PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tramerde farklı model ?

ergunerbaş
07 Haziran 2020, 11:01
Merhabalar yakın zamanda kısmet olursa transalp 650 alacağım. Araci şase no ve plaka ile sorgulama yaptırdığımda honda shadow çıkıyor.Motor üzerindeki şase no ile ruhsat aynı problem yok fakat bu konu aklima takıldı neden böyle bir şey olabilir? Sizce vazgeçmeli miyim?

AdM1n
07 Haziran 2020, 11:30
Şase no ve motor no ruhsattaki ile uyumlu ise sıkıntı yok. Bazen memurlar işlem yaparken yanlışlıklar yapabiliyor.

impetum
07 Haziran 2020, 11:36
Sigorta şirketinin işini baştan savma yapması sonucu oluşan durum. Çok sık rastlanıyo, perhangi bi sorun teşkil etmez, isterseniz sonraki sigortada düzelttirebilirsiniz.

ergunerbaş
07 Haziran 2020, 11:39
Yorumlariniz için teşekkür ederim.Malum insanın aklına türlü durumlar geliyor

kdiner
07 Haziran 2020, 12:30
Sigortanızı yenilediğiniz zaman onu düzeltme yaptırabilirsiniz bazen gelen modelller sisteme işlenmediği için farklı bir model girilerek işlem yapılıyor.

AleniDesais
07 Haziran 2020, 14:16
acaba böyle bir durum faklı cc sınıflarındaki motorlarda yaşanırsa mtv nasıl oluyor ??

ergunerbaş
08 Haziran 2020, 20:13
acaba böyle bir durum faklı cc sınıflarındaki motorlarda yaşanırsa mtv nasıl oluyor ??

Honda shadow 750 çıkıyor zaten mtv durumunu bılmıyorum doğrusu

ergunerbaş
12 Haziran 2020, 11:11
Arkadaşlar motoru satın aldim. Olurda başınıza gelirse denilen gibi sigorta poliçesinde yanlış model yazıyordu. Yeni yaptırdığım sigortada hallettim.