PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul İçi Ekipman Bayiisi

asphendos
08 Haziran 2020, 10:02
Motorumu almama çok kısa bi süre kaldı bu süre de ekipmanlarımı almak istiyorum bütçem hazır ilk motorum olacak İnternet üzerinden Mt-Ls2-Axxis-Bell gibi markaların kasklarına bakıyorum 500-1000 Civarı oynuyor fiyatları bu tarz kaskları satan İstanbul içinde bir bayii var mıdır acaba deneyip yakından görüp almak istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:45 ----------

++++++++++

ahmetmert58
08 Haziran 2020, 10:24
motosiklet aksesuarları var bostancı da d100 üzerinde. onun haricinde kadıköy hasanpaşada birsürü var kadıköy evlendirme dairesinin orda. şükrü saraçoğlunun karşısında var yamaha, triupm bayilerinin yanında. avcılarda motosiklet online mağazası var. varda var yani..

espresso
08 Haziran 2020, 11:56
Ben de motorumu aldıktan sonra ekipman almak çin araştırmıştım. Fuar zamanı indirmler olur o zaman bakayı diye fuara gitmiştim ama o kalabalıkta zor geip hiç bir şey almadan çımştım. Daha sonra Kadıköy Hasanpaşa'da motosiklet mağazalarının olduğu yere gidip dükkanları dolaşıp mont vs. rahat rahat fazla kalabalık olayan ortamda deneyip almıştım hepsini.

coderbiker
08 Haziran 2020, 12:34
feyizoğlu var. tüm alışverişimi oradan yaparım. ürünleri çok kalitelidir, esnaflığı da on numaradır Adem Abi'nin.

tommygun
08 Haziran 2020, 15:25
Bell ve Ls2 için Bostancıdaki "Motosiklet Aksesuarları" adlı mağazaya , yine Bell ve Axxis kasklar için Hasanpaşa "Motoplus" mağazasına , Mt kasklar için de Acıbadem "Motoruma" mağazasına bakabilirsin. Avrupa yakası bayilerini çok iyi bilmiyorum.

asphendos
09 Haziran 2020, 00:51
Bu saydığım markaları bi çatı altında satan bir bayii yok anladığım kadarıyla doğru mu?