PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul'da motosiklet egzoz tamircisi?

sharkspeedr2
21 Şubat 2021, 00:45
Benim motorun egzoz tüpünün tutucusunu uzatmam lazım yani egzozda birtakım kaynak kesme biçme işleri olacak bunu yaptırabileceğim egzozcu varmıdır bildiğiniz?

tommygun
21 Şubat 2021, 07:43
Benim motorda oksijen sensörünün bağlı olduğu ara bir boru var, onu kestirip açısını değiştirmek için Göztepe Sanayi sitesinin başındaki araba egzozcusuna götürmüştüm, kestiler ve kaynakladılar. Çok cüzi bir para vermiştim geçen sene.

greyhorse
21 Şubat 2021, 15:02
herhangi bir egzozcuya meramını anlattıktan sonra yapacaktır.yok temiz iş olsun, motosiklet egzozları ile uğraşan bir usta olsun dersen.kartal'da ercan motosiklet var.goggle'dan iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.

sharkspeedr2
21 Şubat 2021, 15:19
Benim motorda oksijen sensörünün bağlı olduğu ara bir boru var, onu kestirip açısını değiştirmek için Göztepe Sanayi sitesinin başındaki araba egzozcusuna götürmüştüm, kestiler ve kaynakladılar. Çok cüzi bir para vermiştim geçen sene.

tamamdır bende bir gidip soracağım zaten basit bir iş

herhangi bir egzozcuya meramını anlattıktan sonra yapacaktır.yok temiz iş olsun, motosiklet egzozları ile uğraşan bir usta olsun dersen.kartal'da ercan motosiklet var.goggle'dan iletişim bilgilerine ulaşabilirsin.

açıp inceledim bayağı güzel işler yapmışlar ben motorda işçiliğe çok önem veriyorum yapılacak iş basit ama gidip görüneceğim oraya
teşekkürler bilgi için