PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : motorda muzik keyfi

bikerboi
01 Mayıs 2005, 13:23
gecenlerde ortakoyden gecerken oto muzik sistemi satan bir yer gordum.uzun zamandir motoruma muzik sitemi tahtirmak istiodum.durdum ve konustuk.daa onceden de birkac motora yaptiklarini soledi ve reimleri gosterdi.gercekten coook basarili bir yer.hic dusunmeden taktirmaya karar verdim.orda calisan bri hemen gelip zekeriyakoy den motorumu aldi.malum yas 15 ehliyet yok :) ben zkoyun disina cikamiorm.
yaklasik 1 hafta sonra motoru getirdiler.ben neden bunu daha once yaptirmadim die kafami taslara vuruyorum :pr: (tabi kask varken :P )muzik sistemi icn o kadar guzel bir yer secmisler ki sanki majesty nin fabrika cikisi.... 14cm marine 2 tane hoparlor,tweeterlar,6li cd changer koydular.fakat majesty nin akusu kaldirmaz diye bir de extra aku koydular ilgilenen arkadaslara oranin adres tel mail atabilirm ve bole bsey dusunuosaniz bnim misafirim olabilirsiniz tesekkurler oto muzik evi!!

ThE_Unforgiven
01 Mayıs 2005, 14:08
bikerboi, hayırlı olsun ama sanırım bana göre bişey değil :)
Ben genelde kulaklık ve bir cd çalar kullanıyorum( cebimde )....

fucker
01 Mayıs 2005, 14:21
adamım bence baya güzel olmuştur tahmin edebiliyorum ama acaba bu sana ne kadara patladı??? :cat:

meric250cc
01 Mayıs 2005, 15:50
bence tehlikeli bir iş bu.
niye derseniz dikkat dahıtır motorun uzerınde muzik dinlemek....

bikerboi
01 Mayıs 2005, 21:26
iscilikte dahil 1100 euro

ferrari_gani
01 Mayıs 2005, 21:55
motorda müzik sistemi bence güzel :thumleft:

FreeWind
02 Mayıs 2005, 13:39
1100 euro çok deilmi beah
kulklik takmak daha iyi olur bence ama yinede zevk senin
bende telefonumdan dinliorum genelde :)

askan
02 Mayıs 2005, 15:06
Hayırlı olsun güle güle kullan tabii herşey zevk meselesi ama bende kulaklıkla yetinmeyi tercih ederim. bende freewind gibi telefonumdan dinliyorum. Çokda kullanışlı oluyor ayrıca telefon gelincede otomatik bağlanıyorsun kaskını çıkarmadan kenara çekip konuşabilirsin. Bana göre bu şekilde çok avantajlı.

fucker
02 Mayıs 2005, 16:39
adamım tekrar güle güle kullan ama 1100 euro benim için çook para ama senin sanırım böyle bi sorunun yok :sunny: ben daha makul bi fiyat bekliyodum ama sen memnunsan sorun yok... güle güle kullan :thumleft:

Rossi
02 Mayıs 2005, 23:11
ben de bizim evin yakınına açılan oto tuning mağzasında sohbet arasında sordum ayarlarız dediler ama bi kaç haftaya kadar daha büyük scooter alcam ona taktırmayı düşünüyom majesty de olabilir :cat:

ferdinand
05 Mayıs 2005, 13:49
yaf arkadaşlar bu motorda müzik sistemimi bana biraz uçuk geldi. hani motorda ben de müzik dinliyom da 1100 euro dan daha ucuza ve sadece kendim dinliyom. cd man,walkman gibi... zaten şimdi mobil aletler,bu mp3 çalan o hafızalı aletler de çıktı. bilmem siz ne dersiniz ama yine de arkadaşa hayırlı olsun demek isterim herkesin zevki farklıdır güle güle kullan

Rossi
05 Mayıs 2005, 18:07
Bence discman mp3 player vesaire.. insanın dikkatini toplamasını zorlaştırıyo ses sistemi yapınca hem herkes dinleyebiliyo hem de ayrı bir karizması var :cat: