PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bundan sonra ne olacak.?

EUOGLU
06 Eylül 2020, 00:17
bir trafik kazasi yasadim su an hastanedeyim. sag kalcamda agri var sinir sıkışması ve ezilmesi yaşamışım kafamida vurdugum icin gozetim altındayım.

arkadan kirmizi ışıkta carptilar, motorum yedieminde.

bundan sonra ne olacak?

watercolours
06 Eylül 2020, 01:48
Çok geçmiş olsun, inşallah tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz.

eeeemmreee
06 Eylül 2020, 01:50
Geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda iyi olursunuz.

EUOGLU
06 Eylül 2020, 11:00
motorun arka kuyruk katlanmis sasiden jant yamuk maşa yamuk, umarim perte cikarmazlar

vandamme
06 Eylül 2020, 11:41
Çok geçmiş olsun

zeynelhazan
06 Eylül 2020, 11:43
hoca sen kendi kuyruğunu düşün, boşver motoru. çok geçmiş olsun

EUOGLU
06 Eylül 2020, 12:18
bende birsey yok kikirdak ezilmis birkac morluk var. pantalonum olsaydi bunlarda olmazdi, ust ekipman korudu beni.

raporlarda benim kusurumun olmadigi belirtilmis, kader ani yarin.

atillatopal9
06 Eylül 2020, 13:18
çok geçmiş olsun. kusursuz çıkarsan, aracında perte ayrıldığına göre sana aracının pert değerini verecekler. ancak şuanda piyasa uçtuğu için ve onlarda mevcut piyasaya değil son güncellemeye göre fiyat biçtiği için motorunun pert kayıt bedeli düşük olabilir. umarım öyle olmaz. öyle olursa ihaleye ilk çıktığında senin alma hakkın var, sen al aldığın parayla da motoru yaptır hocam. tekrar geçmiş olsun umarım hızlıca sağlığına kavuşursun.

espresso
06 Eylül 2020, 13:55
Çok geçmiş olsun.
Umarım çabuk atlatırsın.
Ben kaza yaptığımda komple sağ tarafın baştan ayağa kadar her yerden darbe almıştım, hastanede doktorlar kırılan köprücük kemiğimle ilgilenmişlerdi, diğer yerlerde kırık yok diye fazla ilgilenmediler ama kalça kemiğimdeki ağrı köprücük kemiğimden daha uzun sürmüşt,, 2 ay doğru düzgün yürüyememiştim.

YasinC
06 Eylül 2020, 14:40
Çok geçmiş olsun

potasyum
07 Eylül 2020, 03:12
geçmiş olsun, verilmiş sadakan varmış, arkadaş a gişelerde arkadan jiple çarpmışlardı da adam motoru bırakmıştı

ahmetmert58
07 Eylül 2020, 11:50
öncelikle arkadan vurdukları için karşı taraf suçlu. karakoldan ararlar sizi şikayetçi misiniz diye. orası size kalmış. hastaneden rapor vercekler. o rapor ile 6 ay içinde şikayetçi olabilirsiniz. motoru yetkili servise bırakmanız lazım otoparktan alıp. otoparkta park ücreti alıcak. eksper servise gelip motorunuza bakıcak ve hasar durumuna göre ya tamir ettirecek yada perte ayıracak.

NERO2810
07 Eylül 2020, 13:37
İlk önce çok geçmiş olsun.
Kasko olmadığı durumda bile karşı taraf %100 suçluysa perti karşılıyor mu?

ahmetmert58
07 Eylül 2020, 13:56
İlk önce çok geçmiş olsun.
Kasko olmadığı durumda bile karşı taraf %100 suçluysa perti karşılıyor mu?

karşı taraf suçluysa kaskonuzun olup olmaması fark etmiyor. karşı tarafın trafik sigortası ödüyor masrafları.

Albertorun
07 Eylül 2020, 22:54
Çok geçmiş olsun dostum, öncelikle sağlığın.. diğer konular sonrasında hallolur canını sıkma.

nicknamer
08 Eylül 2020, 00:17
psikolojinizi çok iyi anlıyorum. bakış açınız da çok normal. bende sizin gibiydim aylar önce.

şok etkisi de denebilir. ama şu an bu iki cümle size çok ulaşmayacak. çünkü beyniniz halen o an'da. yani sürüşe devam etmekte kaldınız.

şunu hatırlayın: motora binerken aldığınız risk, gerçekleşti. ama siz sağsınız ve en önemli şey de sağlık. önce onu kazanın. yapabileceğiniz en iyi şey iyileşmek, moralinizi yüksek tutmak.

sonra motor için olan süreçte uğraşacaksınız. o sonraki aşama. önce can.

çok geçmiş olsun.

arndiol
08 Eylül 2020, 08:24
cok gecmiş olsun.

uygun bir zaman sonra o arkadaşı iadei ziyaret yap bence.

Alper
08 Eylül 2020, 12:07
Geçmiş olsun öncelikle. sigortacıyım ben sana şöyle bilgi vereyim sen haklı olduğun sürece karşı tarafın trafik sigortası sizin hasarı karsılar, arac pert değilse aracı yaptırır kazadan dolayı değer kaybına uğradığı için motorun o değer kaybını bile karsı tarafın sigorta şirketinden alabbilirsin. Hastaneden çıktıktan sonra motorunu al en yakın yetkili servisine götür kaza tutanağıyla birlikte kalan işlemi onlar halledıcektir.

The Dude
08 Eylül 2020, 12:12
geçmiş olsun.

"-"
08 Eylül 2020, 19:35
geçmiş olsun