PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : brezilyadan ürün getirmek

Khemani
24 Şubat 2021, 21:33
selamlar.
Brezilyadan Türkiye'ye kargo ile ürün getirmek istiyorum ürün bu:
https://produto.mercadolivre.com.br/MLB-1071841875-cdi-pro-fire-de-competico-universal-camiseta-de-brinde-_JM#reco_item_pos=1&reco_backend=machinalis-seller-items-pdp&reco_backend_type=low_level&reco_client=vip-seller_items-above&reco_id=18951cac-0822-4e4d-b4fc-263f3aebb24e
bunu nasıl getirebilim brezilyadan başka yerde yok.
şimdiden teşekkürler.
ürünün boyutu
5,5*3*7cm

tommygun
24 Şubat 2021, 21:40
Satıcıya sorun bence, belki de yurtdışına satış yapmıyordur. Soracağınız soruyu bir yere not edip Google ya da Yandex Translate üzerinden Portekizce tercümesini sitenin mesaj bölümünden yazıp gönderin bence. Ben shipping ücretini hesaplayayım dedim,buranın posta kodunu verdiğimde sistem algılamadı.

karayel90
24 Şubat 2021, 22:44
Motorsiklet için Modlu Cdi ünitesi arıyorsunuz sanırım.Hangi motorsiklet için kullanacaksınız ?

yaşlıveacemi
24 Şubat 2021, 23:18
Senin bir şey yapmana gerek yok. Satıcı UPS kargoya verecek o kadar.

Kerem34_
24 Şubat 2021, 23:44
Hollanda'dan getirene kadar canım çıktı, allahın latinleri ne yapar bilinmez :)

Şakası bir yana İngilizce bilen vardır büyük ihtimal, translate'in diğer dillere çevirileri çok kötü. İngilizce üstünden daha rahat anlaşabiliriz. Tahminen söylüyorum, minimum 20 30 dolar shipping çıkar. Hollanda şurası arabayla gitsem bir güne giderim. Bir kask gönderdim 30 euro kargo parası çıktı.

Khemani
25 Şubat 2021, 10:34
satıcıyla konuştum kendisi bir kargo veya her hangi bir gönderme şekli varsa gönderebilirmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Motorsiklet için Modlu Cdi ünitesi arıyorsunuz sanırım.Hangi motorsiklet için kullanacaksınız ?

motorum titan 01' varsa türkiyede böyle cdi alabilirim

Hollanda'dan getirene kadar canım çıktı, allahın latinleri ne yapar bilinmez :)

Şakası bir yana İngilizce bilen vardır büyük ihtimal, translate'in diğer dillere çevirileri çok kötü. İngilizce üstünden daha rahat anlaşabiliriz. Tahminen söylüyorum, minimum 20 30 dolar shipping çıkar. Hollanda şurası arabayla gitsem bir güne giderim. Bir kask gönderdim 30 euro kargo parası çıktı.

çok teşekkür ederim yanıtın için ne zor yav bunlar böyle sanki ülkeyi getirtiyorum

YasinC
25 Şubat 2021, 10:53
Boşa para verme

Khemani
25 Şubat 2021, 11:00
Boşa para verme

haklısın bende vazgeçtim