PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne yapmalıyım?

Syranox
11 Haziran 2020, 00:41
Konu başlığı sanki bir sorunum varmış gibi ama konu öyle değil :D şimdi dostlarım ben şuan abimle cbr 125
Kullanıyoruz eski kasa daha yeni başladık 2 ay oldu abim diyor işte cc yükseltirsek cbr 250 alırım her şey güzelde İnternete bakındığım kadarıyla cbr 250 nin sorunları saymakla bitmiyormuş abim nedense cbr 250 yi çok istiyor ama eğer aldıktan sonra sorunları bitmezse işin içinden çıkamayız malum bütçe, yani kısa keseyim bize sorun çıkarmayacak ve birazda uygun fiyatlı Bi motor önerebilirmisiniz veya cbr250 hakkında dedikleri yalan mı?

nicknamer
11 Haziran 2020, 02:35
Allah kaza bela vermesin ancak cbr125 ten cok hizli bir gecis olur. min 10k kilometre yada 1 sene en azindan binin.

motoru surmek kolay aslolan trafigi ogrenmektir.

bu sebeple cbr 250 ye gecmemenizi oneririm. insallah bir olumsuzluk yasamazsiniz.

ote yandan cbr 250 evet sorunlu kronik sorunlari var. krank sorunu olabiliyor. zaten artik yok satilmiyor ama fiyatlari da yuksek. elinizdekinin degerini bilin. satabileceginiz sorunsuz ikinci eli giden ve parcasi rahat olan motorlara bakin.

sportif ariyorsaniz bajaj rs200 yada paraniz varsa yamaha r25 alin.

naked olabilir derseniz zaten secenek cok daha fazla honda cb 250 var bayagi da memnun herkes kullanici dostu.

ozetle cbr250 an itibariyle bmw den biraz farksiz. bi alirken mutlu eder bir de satarken, ortasi yok.

not: bizde de var 4 ay once. kardesimde. sans isi ya onda denk gelmedi. sattigi cocuk da hafif sizin gibi hevesli cikmisti. krank 30 gun gecmeden sorun cikarmis honda db de kitlemisler cocuga. yazik gunah degerini bilin elinizdekinin. acele etmeye gerek yok. allah hayirlisi nasip olan neyse onu saglar insallah.

hayirli forumlar.

bluent
11 Haziran 2020, 07:51
kisitli butceyle cbr250r disinda 200-300 cc ss kullanmak istiyorsan rs200den baska secenek yok nicknamer rumuzlu arkadas cb250r modelini onermis ama cb250r mt25e gore uygun olsa da dusuk butceli birine uygun degil burada da karsimiza yine bajaj cikiyor ns200 ile

arndiol
11 Haziran 2020, 08:08
başkan motorun parasını abin veriyorsa onun dediği olur :)

nicknamer
11 Haziran 2020, 11:08
kisitli butceyle cbr250r disinda 200-300 cc ss kullanmak istiyorsan rs200den baska secenek yok nicknamer rumuzlu arkadas cb250r modelini onermis ama cb250r mt25e gore uygun olsa da dusuk butceli birine uygun degil burada da karsimiza yine bajaj cikiyor ns200 ile

bluent e katiliyorum fakat naked da oneri fazla yazmadim cunku supersporttan devam etmek istiyorsunuz gibi yazmissiniz.

naked bakinca commuter da bakarsiniz oranin cesidi cok. mondial rx1 de var sifir alabilirsiniz yada bajaj ns200 de guzel. bircok motor daha cikar illaha ki.

cb250r derken de honda ya biniyorsunuz honda da kalmak isterseniz diye yazdim. forum u arastirin biraz yorumlari okuyun. karar verirsiniz ama ben olsam biriktirmeye devam ederdim.

fb__ömer
11 Haziran 2020, 11:24
Cbr250r saatli bombe.

Albertorun
11 Haziran 2020, 16:42
cbr 125 i 2 ay kullandıktan sonra alınacak en iyi motor cbr 125 tir..