PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arka stop

Alper24
29 Haziran 2020, 23:38
Herkese merhaba benim motorun arka stop çok az yanıyor ama frene basınca ışık artıyor akü zayıf diye şarj ettirdim ama düzelmedi akü üstüne yokken daha canlı yanıyordu sorun nerde olabilir aküdenmi kaynaklanıyor iyi forumlar

karayel90
30 Haziran 2020, 00:03
Yağmurlu havalarda yada aracı yıkadıktan sonra stop lambasının içinde buharlaşma su damlacıkları oluyormu bu soketde oksitlenme yapmış olabilir.Wd40 veya kontak spreyle soketi temizleyin ve ampulü değiştirin birde böyle deneyin

Alper24
30 Haziran 2020, 00:23
Yağmurlu havalarda yada aracı yıkadıktan sonra stop lambasının içinde buharlaşma su damlacıkları oluyormu bu soketde oksitlenme yapmış olabilir.Wd40 veya kontak spreyle soketi temizleyin ve ampulü değiştirin birde böyle deneyin

Yok buharlaşma olmuyor zaten arka stop u yeni almıştım eskisine böyle gevşek yanıyordu acaba sorun dağıtıcıdamı ön farlar canlı yanarken arka berbat nerdeyse hiç yanmıyor

sey_47
30 Haziran 2020, 01:16
Led ampül denenebilir. Daha görünür oluyorlar.
Motorda uğraşmadım ama 2-3 arabama uygulamıştım.

Kural [ Z ]
30 Haziran 2020, 11:24
Tesisatta kısa devre var. Yakın zamanda suyla işiniz olduysa motosikleti güneş alan bir yerde bir süre bekletin, sorun düzelmezse tesisatı inceletmeniz gerekebilir. İncelemeye stop ampulü, duyu, duy bağlantıları, fren müşirlerinden başlayın.