PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Suzuki fiyat listesi

Sayfa : 1 [2]

tommygun
08 Eylül 2020, 22:50
Bir gün Kawasaki alabilecek kadar zengin olabilecek miyiz acaba? 125lik motor 54.900 TL olmuş. 2016 yılında 11.250 TL'ye Kawasaki Z 250 SL almıştım 2. El 2.000 km'de. Hey gidi günler. :)

Yatırım dediğin şey eski model bir Kawasaki alıp, kullanmadan parça parça satmaktır. :)

Hırbonen
08 Eylül 2020, 22:53
Bir gün Kawasaki alabilecek kadar zengin olabilecek miyiz acaba? 125lik motor 54.900 TL olmuş. 2016 yılında 11.250 TL'ye Kawasaki Z 250 SL almıştım 2. El 2.000 km'de. Hey gidi günler. :)

Diyelim ki zengin oldun, gerçekten alir misin ?

Zenginlikle enayilik es anlamli degil sanki :)

Ezio41
09 Eylül 2020, 00:17
Yatırım dediğin şey eski model bir Kawasaki alıp, kullanmadan parça parça satmaktır. :)

Sıfır modelleri alıp, 5-10 sene sonra bayinin 2 katı fiyattan satmak lazım. :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:14 ----------

Diyelim ki zengin oldun, gerçekten alir misin ?

Zenginlikle enayilik es anlamli degil sanki :)

Refah düzeyim Kawasaki H2 Carbon alacak kadar yükselirse, zevkine bir adet alıp kenara koyabilirim ama o kadar param olsa alacağım tek motor Bmw 1250 GS Adventure olurdu. Enduro alamazsam da bir adet Triumph Street Triple RS alırdım. :)

alp_tunay
09 Eylül 2020, 14:33
Ninja h2R 841 bin... Vışşşş...... :pr:

arndiol
10 Eylül 2020, 09:15
Harley ortamlarında 883 için "kız motoru" diyerek hakir görüyorlarmış. O kadar para verip 883 alıyorsun, adamlar sana pıstırılmış cg muamelesi yapıyor.

bizim ülkede yere pıstırılmış drift e "voooovvv" diyorlar 130 binlik motora kız motoru diyeni döverim.

vizyonum dar :queen:

ersinkecis
10 Eylül 2020, 11:42
uçak katardan hediye gelmişti galiba. o beleş. :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Yuf be 20 sene önce kaliteli dağ bisikletleri 2000$'dı. (Deore XT-LX karışık takımlı Scott USA) Çok artmış fiyatlar...

o nasıl olmuş? ben anlamadım. 20 sene once 2000$ olan şimdi de 2000$ olması gerekmez mi?
şimdi neden 2500$ - 8000$ - 14000$ lara yukselmis fiyatları? yani dolar bazinda artis neden ki?
adamlarda o kadar enflasyonda yok yani.

watercolours
10 Eylül 2020, 12:17
Şimdikilerin teknolojisi 20 yıl önceki teknoloji değil.

to1ga
10 Eylül 2020, 12:54
Ninja h2R 841 bin... Vışşşş...... :pr:

Yanlış anlaşılma olmasın. Oda trafiğe çıkma yasağı olduğu için ötv den muaf tutar. Ötvsi olsa kaba hesap 1.2milyon tl.

hasmet
10 Eylül 2020, 15:54
o nasıl olmuş? ben anlamadım. 20 sene once 2000$ olan şimdi de 2000$ olması gerekmez mi?
şimdi neden 2500$ - 8000$ - 14000$ lara yukselmis fiyatları? yani dolar bazinda artis neden ki?
adamlarda o kadar enflasyonda yok yani.

Hemen hemen her şey geçmişten çok daha ileri düzeyde, daha iyi dizayn edilmiş, ve daha hafif.

Artık kablolar şasenin içinde.

Bugünün 105'i, geçmişin Ultegra'sından üstün.

Hem Shimano'nun, hem de SRAM'in ful otomatik sistemleri mevcut. SRAM'inki ful kablosuz. Ön ve arka viteslerin kendi içinde pilleri var...

Vs. Vs.

Brooks'a rakip bile çıkmış...

Millet hobiye yatırım yapıyor.

praetorian
10 Eylül 2020, 15:57
Claristen 105 e geçtim. Şıkır şıkır geçiyo namıssız.

Cyan
10 Eylül 2020, 16:06
Hemen hemen her şey geçmişten çok daha ileri düzeyde, daha iyi dizayn edilmiş, ve daha hafif.

Artık kablolar şasenin içinde.

Bugünün 105'i, geçmişin Ultegra'sından üstün.

Hem Shimano'nun, hem de SRAM'in ful otomatik sistemleri mevcut. SRAM'inki ful kablosuz. Ön ve arka viteslerin kendi içinde pilleri var...

Vs. Vs.

Brooks'a rakip bile çıkmış...

Millet hobiye yatırım yapıyor.

Su kaçmış... Kablosuz / pilli vites mi olurmuş!? Km/kadans saati dışında elektrik/elektroniğe karşıyım bisiklette...

arndiol
10 Eylül 2020, 16:46
Hasmet hocam,

merak ettim markaya bakayım dedim agzım ucukladı.

60 bin tl e bisiklet mi olur yav

https://www.aslibisiklet.com/2017-scultura-9000-e-3454

hasmet
10 Eylül 2020, 20:01
Su kaçmış... Kablosuz / pilli vites mi olurmuş!? Km/kadans saati dışında elektrik/elektroniğe karşıyım bisiklette...
Mantıken öyle geliyor ama insanlar gayet memnunlar. Hatta mekanik istemesine rağmen, beklememek için mağazadaki hazır elektronik vitesli modeli alan insanların incelemeleri bile pozitif. Anladığım kadarıyla ciddi ARGE yapıp gayet düzgün ve kullanışlı dizayn etmişler. Bir çok açıdan üstünler ve iyi çalışıyorlar.

Cadence sensörü zaten şaseye gömülü ve hazır Bluetooth bağlantılı orta seviye bisikletlerde bile. Herhangi bir uygulama direk bağlanabiliyor. Ciddi gelişmiş, değişmiş her şey...

Ercument
09 Ekim 2020, 16:51
Hasmet hocam,

Fiyatın içinde pedallar yok:silent:

hasmet
09 Ekim 2020, 17:07
Fiyatın içinde pedallar yok:silent:
Pedallar şahsi tercih içerdiğinden rastgele bir pedal koyup fiyatı yükseltmek yerine tercihi kullanıcıya bırakıyorlar.

Uygun pedal ve ayakkabı önemli. Sadece pedala basarak değil, çekerek de güç aktarabiliyorsunuz. Hatta öne arkaya hareket ettirerek te... Daha fazla kas grubu çalışıyor. Daha rahat, daha hızlı, daha uzun mesafe gidilebiliyor.

mavzer-i
09 Ekim 2020, 17:11
Pedallar şahsi tercih içerdiğinden rastgele bir pedal koyup fiyatı yükseltmek yerine tercihi kullanıcıya bırakıyorlar.

Uygun pedal ve ayakkabı önemli. Sadece pedala basarak değil, çekerek de güç aktarabiliyorsunuz. Hatta öne arkaya hareket ettirerek te... Daha fazla kas grubu çalışıyor. Daha rahat, daha hızlı, daha uzun mesafe gidilebiliyor.

spd pedal ve bi kaç çeşit daha vardı.
ben kullanıyordum.
hatta spd pedal kullanmam diye büyük konuşmuştum.
ama spd pedala geçince niye daha önce kullanmadım diye kendime sövmüştüm.

uygun bisikletle ve uygun sele ayarıyla
düz yolda yorulmadan saatlerce pedal çeviriyordum.
nasıl bide tork olayı varsa bisiklet kullananlar arasında da kadans mevzusu vardı

hey gidi günler hey.

Ercument
09 Ekim 2020, 17:21

Vay ben ne cahilmişim:)
60 bin verip motosiklet alıyorsun orta sehpa yok alternatifi yan ayak var.
60 bin verip hangi pedalı alırsan al extra para veriyorsun.
Diyelim üstünde tam 60 bin var paran çıkışmadı eve bisikleti iterek geliyosun:queen:

mavzer-i
09 Ekim 2020, 17:25
Diyelim üstünde tam 60 bin var paran çıkışmadı eve bisikleti iterek geliyosun:queen:

o bisikleti alacak eleman emin ol yanında pedalını götürür :D
nasıl biz motor almaya giderken kaskımızı montumuzu götürüyoruz. oda öyle yapar :D

hasmet
09 Ekim 2020, 17:38

Olsun, çok yormaz, hafiftir bayağı :)

arndiol
09 Ekim 2020, 17:43
birkac seneye 60 bine gösterge panelini alacgız en fazla rahat olun

nicknamer
09 Ekim 2020, 17:49
55k tl degil 65k tl olsa garajimda 1 adet yamaha r25 yer alacaktir. boyle dusunen tek ben miyim diye istanbuldaki iki ayri yamaha bayi ne gidip sordum. birkac ay ileriye yonelik gelecekleri dahi satmislar.

yine de gsxr 55k tl nedir allah askina. kapatsin gitsinler. artik su motosiklet fiyatlari dussun de ulkedeki trafik ve surucuye saygi kavramlari gelissin.

alp_tunay
10 Ekim 2020, 00:10
Hasmet hocam,

Ön fren disk değil... Kampana sistem ... :queen:

AzÇok
10 Ekim 2020, 00:22
Hasmet hocam,

Bu bisiklete 60 bin sayacaklar o kılıç gibi seleye oturmaya müstehaktır.
Akılsız başın cezasını... :queen:

hasmet
12 Ekim 2020, 22:31
Bu bisiklete 60 bin sayacaklar o kılıç gibi seleye oturmaya müstehaktır.
Akılsız başın cezasını... :queen:

Onun da kolayi var:

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/613hEdXLIzL._AC_SX679_.jpg