PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Viento sport vs Rosso II

fb__ömer
25 Ağustos 2020, 00:20
Tercihiniz hangisi olurdu? Ayrıca viento sport kullanan birileri lasitiğin performansı ile alakalı "güncel" yorum yapabilirse çok sevinirim.

LynXMaSTeR
25 Ağustos 2020, 01:24
viento kullanmadım ama rosso 2 kullandım ve şiddetle tavsiye ederim.

fb__ömer
25 Ağustos 2020, 01:26
viento kullanmadım ama rosso 2 kullandım ve şiddetle tavsiye ederim.

Hocam rosso 2 nin çok iyi olduğunu biliyorum. Sadece merak ettiğim viento sportlar rosso 2 ye göre nasıl? Arada ciddi fiyat farkı var. Lastik için tabiiki de parayı düşünmem en iyisini almaya çalışırım. Ama merak ediyorum vientoları.

AdM1n
25 Ağustos 2020, 01:41
Ön 120/70/17 viento arka 140 pilot emin ol michelinden çok daha iyi tutuşu var. Çok yumuşak bir hamuru var ısındıkça daha da iyi yola yapışmaya başlıyor. Islakta da sürdüm memnun kaldım. Zorla kilitlemeye çalışmazsınız kolay kolay kaydıramazsınız.

ozan1991
25 Ağustos 2020, 02:03
Rosso 2 kaldımı hala hepsi eski tarihli alternatiflere yönelin bence

berk_cglr
25 Ağustos 2020, 09:08
Rosso 2 kaldımı hala hepsi eski tarihli alternatiflere yönelin bence

eski derken daha yeni taktı arkadaşım 2019 üretimi üretimi durmadığı sürece sürekli yeni tarihli bulanan bir lastik :) biz de de peynir ekmek modunda malum asfaltlardan

mavrelo
25 Ağustos 2020, 09:21
bende viento ile mitas arasında kaldım . Tercihimi mitastan yana kullandım . Mitasta bakabilirsiniz

LynXMaSTeR
25 Ağustos 2020, 18:18
Hocam rosso 2 nin çok iyi olduğunu biliyorum. Sadece merak ettiğim viento sportlar rosso 2 ye göre nasıl? Arada ciddi fiyat farkı var. Lastik için tabiiki de parayı düşünmem en iyisini almaya çalışırım. Ama merak ediyorum vientoları.

bizim festivalde daha piyasaya çıkmadan tanıtım amaçlı getirmişlerdi vientoları, hamuru falan baya yumuşak, parmağı bastırınca içine giriyor öyle yumuşak, ancak yolda kullanma fırsatım olmadı, bilemiyorum. fakat anlas yetkilisi bize "rosso 3 ayarında bi lastik ürettik" demişti.

fb__ömer
25 Ağustos 2020, 18:27
bizim festivalde daha piyasaya çıkmadan tanıtım amaçlı getirmişlerdi vientoları, hamuru falan baya yumuşak, parmağı bastırınca içine giriyor öyle yumuşak, ancak yolda kullanma fırsatım olmadı, bilemiyorum. fakat anlas yetkilisi bize "rosso 3 ayarında bi lastik ürettik" demişti.
3 4 ay içersinde açılan konulara göz gezdirdim. Beğenenler var normal olarak. Ama böyle sponsorlu beğenenler daha çok. O yüzden aktif kullanıcı varsa yorumları çok iyi olurdu.

Önceki motorumda sıfır tournee sport ve arkada ucuz bi modeli vardı onlardan her türlü iyi olacaktır zaten 😂

tarzan rıfkı
25 Ağustos 2020, 23:02
ama haksızlık var rosso 2 2020 model olarak varmı ?? benim bildiğim üretimi 2018 falan sanırım son.o yüzden 2 yıllık bir lastik alıcaksınız onuda hesaba katın.yıllar eşitse dünya da isim yapmış bir marka modelle öbürü birmi tabiki değil.tabi fiyatıda deği

KayaEmre
25 Ağustos 2020, 23:27
1500 km kadar kullandım. temmuz ayında almıştım. Tnt25 gibi torklu bir motosiklette ve istanbul yollarında bana güven verdi ve tatmin etti.