde ya da güzargaha sahipseniz hero xpulse tork açısından iyi olsa da hızı çok az. Şahsen istanbulda ns200ü tercih ederdim. Uzun yol ve şehir içi için xpulsea göre daha iyi bir alternatif. Bir diğer alternatif de dominar 250 ama daha yeni piyasaya çıkan bir motor ve eminim kısa vadede değişiklikler yaşar. Bütçeniz varsa dominar 400e de bakabilirsiniz. Elde biraz güç olması her zaman iyidir. Sıkıştırma vs gibi durumlarda bu çok hissediliyor. Şahsen ben 125cc kullanıyorum ve bunu yaşadığım durumlar çok oldu. Hızla benim de işim yok ama sakinliği bozmanız gereken durumlar maalesef çok oluyor.

Denizhanasu
06 Mart 2021, 15:07
Ben İstanbul'da yaşıyorum,şuanda cb 125 f kullanıyorum hız yetersiz. NS 200 yeterli gibi geliyor,fakat heronun da avantajları var lastik gibi,bilemiyorum çok kararsızım 😄

PLatooN
06 Mart 2021, 15:24
kardeşim ben tvs rtr 200 kullanıyorum ns200 daha mantıklı gibi görünüyor yinede sen bilirsin

ALİCEM
06 Mart 2021, 15:25
O zaman neredeyse hız ve güç açısından birebir motorlara sahibiz. Sen de biliyosun xpulse altımızdaki motorlardan sadece daha iyi ivmelenicek. Bütçen galiba 30k civarı ben yerinde olsaydım 2017 dominar bakardım. Yeni kasasına göre daha sorunsuz ve hala piyasası var ki zaten piyasa böyle devam ederse herkes eski modellere yönelecek. Aksesuarlı lastiği yeni bir dominar 400 alır keyfime bakarım. Pulsar da sonuçta bir süre sonra yetersiz kalacak. 400cc torklu ve hızı da yeterli motor en iyi seçenektir.

EUOGLU
06 Mart 2021, 21:56
sayet arazi niyetiniz yok ise aksesuar vs ile bir road enduro ya çevrilebilir pulsar.

ulkerhan
06 Mart 2021, 22:07
hocam motorlar aynı segment değil ki.
arada da 6 beygir fark var. 6 beygir fark bu cc de çok şey farkeder.

AzÇok
06 Mart 2021, 22:12
İkiside değil. Hero Xpulse 200T'yi tercih ederdim.