PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motor Satma Siteleri

jessepnkmn
22 Şubat 2021, 22:23
Arkadaşlar merhaba. Motorumu satıyorum. Lakin sahibinden com da bir sene içinde 2 kez ilan açtığım için 1 kerelik ücretsiz hakkım kalmış. O da mart ayında verebiliyorum ilanı ücretsiz yoksa paralı. İlanları silme sebeplerim alacak kişilerin vazgeçmeleri. Neyse arabam coma koydum ilanı. ama sahibinden com gibi çok dönüş olmuyor. Bu iki site haricinde önerebileceğiniz popüler başka bir platform var mıdır en hızlı satabileceğim? Teşekkür ederim arkadaşlar.

tommygun
22 Şubat 2021, 22:26
Letgo, Facebook, Instagram'da Motomania 2. el gibi platformlarda ilanınızı yayınlayabilirsiniz. En kötü, eşinizin, annenizin, babanızın, kardeşinizin vs adına yeni bir sahibinden hesabı açıp ilanınızı yeniden yayınlayabilirsiniz.

jessepnkmn
22 Şubat 2021, 22:34
anladım yeni hesabı denedim ama telefon numaramı yazınca yine aynı uyarıyı veriyor telefon numarasına tanımlamışlar. Motomania nedir bilmiyordum bir bakayım teşekkür ederim.

Atincozkan
22 Şubat 2021, 22:44
https://www.facebook.com/groups/ikincielmotosikletpazari

qqferit
22 Şubat 2021, 22:45
İnstagram da motomania2.el sayfası bu aralar gözde. Ama artık oraya ilan verebilmek için lösev e 20tl bağış yapmak gerekiyor. Tommygun un da dediği gibi letgo facebookmarket veya kullanmış olduğun motosiklet in facebookta grubu vardır. Örneğin xxxx xxxx 2. El alım satım gibi isimleri olabilir

ero__
22 Şubat 2021, 22:54
http://www.rakibinden.com

tommygun
22 Şubat 2021, 23:56
anladım yeni hesabı denedim ama telefon numaramı yazınca yine aynı uyarıyı veriyor telefon numarasına tanımlamışlar. Motomania nedir bilmiyordum bir bakayım teşekkür ederim.

Tanıdık birinin telefon numarasıyla sahibinden'e yeniden kaydolun, ilanınızı girin, ardından size telefonla ulaşım opsiyonunu seçmeyin, millet size site üzerinden mesaj gönderebilsin, ciddi alıcıya mesaj üzerinden telefonunuzu verirsiniz.

jessepnkmn
23 Şubat 2021, 08:53
aynen bunu neden düşünemedim çok teşekkür ederim :)