PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Afrika Twin kullanıcı yorumu

mavzer-i
10 Haziran 2020, 22:10
eski bir motorcu yeni afrikacı

https://www.youtube.com/watch?v=fyMudV5myRs

cıbılduck
10 Haziran 2020, 23:34
3 yılda 28bin km yapmış adam girmediği dağ taş yoktur artık herhalde

gezginkral
10 Haziran 2020, 23:36
Çok tehlikeli motor kullanıyor. O nasıl aralardan geçmek öyle. Hız yapsa neysede o hızla aralardan öyle geçince araç da görmez ki. araç hafif direksiyonu kırsa bitti direk ölür.

cıbılduck
10 Haziran 2020, 23:36
Bi de videoda yavaş sürmeyi seviyorum, son hız görmedim falan diyor o sırada bunları söylerken makaslar atıyor otobanda :D

Ya bişey diyeceğim müzikler, konuşma tarzı, görüntüler falan, çok sayko bir festival filmi izliyor gibiyim bayıldım harika. Abi sanki dolmuş içini döküyor gibi ama bir yandan da incelemenin sonunda kan çıkaracakmış gibi hissettiriyor :cherry:

mavzer-i
10 Haziran 2020, 23:44
Bi de videoda yavaş sürmeyi seviyorum, son hız görmedim falan diyor o sırada bunları söylerken makaslar atıyor otobanda :D

Ya bişey diyeceğim müzikler, konuşma tarzı, görüntüler falan, çok sayko bir festival filmi izliyor gibiyim bayıldım harika. Abi sanki dolmuş içini döküyor gibi ama bir yandan da incelemenin sonunda kan çıkaracakmış gibi hissettiriyor :cherry:

abim biraz öyledir :D
hatta motoru benim üzerimde devirdiğinde bayan artçı haber vermeden inmeye çalışınca dengesini kaybetti. bende o arada sağındaydım motordan yeni inmiş kaskımı falan çıkarıyordum derken üzerime bişey devrildi dedim noluyo. zor toparladık motoru

gurcanozturk
11 Haziran 2020, 00:32
D = Duzgun surus :)

Sevdim.

ero__
11 Haziran 2020, 00:56
Sürüş görüntüleri neden hızlandırılmış?

mombohunter
11 Haziran 2020, 09:20
Kendini ölümsüz sanıyor heralde. Yavaş gitmek güzel diyor 140 la makas atıyor saçma sapan.

rollcycle
11 Haziran 2020, 13:37
Hız sınırını 80 olduğu E5 de 140 yapıp, yüksek hızla ilgili yaptığı değerlendirmelerin amacı nedir ? Nasıl bir kafa ya bu :mrgreen:

Videonun 10:30 sarıp sahneyi izlermisiniz :d

S moda aldığınızda yerleri tırmalıyor ama hiç top speed denemedim :)

İfadeleriyle birlikte çok orjinal bir arkadaşmış.

zeynelhazan
11 Haziran 2020, 14:04
Yavaş dediğin hızlara yokuşta bile ulaşamıyorum 😭🚬

mavzer-i
11 Haziran 2020, 14:25
Hız sınırını 80 olduğu E5 de 140 yapıp, yüksek hızla ilgili yaptığı değerlendirmelerin amacı nedir ? Nasıl bir kafa ya bu :mrgreen:

Videonun 10:30 sarıp sahneyi izlermisiniz :d

S moda aldığınızda yerleri tırmalıyor ama hiç top speed denemedim :)

İfadeleriyle birlikte çok orjinal bir arkadaşmış.

ara hızlanma yapması son hız yapacağı anlamına gelmez

rollcycle
11 Haziran 2020, 14:52
ara hızlanma yapması son hız yapacağı anlamına gelmez

Ya dostum africa çıktığı günden beri kullanırım zaten birazdaha gazda gitse makina son süratini görecek. Bir çok doğru ve güzel şeyden bahsetmiş ancak bazı ifadeler samimiyetsiz geldi kendi nazarımca bunu belirtmek istedim. Yoksa motorcu herkes kardeşimiz, abimiz.

BikeManiac
11 Haziran 2020, 16:20
videoya sonuna kadar tahammül edemedim, kusura bakma. söyledikleri ile yaptıkları ancak bu kadar tezat olur.

tommygun
11 Haziran 2020, 18:36
Hayatımda hiç enduro/turing dediğimiz yüksek,ağır, gidonu ve aynası geniş motor sürmedim. Bu tip motorlar ebattan ötürü araya,dereye giremez diye önyargılıydım ama girebiliyorlarmış.

zeynelhazan
11 Haziran 2020, 19:47
Hayatımda hiç enduro/turing dediğimiz yüksek,ağır, gidonu ve aynası geniş motor sürmedim. Bu tip motorlar ebattan ötürü araya,dereye giremez diye önyargılıydım ama girebiliyorlarmış.

Ben de o şekilde düşünürdüm ama Sarıgazi'de bi motorcuda takılırken yıkık dökük bu F650ye oturdum "yüksek makinaymiş" falan dedim, verdiler hemen sür diye ben de sanki o anı beklermis gibi kontağı açtım çıktım, ilk tereddüt ettim ama sonraki sürüşlerimde fark ettim ki gidon aynalardan daha yüksek olduğu için aslında rahat geçiliyor.

tommygun
11 Haziran 2020, 19:51
Ben de o şekilde düşünürdüm ama Sarıgazi'de bi motorcuda takılırken yıkık dökük bu F650ye oturdum "yüksek makinaymiş" falan dedim, verdiler hemen sür diye ben de sanki o anı beklermis gibi kontağı açtım çıktım, ilk tereddüt ettim ama sonraki sürüşlerimde fark ettim ki gidon aynalardan daha yüksek olduğu için aslında rahat geçiliyor.

F650 de güzel makinedir, bir ara epey araştırmıştım.