PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kaza yaptım. şimdi ne olacak

EUOGLU
11 Haziran 2020, 15:32
45 km gibi bir suratle giderken viraj arkasi biryerde yayalar sag seritte idi korna çaldım ve sol seride aldim kendimi. frende yapiyordum. yayalar bir anda sola koşturunca mesafe kalmadi ve bir bayana carptim. yayalar grup halinde idi.

kendisinin son durumu beli agriyordu fakat hareket kabiliyetinde bir sorun yoktu. ambulans cagirdim ve ilk kontrolleri yaptim ve ambulansi bekledim.

su an karakoldayim ifadem alinacak. durum ne olur ileride?

ojo
11 Haziran 2020, 16:01
geçmiş olsun

HRider
11 Haziran 2020, 16:11
Viraj çıkışı yolun ortasında ne işleri varmış. Polislere viraj içerisinde fren yapamayacağınızı, böyle bir durumda kendinizin çok ciddi bir şekilde yaralanabileceğinizi söylemelisiniz.

schnitzel_34
11 Haziran 2020, 16:14
geçmiş olsun.Bayanın hastaneden son durumu belli olana kadar karakolda kalırsın.ister 45 ister 100km şuan için önemli değil. Durduğu yerde düşen birisi beyin kanamasından ölebilir. inş.bişeyi yoktur..İlerisi için trafik kaza raporuna göre şikayetçi,dava vs. zaman gösterir..

BikeManiac
11 Haziran 2020, 16:16
iki ucu pis değnek. umarım kadın şikayetçi olmaz.

ahmetmert58
11 Haziran 2020, 16:16
ben sana olmaması gerekenleri söyliyim.

1- umarım yayalar yaya geçidinden geçmeye çalışmıyordur.
2- kadın senden şikayetçi olursa taksirle yaralamadan dolayı dava açabilir.
3- hız limitiniz umarım o an ki yola göredir.

bunlardan hiç birini bulundurmuyorsa kazanız bir problem yaşamazsınız dava açılsada. inşallah kadın da anlayışlı birisidir de şikayetçi olup uğraştırmaz seni.

HRider
11 Haziran 2020, 16:24
Hayati tehlikesi yok diye rapor çıkmadan salmazlar bu arada. Büyük ihtimal 1 saate çıkarsın. Kadın şikayetçi olursa eve dava kağıdı gelir, pek de bir sonuç çıkacağını zannetmiyorum. Bir arkadaşımın tanıdığı e5te 150 ile vurduğu yaşlı bir dayıyı ikiye bölüyor ve 21 gün yatıp çıkıyor. En kötü senaryo bu.

Emsal karar olarak ta, yaya geçidinde 95km ile çarpıp kaçan adam. Ceza bile almıyor.

yürekçe
11 Haziran 2020, 16:51
Sonucu bize yaz..

EUOGLU
11 Haziran 2020, 17:10
hepinize selam. su an ifadem aliniyor evraklari bekliyoruz. yaya gecidi ve isareti yok.
https://imgyukle.com/i/yd0cm8
https://imgyukle.com/i/yd0iCo
https://imgyukle.com/i/yd0g6j

yayanin durumu iyiymis

ojo
11 Haziran 2020, 17:15
sigorta var mı

erensel
11 Haziran 2020, 17:44
Geçmiş olsun. Umarım hanımefendinin sağlığı açısından ciddi bir şey yoktur.
Çarptığının kişininde ifadesi alınacak ve kendisine şikayetçi olup olmadığı sorulacak.
Kusurluysan ve hanımefendi şikayetçi ise taksirle yaralamadan dava açılabilir.

reclusive
11 Haziran 2020, 18:39
2 sene önce normal yolda yeşil ışık yanarken solumda minibüs vardı ve Bi anda minibüsün önünden 1 kadın 2 çocuk önüme atladı frene bile basamadan maalesef çarptım. Ambulans polis geldi hastaneye götürdüler bende motora binip karakola gittim. İfade verdim hayati tehlikesi yoktu 3ününde daha sonra 1 ekip aracı ile olay yeri durum raporu için tekrar gittik kamera kayıtları alındı bende hastaneye gittim çocukları görmeye kadın şikayetçi olmuyacağını söyledi zaten ışık bana yeşil yanıyordu ve ışıkta yaya geçidi yoktu polis istersem zararım için sen şikayetçi ol dedi. Bende olayın şoku ve çocukları o halde görünce başımın gözümün sadakası diye şikayetçi olmadım. 1 ay sonra eve kağıt geldi kamu davasına dönmeyecek diye öyle kapandı. Kısaca suçu yayaya verdiler.

emenyasin
11 Haziran 2020, 22:02
Geçmiş olsun. Allah beterinden korusun.

yamtareroglu
11 Haziran 2020, 22:18
Geçmiş olsun.