PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadınlara Laf Atıp Motosiklet Üzerinde Mastürbasyon Yapan Sapık Yakalandı..

hachiko
29 Kasım 2020, 00:46
Sürücüye Karayolları Trafik Kanunun 5 ayrı maddesinden toplam 5 bin 106 lira para cezası kesildi. Recep K. adlı şüpheli taciz iddialarıyla ilgili işlem yapılmak üzere Üsküdar Adliyesine sevk edildi.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAYILIP TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Sosyal medya üzerinde yayınlanan görüntülerde bir motosiklet sürücüsünün laf attığı kadınlara bakarak mastürbasyon yaptığı görüldü. Kısa sürede büyük tepki gösterilen görüntülerde şüphelinin bir kadının kendisini uyarmasına aldırmadan taciz etmeye devam ettiği anlar kamera görüntülerine yansıdı.

POLİS SUÇLUYU MOTOSİKLETİYLE DOLAŞIRKEN BULDU

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından olayla ilgili başlatılan soruşturmada polis şüphelinin izini kısa bir süre içinde Üsküdar'da buldu. Trafik polisleri tarafından, motosikletiyle dolaşarak taciz edecek bir kadın aradığının tespit edildiği belirtilen şüpheli kısa bir kovalamacanın ardından Libadiye Caddesi üzerinde durdurularak gözaltına alındı.

https://imagizer.imageshack.com/img922/513/A116uH.jpg

https://imagizer.imageshack.com/img922/8480/t82kdT.jpg

https://imagizer.imageshack.com/img924/6852/U9FLI9.jpg

5 bin TL ceza kesildi

Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne getirilen şüpheli Recep K. 'ya
2918 sayılı K.T.K’nın 23/4 (Tescilli aracı plakasız kullanmak) maddesinden 2 bin 81 lira,
781b (Kask ve koruyucu başlık kullanmamak) maddesinden 132 lira,
36/3a (Sürücü belgesiz araç kullanmak) maddesinden 2 bin 473 lira,
34/a (Muayenesiz araç kullanmak) maddesinden 288 lira,
47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira olmak üzere toplamda 5 bin 106 lira idari para ceza kesildi.
Şüpheli taciz iddialarıyla ilgili hakkında işlem yapılmak Üsküdar Adliyesine sevk edildi.

Kaynak ve video : https://onedio.com/haber/motosiklet-uzerinde-masturbasyon-yapan-sapik-yakalandi-944319

ALİCEM
29 Kasım 2020, 00:54
Böyle birisinin yaşama hakkı yok. Tez vakitte geberir umarım. En azından birinden kurtuluruz.

bursalıali
29 Kasım 2020, 01:06
Ulan bizim memlekette 65 yılda beni hayrete düşürecek her şeyi gördüm , artık hiç bir şey beni dehşete
düşüremez diyordum. Yanılmışım. Hala daha gördüğümde çok şaşırabileceğim bir şeyler varmış.

hachiko
29 Kasım 2020, 02:50
Bana kalır ise.. Buradaki en ağır ceza şu olmalı "47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira olmak" ama en hafif ceza bu olmuş.

hasangazili
29 Kasım 2020, 08:41
Umarım delidir.

tommygun
29 Kasım 2020, 08:55
"Motosiklet keyif işidir" konusunu adam yanlış anlamış.

Ezio41
29 Kasım 2020, 09:23
Buradan ben utandım izlerken. Akıldan yoksun bir primat..

yawuz58
29 Kasım 2020, 09:42
sapık şerefsiz neyse de kızın onu videoya çekmesi tuhaf geldi birde her şey görünüyor demesi acayip kızda da utanma yok

gurcanozturk
29 Kasım 2020, 09:51
sapık şerefsiz neyse de kızın onu videoya çekmesi tuhaf geldi birde her şey görünüyor demesi acayip kızda da utanma yok

Kadin niye utanmali? Adam yapiyor diye kadin "aayyy" diye kafasini mi cevirmeliydi? Kaydetmis iste.

hasmet
29 Kasım 2020, 10:01
Yahu biz viraj almakta zorlanırken millet motosiklet üzerinde neler neler yapıyor :queen:

Conan'ın şovundaki "mastrubating bear" aklıma geldi.

yawuz58
29 Kasım 2020, 10:09
Kadin niye utanmali? Adam yapiyor diye kadin "aayyy" diye kafasini mi cevirmeliydi? Kaydetmis iste.

Evet kız utanlamlı ve en azından sapığın organını çekmemesi gerekirdi

hasmet
29 Kasım 2020, 10:16
Böyle birisinin yaşama hakkı yok. Tez vakitte geberir umarım. En azından birinden kurtuluruz.
Evet, herif bariz sapık. Peki n'apmış? Birine tecavüz mü etmiş? Evet, hapis cezası almalı, psikolojik hastaysa tedavi olmalı, ama cezası ölüm olmak zorunda olan bir suç yok ortalıkta.

yawuz58
29 Kasım 2020, 10:20
Evet, herif bariz sapık. Peki n'apmış? Birine tecavüz mü etmiş? Evet, hapis cezası almalı, psikolojik hastaysa tedavi olmalı, ama cezası ölüm olmak zorunda olan bir suç yok ortalıkta.
Öyle bir sapık fırsatını bulsa tecavüz bile yapar bence de ölmesi gerekir

hasmet
29 Kasım 2020, 10:27

Böylelikle somut kanıt eksikliğinden mütevellit vatandaş trafik ortasında sapıklığa devam ederdi...

Şu olan olayda taktığınız mesele gerçekten çeken kadının utanıp utanmaması mı?

Çok ilginç yahu.

Kimisi gebersin der. Kimisi niye çekmişler der... Arada makul bir yol bulmak bu kadar mı zor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Öyle bir sapık fırsatını bulsa tecavüz bile yapar bence de ölmesi gerekir
Olmayan suça ölüm cezası kesebilecek radikallikte insanlar, bu sapıktan daha korkunç bence...

gurcanozturk
29 Kasım 2020, 10:30

Utanmamali, gucunu ve yapabileceklerini gostermeli, karsi koymali, diger insanlari da cesaretlendirmeli. Utanmasi gereken kadin degil burada.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Böylelikle somut kanıt eksikliğinden mütevellit vatandaş trafik ortasında sapıklığa devam ederdi...

Çok ilginç yahu.

Kimisi gebersin der. Kimisi niye çekmişler der... Arada makul bir yol bulmak bu kadar mı zor?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:21 ----------

Olmayan suça ölüm cezası kesebilecek radikallikte insanlar, bu sapıktan daha korkunç bence...

Ulke insani olarak halimiz kabileden hallice bir toplumuz. Bu yuzden de linc kulturu, idam kulturu, kutuplasma, hazmedememezlik, mahalle baskisi gibi duygu ve fikirler ulkemizde cok yaygin. Her sevmedigimiz, yaptigini begenmedigimiz insanin olmesini istiyoruz.

ALİCEM
29 Kasım 2020, 11:35

Yasalar karşısında evet fakat ben yasalar açısından demedim. Böylelerinin benin gözümde ne yaşama hakları yok. Son dönemde Türkiyede o kadar iğrenç şeyler oluyor ki artık haber izlemek bile insanı rahatsız ediyor. Kısacası düzelteyim "benim gözümde yaşama hakkı yok". Buradaki en üzücü şeyse bu bir sapık ve bu kişi potansiyel tecavüzcü. Fakat ne kadar yatar veya bir daha yapmasını teşebbüs etmesini nasıl engellemeye çalışırlar orası muamma. Geçen gün müge anlıdan bir video kesiti gördüm, adam 24yıl ceza yiyor, bir kere bir indirimden(adını hatırlayamadım) bir kere de coronadan indirim alıp 24yıllık hapis cezasını 3yıl yatıp çıkıyor. Ülkede cezalar kimsenin bir daha yapmasını engelleyecek şekilde değil. Yapmasını geçtim cezalar ceza değil. Sonumuz hayrola.

Uğur
29 Kasım 2020, 11:41
Bundan daha kötüsü ne olabilir ki dediğimizin ertesi günü daha iğrencine,daha çirkinine tanık oluyoruz.

Sonumuz hayır olsun....

gurcanozturk
29 Kasım 2020, 14:00
Yasalar karşısında evet fakat ben yasalar açısından demedim. Böylelerinin benin gözümde ne yaşama hakları yok. Son dönemde Türkiyede o kadar iğrenç şeyler oluyor ki artık haber izlemek bile insanı rahatsız ediyor. Kısacası düzelteyim "benim gözümde yaşama hakkı yok". Buradaki en üzücü şeyse bu bir sapık ve bu kişi potansiyel tecavüzcü. Fakat ne kadar yatar veya bir daha yapmasını teşebbüs etmesini nasıl engellemeye çalışırlar orası muamma. Geçen gün müge anlıdan bir video kesiti gördüm, adam 24yıl ceza yiyor, bir kere bir indirimden(adını hatırlayamadım) bir kere de coronadan indirim alıp 24yıllık hapis cezasını 3yıl yatıp çıkıyor. Ülkede cezalar kimsenin bir daha yapmasını engelleyecek şekilde değil. Yapmasını geçtim cezalar ceza değil. Sonumuz hayrola.

Suc bireysel, hukuk ise toplumsaldir. Bir toplumda hukuksal adaletin olmamasi yuzunden bireyleri oldurmek en kolay cozum. Bizim ulkemizde olan "kanunun eksik olmasi" degil, "kanunun uygulanmamasi".

Bireysel olarak "benim gozumde" diyebilirsiniz, herkes sizin gibi dusunurse kabile olmaktan oteye gidemeyiz.

mavzer-i
29 Kasım 2020, 14:55
47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira

bu ceza değil ki.
bu olsa olsa. karşısındaki yanlış yapınca parmağını sallayıp seni gidi senii. demek gibi bişey.

kara3545
29 Kasım 2020, 14:58
Adam akıl hastası belli ama Kadında ahlaksız,adamın ısrarla yanına gidiyor, orasını çekmek için, merakmı ediyor, görmekmi istiyor belli değil.

gurcanozturk
29 Kasım 2020, 14:59
47/1d (Trafik güvenliği tehlikeye düşürmek) maddesinden 132 lira

bu ceza değil ki.
bu olsa olsa. karşısındaki yanlış yapınca parmağını sallayıp seni gidi senii. demek gibi bişey.

Iste asil yukseltilmesi gereken cezalardan biri bu bence. Yap bunu 5-6bin TL, insan gibi arac kullanilsin yollarda.

ALİCEM
29 Kasım 2020, 15:07
Suc bireysel, hukuk ise toplumsaldir. Bir toplumda hukuksal adaletin olmamasi yuzunden bireyleri oldurmek en kolay cozum. Bizim ulkemizde olan "kanunun eksik olmasi" degil, "kanunun uygulanmamasi".

Bireysel olarak "benim gozumde" diyebilirsiniz, herkes sizin gibi dusunurse kabile olmaktan oteye gidemeyiz.

İçgüdel olarak ve şahsi olarak görüşüm hiçbir zaman değişmez. Fakat bu sadece benim için geçerlidir. Kimseye bunu empoza etmem ve bireysel olarak hareket etmem. Bir toplumda kanunlar ve yasalar berileyicidir ve yaşadığımız toplum-toplumların anarşist düzende yönetilmediğinin farkındayım. Üst paragrafta yazdıklarınıza katıldığımı siz de anlamışsınızdır. Maalesef ülkemizde kanunlar ve yargı tamamiyle birkaç kişinin süzgecinden geçerek hareket etmekte. Bu yüzden de ne cinayetlerin ne de böyle pis olayların sonu yok. İnsanların artık yapmaya cesaret edemeyeceği derecede ağır cezalar uygulanmalı. Bundan kastım idam veya hadım etmek değil. Çünkü bizim ülkemize idman geldiği vakit ne tecavüzcüler ne de hastalıklı kişiler idman edilir. Biz o derece sağlam adaleti olan bir toplum değiliz. En azından 20 30sene hiçbir indirimden yararlanamadan yatsalar benim gözümde kafidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Adam akıl hastası belli ama Kadında ahlaksız,adamın ısrarla yanına gidiyor, orasını çekmek için, merakmı ediyor, görmekmi istiyor belli değil.

Birader siz ne diyorsunuz? Kadın ahlaksız değil kadın bir suçu kanıtlama amacında. Kadın bunu çekmese böyle açık açık göstermese değil ceza yapmış bir hata derler bir gece yatar çıkar. Allah için her boka ahlakınızı katmayın. Ahlaksız gördüğün kadın sayesinde belki de böyle hastalıklı birisinden yıllarca uzak kalacağız. Belki de hastaneye yatırılacak ve tedavi olacak. Şu yazdığınız yorumla zaten bu ülkenin bu halde olmasını sağlayan insanlardan farksız olduğunuzu gösteriyorsunuz. Görünüşte en ahlaklılar sizsinizdir her kesimi yargılarsınız ama yapmadığınız bok da yoktur. Neyse aynen kadın adamınkini görmek istiyor...

gurcanozturk
29 Kasım 2020, 15:17

Hocam nasil olctunuz kadinin ahlakini? Ahlakmetreniz mi var?

Kadin bariz bir sekilde adamin sucunu ispat icin delil olusturdu, israrla cekmese bu kez de "Ya belki baska bir sey yapiyor, nereden anladiniz?" diyen mallar cikacak. Iyi ki cekmis videoyu israrla.

cıbılduck
29 Kasım 2020, 15:35

Siz iyi misiniz arkadaslar ::sluu::

mattiadestro
29 Kasım 2020, 18:28
yine laf kadınlara gelmiş. aynen 60 yaşında motor üstünde mastürbasyon çeken adamdan etkilenip videoya almışlar. deli misiniz siz, delil olarak çekmişler işte. sözlü ifade verse bu sefer niye çekmemiş, nereden bileceğiz doğru olduğunu diyecektiniz.

yawuz58
29 Kasım 2020, 18:58
Burada sapığın şeyini konuşuyoruz kız videoya çekmeli mi çekmemeli mi diye düştüğümüz duruma bak,kız hafif yan taraftan çekmekliydi illa sapığın şeyini meşhur etmesi gerekmezdi diyorum Birde kızın sakince herşey görünüyor demesi acayip inşaallah o sapığa 15- 20 sene ceza verirler , sapığın motorcu olması kötü bugün biraz dolaştım arabalar üstüme üstüme sürüyorlar sapık hiç aklıma gelmedi sonradan eve gelince aklıma geldi lan diyorum millet iyice magandalaştı herhalde sapığı herkes görmüş anlaşılan

tommygun
29 Kasım 2020, 20:11
Kadına helal olsun. Atıp tutan bir çok erkeğin bir taraflarının yapmaya yüreğinin yetmeyeceği şeyi yapmış. Ne yapsın daha? Adamın şeyini kesip egzoza susturucu mu yapsın?

gurcanozturk
29 Kasım 2020, 20:25
Burada sapığın şeyini konuşuyoruz kız videoya çekmeli mi çekmemeli mi diye düştüğümüz duruma bak,kız hafif yan taraftan çekmekliydi illa sapığın şeyini meşhur etmesi gerekmezdi diyorum Birde kızın sakince herşey görünüyor demesi acayip inşaallah o sapığa 15- 20 sene ceza verirler , sapığın motorcu olması kötü bugün biraz dolaştım arabalar üstüme üstüme sürüyorlar sapık hiç aklıma gelmedi sonradan eve gelince aklıma geldi lan diyorum millet iyice magandalaştı herhalde sapığı herkes görmüş anlaşılan

Kadinin "hersey gorunuyor" demesi gordugunu degil, adamin yaptigi hayvanligin birileri tarafindan goruldugunu, toparlanmasi gerektigini anlatiyor, ama adam devam ediyor. Siz farkli anlamak istiyorsaniz o ayri bir sorun. Bu arada, sakince soylemiyor, bildigin bagiriyor, videoya aliyorum da diyor zaten kadin.

Ayni durumda bir erkek olsaydi, delille ugrasmazdi, doverdi. Savcilikta yeterli delil yok diye birakirdi, suclama olmazdi. (Suclama ile hukum verme birbirine karistirilmasin. Insanlar tahliye ile beraati birbirine karistiriyor artik.) Tommygun'in soyledigi gibi kadinin "bakma/gorme isteginden degil", cesaretinden dolayi adam suclanacak ve kesin delil var.

Su kiz/kadin ayrimi yapmayi da birakin artik.

oluroyle
29 Kasım 2020, 21:01
Merhaba,

Neyse, düşünülmesi gereken tek şey, verilen cezanın caydırıcılığıdır. Demek ki caydırıcı değil ve bu saçma sapan çirkin durumlarla hala karşılaşılabiliyor. Tabiki tamamen engellenemez bir durum, ancak azaltılabilirdi.

ojo
29 Kasım 2020, 21:45
cezalık değil
tedavilik

arndiol
30 Kasım 2020, 08:24
2020 mi daha kötü bu ülkenin insanları mı daha kötü karar veremedim

alp_tunay
30 Kasım 2020, 10:44

Sizinki nerdeyse kadını sapık ilan etmek olmuş...
Bu nasıl dar bir zihniyet yahu ?...
Yapılan şeyin somut dedlili için çekmesi herek...
Usta senin görüş te sağlam değil haberin olsun..

AzÇok
30 Kasım 2020, 10:49
Mahallede çırılçıplak dolaşan, oraya buraya işeyen-sıçan bir deliyi karakola teslim edene kadar uğraşmak zorunda kalmıştım.

Bunun pek de aşağı kalır yanı yok.

Gökhan_Aygün
30 Kasım 2020, 18:18
Polis bir arkadaşım bahsetmişti, bu aralar sanırım moda olan bir hap var, libido dedğimiz şeyi arşa çıkardığı iddia ediliyor. Kendisi böyle bir tanesini bir otomobilden zor ayırmış, adam otomobil ile bir şey yapmaya çalışıyor falan fişman ..

Hatta adamı otomobilden ayırdıkça adam delirmeye ve saldırganlaşmaya başlamış falan, ta ki sonuca ulaşıp mutlu olana kadar ..

Bu kişi de muhtemelen böyle bir etki altında, kamerayı görünce ısrarla işi sonlandırmaya çalışması da bunu gösteriyor gibi .. madde etkisi / şartlanma

Mallaca
01 Aralık 2020, 09:46

Çok ilginç yahu.

Söylediklerinize ve eleştirilerinize aynen katılıyorum.

Son Ütücü
01 Aralık 2020, 13:33
Ahlak nedir diye sorsak iki cümle kuramayacak andavallar yine cadı avına çıkmış.

watercolours
01 Aralık 2020, 14:05
Bu memlekette su damacanası bile sapıklardan kurtulamadı. Toplum olarak silbaştan eğitilmemiz gerekiyor.

gurcanozturk
01 Aralık 2020, 15:57
Bu memlekette su damacanası bile sapıklardan kurtulamadı. Toplum olarak silbaştan eğitilmemiz gerekiyor.

Toplum sil bastan maalesef egitilemiyor, su an bile cocukluktan itibaren mukemmel egitim versek bile yetismeleri toplumu gelistirmeleri 20 yil demek. Bir de tabii amcalarindan/dayilarindan/teyzelerinden uzak tutmak gerekiyor.

yaşlıveacemi
01 Aralık 2020, 23:09

Bu kadın bu herifi çekmeyip başını çevirip görmemezlikten gelseydi bu sapık yakalanır mıydı?

Yakalanmayan bu sapık tekrar bu hareketleri yapmaya devam etmez miydi?

Nasıl olsa ne yaparsam yapayım yanıma kar kalıyor der başka sapıklıklar yapmaya devam ederdi.

bursalıali
01 Aralık 2020, 23:27
2020 mi daha kötü bu ülkenin insanları mı daha kötü karar veremedim

Arni senenin suçu ne olabilir ki. Belki herif bu sapıklığı yıllardır yapıyor.

Sinan Aksu
21 Aralık 2020, 15:21

Bizim ülkemizde ölüm cezası olsaydı, muhtemelen adil hukuk sisteminden ziyade ibret-i alem'in ders çıkartması yönünde uygulanırdı.
Psikolojik rahatsız ise evet tedavi edilmeli,
Peki ya değilse?
Bu hareketin bir tık ötesi tecavüzdür, pedofilidir, kadın cinayetidir.