PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 50cc Scooter

Atcnclk11
10 Eylül 2020, 18:54
Herkese selamlar. Scooter hevesi olan biriyim ve bazı sebeplerden dolayı yüksek ccli scooter alamıyorum zaten A sınıfı ehliyetim de yok.B sınıfı ehliyete sahipken günlük 10-50 km arası gidebileceğim bir scooter arıyorum.Performans olarak çok bir şey beklememek lazım fakat pişman etmeyecek bir 50cc almak istiyorum. Aklımda Kuba Blueberry var. Başka önerebileceğiniz marka model var mıdır? Ya da sizce almalı mıyım? Çok teşekkür ederim şimdiden herkese.

MR.BERK
10 Eylül 2020, 21:58
Pişman etmeyecek diyorsan alacağın tek ürün yamaha neos 4, peugeot ve sym 'yi saymıyorum yok gibi birşeyler memlekette, onun dışında çinliden ne alırsan al hepsi aynı.

ntticaret
11 Eylül 2020, 00:07
today kraldır

Atcnclk11
11 Eylül 2020, 00:24
Pişman etmeyecek diyorsan alacağın tek ürün yamaha neos 4, peugeot ve sym 'yi saymıyorum yok gibi birşeyler memlekette, onun dışında çinliden ne alırsan al hepsi aynı.

Hocam bütçem max 10000 TL her şey dahil olarak. Kuba Blueberry hakkında ne düşünüyorsunuz? Ya da Motolux veya Rks hakkında?

potasyum
11 Eylül 2020, 01:58
rks blazer kullandım denemek için, uzun süreli kullanmadım fakat bana dengeli geldi, kullanan arkadaş çok iyi olduğunu söyledi...

lazki123
11 Eylül 2020, 12:05
Benim sana tavsiyem bide acemiysen mondial revival 50 alman olur nedenine gelicek olursak piyasadaki bütün çin malları aynı iç aksamı yani motoru kullanıyor ama dış kaporda olayı bütün çin mallarına kıyasla mondialin tedarik ve servis olayı yaygın olması nedeniyle tavsiye ediyorum honda today tabiki çok daha iyi ama o paralar verilmez bence al bitane revival 5-6 liraya kullan yıprat kır dök sıkılınca yaz bana 3 liraya alırım :D