PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KTM 2021 Mart Ayı Güncel Fiyat Listesi Açıklandı

Ezio41
01 Mart 2021, 16:37
Spormoto KTM'nin güncel fiyat listesi aşağıda yer almaktadır. 2020 390 Adv'nin fiyatı 74.900 TL. 2021 modelinin fiyatı henüz açıklanmamış... :salut:

https://www.spormoto.com/ktm/ktm-fiyat-listesi/

https://i.hizliresim.com/3g4QME.png (https://hizliresim.com/3g4QME)

tarzan rıfkı
01 Mart 2021, 16:43
yok ya bu böyle olmaz.euro ile satılması lazım !!! tl tl diye diye milleti ss.........z devamda ediyorsunuz.gerçi bunu seven bir millet varsa niye mani olalım dimi ?

whitedeamon
01 Mart 2021, 16:54
Şimdi dediğime kızacaklar olacak ama ktm'e helal olsun. Bence 2021de adam akıllı fiyat güncellemesi yapan birtek onlar olmuş. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama eskiden Avrupa motorları pahalı gelirdi şimdi yer değiştirdiler Japonlarla. Bu konu açılmadan önce sabah vespa'lara baktım. Bakıyorum japon pahalı vespa daha makul gibi geldi. Tabi bu benim düşüncem. Gerçi bence ötv kalkmalı ama hayaller hayaller işte. Referandum istesek ya ötv kalksın diye. Biraz insan gibi yaşayan. Ötv denen meret hayatımızdan Bi çıksa birçok mamul ucuzlayacak gibi bir his var içimde 😂

Ezio41
01 Mart 2021, 18:03
yok ya bu böyle olmaz.euro ile satılması lazım !!! tl tl diye diye milleti ss.........z devamda ediyorsunuz.gerçi bunu seven bir millet varsa niye mani olalım dimi ?

2023'de doğal gaz ile motor alacağız hepimiz merak etmeyin. TL kalmayacak artık, az kaldı... :pl:

Hırbonen
01 Mart 2021, 18:13
Şimdi dediğime kızacaklar olacak ama ktm'e helal olsun. Bence 2021de adam akıllı fiyat güncellemesi yapan birtek onlar olmuş. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama eskiden Avrupa motorları pahalı gelirdi şimdi yer değiştirdiler Japonlarla. Bu konu açılmadan önce sabah vespa'lara baktım. Bakıyorum japon pahalı vespa daha makul gibi geldi. Tabi bu benim düşüncem. Gerçi bence ötv kalkmalı ama hayaller hayaller işte. Referandum istesek ya ötv kalksın diye. Biraz insan gibi yaşayan. Ötv denen meret hayatımızdan Bi çıksa birçok mamul ucuzlayacak gibi bir his var içimde ��

katilmiyorum.Japon motoru diye Kawasaki Suzuki bunlari saymayin.Turkiye de bunlar yok hukmunde.

Japon motoru denince Honda,Yamaha akla gelmeli.

Fakat surda biraz haklisin,Yamaha abartmaya basladi fiyatlari.

Super tenere olsun,T7 olsun cok daha iyi fiyatlarla gelebilirdi sanki..

Super tenere 10 bin tl daha pahali Tiger 1200 Desert dan..nasil is anlamiyorum.

berkeusta01
01 Mart 2021, 18:24
125 cc hacimi olan motosiklete 40.000 vermek .D??

tommygun
01 Mart 2021, 19:22
Allahın Avrupalısı sana ne oluyor? Biz "Japonlar şöyle böyle zam yaptı" diye kendi aramızda tartışırken Avusturyalı ters köşe yaptı.

Ezio41
01 Mart 2021, 19:40
Allahın Avrupalısı sana ne oluyor? Biz "Japonlar şöyle böyle zam yaptı" diye kendi aramızda tartışırken Avusturyalı ters köşe yaptı.

Kıskanmışlar çekik gözlülüleri. :thumleft: Koskoca KTM'nin nesi eksik? Donanım olarak çoğu motorda olmayan şeyleri ekliyorlar hep.

dyavol-77
01 Mart 2021, 20:38
125 cc hacimi olan motosiklete 40.000 vermek .D??

40.990tl....

whitedeamon
01 Mart 2021, 23:00
katilmiyorum.Japon motoru diye Kawasaki Suzuki bunlari saymayin.Turkiye de bunlar yok hukmunde.

Japon motoru denince Honda,Yamaha akla gelmeli.

Fakat surda biraz haklisin,Yamaha abartmaya basladi fiyatlari.

Super tenere olsun,T7 olsun cok daha iyi fiyatlarla gelebilirdi sanki..

Super tenere 10 bin tl daha pahali Tiger 1200 Desert dan..nasil is anlamiyorum.

Yani hocam benim görüşüm buydu böyle görünce kendimcede böyle yorumladım. 220 bine superduke mükemmel fiyat. S1000rr 270 bin TL. Açık konuşayım şahsen sıfır 1000cc ss alacak olsam. Pek düşünmem gider bmw'den çıkarırım motorumu. Yada naked klasmanında superduke alır geçerim. Aradaki 20 bin TL çok görünebilir ama inanın o arada 20 bin TL'yi üstünde bmw, ktm logosu var diye vermiyorsunuz. Bana şimdi sen ne kadar biliyorsun ki knuşuyorsun diyeceksiniz ben baktım ettim bu sonuca vardım.

hasmet
01 Mart 2021, 23:13
Superduke Türkiye'de de otomatik şanzıman Civic'ten pahalı mı?

Blackeagletr
01 Mart 2021, 23:28
40.990tl....

40 kurtarmıyorsa demek ki :)

Ezio41
02 Mart 2021, 00:31
Şimdi dediğime kızacaklar olacak ama ktm'e helal olsun. Bence 2021de adam akıllı fiyat güncellemesi yapan birtek onlar olmuş. Fark ettiniz mi bilmiyorum ama eskiden Avrupa motorları pahalı gelirdi şimdi yer değiştirdiler Japonlarla. Bu konu açılmadan önce sabah vespa'lara baktım. Bakıyorum japon pahalı vespa daha makul gibi geldi. Tabi bu benim düşüncem. Gerçi bence ötv kalkmalı ama hayaller hayaller işte. Referandum istesek ya ötv kalksın diye. Biraz insan gibi yaşayan. Ötv denen meret hayatımızdan Bi çıksa birçok mamul ucuzlayacak gibi bir his var içimde ��

Motosikletlerde ÖTV kalkarsa, Triumph Tiger 1200 Desert Edition almak isterdim. :salut:

YasinC
02 Mart 2021, 07:23
Superduke Türkiye'de de otomatik şanzıman Civic'ten pahalı mı?

Aynen öyle o paraya
Toyota corola, civic, egea hb veya sw alabilirsin

ALİCEM
02 Mart 2021, 09:11
Gerçekten 125cc bir motor alabilmek için asgari ücretle çalışan birisinin 14 aydan fazla çalışmak gerekiyor. Fiyatlar ne zaman düşer diye konular açılıyordu, asıl şimdi görücez fiyatların nasıl katlandığını.

Ezio41
02 Mart 2021, 16:22
Gerçekten 125cc bir motor alabilmek için asgari ücretle çalışan birisinin 14 aydan fazla çalışmak gerekiyor. Fiyatlar ne zaman düşer diye konular açılıyordu, asıl şimdi görücez fiyatların nasıl katlandığını.

Umutlu olan belirli bir kesim, daima fiyatların düşeceği günü hayal ediyorlar ama maalesef o gün hiçbir zaman gelmeyecek. :salut:

Remzidemir41
02 Mart 2021, 20:32
95 ve öncesi doğan insanlar yine şanslılar. Gençlik yıllarında güzel motorlara binme olasılıkları daha yüksek. 95 ve sonrası ne yapsın !! Cbf ile başladım şu an cbf 150'yi aldığım paranın 3 katı piyasası. Hacim yükseltmek hayallerde kaldı.

Ezio41
03 Mart 2021, 00:17
95 ve öncesi doğan insanlar yine şanslılar. Gençlik yıllarında güzel motorlara binme olasılıkları daha yüksek. 95 ve sonrası ne yapsın !! Cbf ile başladım şu an cbf 150'yi aldığım paranın 3 katı piyasası. Hacim yükseltmek hayallerde kaldı.

2014 yılında ilk sıfır vitesli motorum olan Cbf 150'yi 5.250 TL almıştım. O zamanlar daha iyiydik tabi alım gücü olarak. Şimdi artık hayal ederiz teknolojik yeni modelleri. Yeni motor alabilme devri kapandı. Eldekine sahip çıkma devri artık.

frustrated
03 Mart 2021, 10:11
ktm 390 duke incelemesi izliyorum youtube'dan, yorumlarda yazan şu:"Kesinlikle 37 500 gibi sıfır fiyatı hak etmiyor". haha. yorum yazılalı daha 11 ay olmuş , şu anki fiyat 62 binlira.

Ezio41
03 Mart 2021, 15:45
ktm 390 duke incelemesi izliyorum youtube'dan, yorumlarda yazan şu:"Kesinlikle 37 500 gibi sıfır fiyatı hak etmiyor". haha. yorum yazılalı daha 11 ay olmuş , şu anki fiyat 62 binlira.

Bir 11 ay sonra yine aynı durumlar vuku bulacak. Çıkılamaz bir durumun içindeyiz. :pale:

BOO_74
03 Mart 2021, 17:29
Uzaya gideceğiz, para lazım.

furkanguvenc
03 Mart 2021, 17:30
Bu arada bugün öğrendiğim bir bilgiyi aktarmak istiyorum. özellikle İstanbul-Avrupa yakasında yaşayanlar için Avcılar e-5 yan yola yeni bir KTM bayisi ve servisi açılıyor. Alan firma da mevcutta motosiklet ürünleri ve aksesuarları satan ve gayet kibar, güler yüzlü insanların olduğu bir bayi. Şimdi reklamını yapar gibi olmasın diye adını vermiyorum ama yakın zamanda duyurulur zaten.

F54
04 Mart 2021, 23:13
hayalim 1190 dı o olmadı bari 890 adv olsun ne olur :P