Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yapmış Veya Yapabilecek biri aranıyor ?

Sayfa : 1 [2]

Spatula
25 Ağustos 2006, 19:43
abi hakkatten gel bak yani senin durum kötü aslında bu halle trafiğe salınmaman gerekio ama sen gel he bak burda pazar yeri war bomboş oluo burası iki tur atarsın ,,,,,,,,

deer_152
25 Ağustos 2006, 19:43
denemekten zarar gelmez

CenkKeskin
25 Ağustos 2006, 19:44
İHTİYAR anladın sen beni iste ben senin 25 sene önceki halindeyim su anda ama motorum yok onuda bi tmamlasam sorun kalkacak ortadan :queen:
Spatula balıkesire gelicem kusenin Fizik Müh. kazandı oraya okumaya geliyo bende gelicem yıl içinde meraklanma Motorunun koruma demirleri filan vardır umarım :queen:

Spatula
25 Ağustos 2006, 19:50
koruma demiri yoqda senn bacaklar ne güne :P :P :P
hem dediğim gibi pazar yerinin betonunda delikler war küçük küçük yama yaparsın işte :P

CenkKeskin
25 Ağustos 2006, 19:51
valla bu gidişle bir yerlere yama olacam ama bakalım etrafta araba ile bisiklet olsa şimdi denicem valla kimse denemiyomu :queen: hadi bu hareketi denemek için bi gezi düzenliyelim ???:silent:

nuwamda
25 Ağustos 2006, 19:53
CenkKeskin deer_152'ide bizim gibi düşünüyo ne zararı var ölürsün sadece :queen: ama denemek lazım ve yayımlamak lazım elbetde netde:)

Spatula
25 Ağustos 2006, 19:53
hadi bu hareketi denemek için bi gezi düzenliyelim ???:silent:

artçım olursan tamm sen arkadan asılırsın motora anca ozmn ön kaldırır :P :mrgreen: :queen: :queen: :queen:

nuwamda
25 Ağustos 2006, 19:55
CeNk Benim bisikleti vetiyim mi hani şu yıllanmış şarap gibi durdumu değeri artan seni amasraya götüren :queen:

CenkKeskin
25 Ağustos 2006, 19:55
ohooo Spatula sen beni tanımıyon sitenin kadrolu artcısıyım ben :queen: sen meraklanma

cardoso
25 Ağustos 2006, 19:59
at arabasına olurmu hehehehehehe

Spatula
25 Ağustos 2006, 20:03
kaza yaparsak mesuliyet kabul etmem he bide bizi spatulayla filan kazıyamazlar onuda söliim sana anca inşaat makineleri filan gelicek bide cemaat lazım dua edenimiz bol olsun dimi :P

nuwamda
25 Ağustos 2006, 20:07
her fikir olur cardoso neden olmasın :queen:

ariulu
25 Ağustos 2006, 20:53
allah akıl fikir wersin bilader

CenkKeskin
25 Ağustos 2006, 21:05
akıl değil para versin

zx12r
25 Ağustos 2006, 21:09
hehe valla güzel bir düşünce zaten senin tekeri kaldırıp gidebilmen için motoununu belli bir hızla artması lasım ama önceki aracın hızını nasıl ayarlayacan önemli eger arabayı kullananla aranızda diyaloğ olursa sanıyorum yapılablilir ama bence denememekte fayda var.. ne olur ne olmaz

deer_152
25 Ağustos 2006, 21:34
bende 46 sayılırım cenk keskin ve nuwamda deniyelim ne kaybederizki ama önce kamyoneti bulmak gerek öyle yolda giden rastgele kamyona denenmez adam koyar freni filmin sonunu göremeyiz bence kamyoneti biz ayarlayalım

CenkKeskin
25 Ağustos 2006, 21:37
valla abicim deniyecek delikanlılar varsa denesin ben yarın bisikletlen deniyecem büyük ihtimal :queen: ölürsem cennete ADSL fiyatlarını araştırmak gerek duruma göre oradan da bağlana bilirim :queen:

deer_152
25 Ağustos 2006, 21:42
denene bilir bişey adamlar yurt dışında neler deniyo
maliyet önemli tabiki bunun için sunu söylüyorum tanıdık bi kamyonetle bilgisi dahilinde yapılabilir cameraya aldıkmı beceremesekte kamera arkası görüntüsü olur daha çok makara olur

clint
25 Ağustos 2006, 21:45
Yazık, fener taraftarı zamanında futbolcuları tahtalarla boşuna dövmüş demek ki....:)

deer_152
25 Ağustos 2006, 22:01
cenk su bisikletinde fena değilmiş burayada koyda parçalanacak vasıtayı herkes görsün tarih bu bisikleti yazacak

İHTİYAR
25 Ağustos 2006, 22:01
Cenkciğim! dolaptaki 70 liği buldum,hanım sebzeliğin altına koymuş,yarının altına düştüm.Denesemmi diyorum hala yemiyoooooooooooooorrrrrrrrr.

deer_152
25 Ağustos 2006, 22:11
dene dene dene

İHTİYAR
25 Ağustos 2006, 22:28
deer_152 ciğim,gözüm.
G.üm hala yemiyooooooo:cherry:
Birazda kavun çıkarayım bakalım yanınada beyaz peynir,belki yerim:queen: :queen: :queen: :queen: :queen:

deer_152
26 Ağustos 2006, 00:37
denemeden bilemessin kirlenmeden öğrenemezsin

glock
26 Ağustos 2006, 02:32
cenk arkadasım gel bu sevdadan vazgec, daha iyi bi fikrim var motorla uçaktan atlayıp paraşüt açsak nası olur uygun olur mu sence? insanlar yapıyo anca bu kadarını bizde bunlarla yetinelim simdilik. hala cok canımız sıkılırsa senin dediğini yaparız hatta kamyonetin önüne arka tekerimizi yaslayıp ön teker yapıp gideriz.

Gökhan
26 Ağustos 2006, 02:39
yaaa aslında benimde aklıma gelmiştide ama forumda yazmaya çekindim.:):):)
süper bir fikir komyonet bulup denmek lazım .:):):):)

memin1857
26 Ağustos 2006, 03:29
Denerken kolaylık açısından şöyle bişey tavsiye ederim: :queen:
http://www.mehmetemin.com.tr/motosikletnet/wheelie.jpg

MASTER OF THE ROAD
26 Ağustos 2006, 04:09
ödül ne?.....:)

yürekçe
26 Ağustos 2006, 09:14
MAŞALLAH VE MAAZALLAH :cat: :queen: :bounce:

Bineksiliköfte
26 Ağustos 2006, 10:15
Bravo kardes, cok yerinde bir soru...Bende bu forumda niye böyle seviyeli sorular sorulmuyor diye merak ediyordum kendi kendime...Izninle bende bu konuya bir soruyla devam etmek istiyorum, "Gecen hafta Türkiye genelinde 170 ' in üzerinde insan öldü trafik kazalarinda" neden bu kadar cok olduguna bir türlü anlam veremiyorum...Kimler sebep oluyor trafik kazalarina ve sizce neden?

Sana hayatinin geri kalan kisminda basarilar dilerim...Tektekerden sonra bence "HICTEKER" calismalarina basla , yani 2 tekeride yerden kes...

Biz daha "DELIKANLI" olamamisiz demekki

Gokhan2433
26 Ağustos 2006, 10:18
yav valla 1 tane vıdeo vardı adam bayırda cross motorla ucuyor kamyonun kasasına cuk dıye oturuyor.Ama vıde o elımde yok bı yerde ızledıydım.Bıse soracam bu soruyu sormanın sebebı neydı?????

DERYA
26 Ağustos 2006, 10:33
arkadaşım senin işin yok galiba...

deer_152
26 Ağustos 2006, 11:25
cenkin işi bu adrenalin

HevsMiSandiN
26 Ağustos 2006, 12:32
sametcakar Arkadaş hayal etti gecen gün onla birlikte geliştirdik fikride uygulamaya gecircek bir motorumuzyok

motorun olsa kıyamazdın zaten :queen:

Bineksiliköfte
26 Ağustos 2006, 12:43
Bravo kardes, cok yerinde bir soru...Bende bu forumda niye böyle seviyeli sorular sorulmuyor diye merak ediyordum kendi kendime...Izninle bende bu konuya bir soruyla devam etmek istiyorum, "Gecen hafta Türkiye genelinde 170 ' in üzerinde insan öldü trafik kazalarinda" neden bu kadar cok olduguna bir türlü anlam veremiyorum...Kimler sebep oluyor trafik kazalarina ve sizce neden?

Sana hayatinin geri kalan kisminda basarilar dilerim...Tektekerden sonra bence "HICTEKER" calismalarina basla , yani 2 tekeride yerden kes...

Biz daha "DELIKANLI" olamamisiz demekki

Sadobey
26 Ağustos 2006, 14:29
Peki denerken kamyona yaslayamazsa ne olur. Kaldırana başka bir kamyon yaslar arabamı allah bilir. :)

CenkKeskin
26 Ağustos 2006, 16:39
clint :queen:
deer_152 koyucam emin ol fotoları daha deniyemedim ama
İHTİYARpeşine bi 100lükle belki :queen:
glockaslında arka teker fikride fena değil denemek lazım, mesala uçaktan atlıyım motordan hiç ayrılmadan yere inince binmeye devam eiceksin evet uçuk fikirler klubü kurmaya karar veriyorum ağır
ELINT teşekkür ediyorum :) benim manyak olduğumu biliyolar ben o yüzden çekinmiyorum... :queen:
memin1857 ben karadenizde yaşıyorum burada rüzgar bol oluyo öyle HİÇTEKER yaparım :queen:
MASTER OF THE ROAD görmeyen gözümü bağışlıyacam :queen: ama taktıracaksın kendine :queen:
yürekçe:)
Bineksiliköfte memin1857 taktiğiyle HİÇTEKER de yaparız sen meraklanma ...
Gokhan2433 Merak&Macera
DERYAGünlük standart gidişatımı şöle anlatıyım sabah İnternet cafeyi açıp 22:00 da kapatıyorum gece 1 e kadar arkadaşımın barında takılıyorum sabah 5-6 sularına kadar Web Yazılım ve 3D Dizayn çalışıyorum gün içinde de devam ediyor bu işlerim...
HevsMiSandiN emin ol kıyardım :pl:
Sadobey :queen: iyi hesaplamak lazım :queen:

sparroww
26 Ağustos 2006, 16:50
selam ben arif motorum 600cc filan olsa neden yapmayayım yapa bilirim 250 cc mzle 150 metre önkaldırıb gidiyordum askerden önce ama uzun zaman dır önkaldırmayı denemedim ama yapabilirim motorunu tehlikeye atacak biri varsa gelsin yapabilirim

CenkKeskin
26 Ağustos 2006, 17:56
arkadaşlar ben herzamanki gibi kurbanım olacak bisiklet bu Numamda ya ait olan bu bisiklet Benimle birlikte yol hayatına devam etmekte Nuwamda dan hoşlanmıyomuş öle dedi bende el koydum ahan bu kurban olacak bisiklet yakında asıl fotoyuda koyacam :queen:
http://img180.imageshack.us/img180/9500/72pd0.jpg
buda zonguldaktan amasraya giderken arkadaki bisikletin orta göbek parçalandı onu çekiyorum net bişekilde görün :queen:
http://img134.imageshack.us/img134/284/32wx7.jpg
deer_152 koydum fotoyu işte

nuwamda
26 Ağustos 2006, 18:07
bende 46 sayılırım cenk keskin ve nuwamda deniyelim ne kaybederizki ama önce kamyoneti bulmak gerek öyle yolda giden rastgele kamyona denenmez adam koyar freni filmin sonunu göremeyiz bence kamyoneti biz ayarlayalım

deer_152 Ben hazırım cam. Ben tutarım Cenk de bisiklete biner eh sana da kamyon kaldı :queen: aslında denemek Lazım :queen: :queen: :queen:

nasıl ama BEnim bisikletim :queen: tam bir emektar dır yaklaşık 10 yıllık faLan fotomaç gazetesinin çoooooookkkkk eskiden verdiği Legnano'Lardan :queen: zamanın hayabusasıydı bu bisiklet beee... :queen:

ogz_r1
26 Ağustos 2006, 18:17
uponone de var. biraz ara bulursun

nuwamda
26 Ağustos 2006, 18:31
ogz_r1 sen bu hareketi gördün mu bu sitede yohksa vardır diyim mi yazdın Ben anLamadım ????