PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : pulsar rs200

spoktıve
05 Kasım 2020, 00:14
iyi günler motosiklet.net ailesi, 250cc ktm racing motor almayı düşünüyordum ancak forumda birkaç arkadaş beni o motordan uzak tuttu, şimdi bu bajaj pulsar rs200 modeline rastladım youtube da çoğu kişi meth etmiş motoru alıp kullanan veyahut arkadaşlarının tecrübesini bilen duyan gören varmıdr yardımcı olabiliecekler varmı bu konuda?

cıbılduck
05 Kasım 2020, 01:55
RC'den niye vazgeçtiniz anlamadım

Tengu
05 Kasım 2020, 01:59
RC 250 ile aynı klansmanda motor değil hatta rakip bile olamaz.

IRau
05 Kasım 2020, 07:45
ktm yi değilde bajaj almayı düşünende ne bileyim

arndiol
05 Kasım 2020, 08:32
rs200 racing motor değil haberin olsun. görünüşü öyle ama oturuşu kambur kullanılan racing gibi.

yorucu.

U.KALKAVAN
05 Kasım 2020, 08:53
Gerginlik olarak anlaşılmasın yazdıklarım.

Güzel kardeşim, seni bu forumdan kim hangi konuyu açtın da, KTM den vaz geçirdi? İsimleri ne bu arkadaşların?

Bak, forum da "Motosiklet Modelleri Karşılaştırma " bölümü var. İki model arasında bir kararsızlık yaşıyorsan; ihtiyaç, tecrübe, bütçe veya kişisel zevkler şeklinde konunu açarsın, bu modelleri deneyimlemiş olan, bilgi sahibi üyelerimizde düşüncelerini severek hatta büyük bir mutlulukla paylaşır.

Bir modele karar verdiyse de; " Marka Model " bölümün kullanıcıları, deneyimleri, yorumları var.

Var sayalım, alacağın model bu konular içinde yer almıyor, o zaman da forum da bulunan insanları trollemeden, doğru kısma konunu açar, gerekli yardımı alırsın.

Şu ileri, ileri, ileri, huyundan vaz geçelim lütfen.

Üye olurken, bir üyelim forum/forum kuralları ekranı açılıyor. On dakika ayırıp bunu okumanın kimseye zararı olmayacaktır.

Soruna gelirsek;

Her kim sana KTM alma dediyse, o bizden değildir. Akacaksan git RC' al.

EUOGLU
05 Kasım 2020, 11:38
bajaj nezdinde konusabilirim rc yi surmedim.

ns 200 ile aynidir blok iyidir saglamdir (istisnalar olabilir) elektriksel sorunlari vardir.
bknz:ekran resetlemesi.

klasik tek silindir titresimi vardir fakat uygun yag ile minimize edilebilir. hatta rahatsız etmeyecek düzeye gelebilir ( kendim 10w 40 motul 5100 kullaniyorum.)

sport touring klasindadir yani racing klasina konmaz.

soft cantalar ile gezi yapilabilir sinifindadir gozumde. uygun lastikler ile cok guzel viraj yapabilir.

uzun yol gidilmeyecek ise surekli yuksek hiz beklentisi yok ise az yakar mutlu eder.