PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da Motosiklet Kaplama

TheyDontKnow
10 Eylül 2020, 21:24
Hepinize merhaba. Motosticker54'ten R25 motorum için full sticker set satın aldım ancak Ankara'da kaplaaycak kimseyi bulamıyorum. Daha önceden alıp kaplatan ya da yardımcı olabilecek bir tanıdığınız var mı acaba ?

tomass
10 Eylül 2020, 22:41
Araç kaplama işi yapan yerlere sorman lazım.
Ben de Motosticker54 den almıştım.
Cam filmi / araç kaplama vs işi yapan bir arkadaş halletti sağolsun.

TheyDontKnow
10 Eylül 2020, 23:04
Hocam birçok reklam işi ile uğraşan ve araç kaplayan yere sordum. Açıkçası kimsenin işine gelmiyor. Yoğunum yapamam, bu böyle olmaz diyerek başlarından savdılar. 2-3 gün daha Ankara içinde bakınacağım yoksa Sakarya'ya gitmek zorunda kalacağım. Sırf karşılaştığım bu tavırlar yüzünden şeytan diyor yap kendi başına ama elime yüzüme bulaştıracağımdan eminim.

cıbılduck
10 Eylül 2020, 23:08
Bende de komple sticker set vardı, kendim yaptım. Eğer yapabileceğinizi düşünüyorsanız para vermeyin derim. İhtiyacınız olan malzemeler: sabunlu su, bez, sünger, saç kurutma makinesi.

ersinkecis
11 Eylül 2020, 09:46
Hepinize merhaba. Motosticker54'ten R25 motorum için full sticker set satın aldım ancak Ankara'da kaplaaycak kimseyi bulamıyorum. Daha önceden alıp kaplatan ya da yardımcı olabilecek bir tanıdığınız var mı acaba ?

Ostim'de GMG Garage halleder.

TheyDontKnow
25 Nisan 2021, 04:09
Hala soran arkadaşlar olursa, Ankara'da Folioplus'ta motosiklet kaplama işinizi halledebilirsiniz. YDA bloklarının arkasında, yolun diğer tarafında kalıyor.