PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mt-25 için Bizimmotor.comdan Temizlenebilir hava filtresi alan varmı veya kullanan.

ahmet9782
01 Haziran 2020, 20:47
https://www.bizimmotor.com/yamaha-yzf-r25-mt25-temizlenebilir-hava-filtresi

Bu filtre dikkatimi çekti bir kaç yerde gördüm. Performans artışı ve maliyet olarak avantajlı gibi ve taiwan üretimiymiş fiyatıda uygun kullanan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Diğer filtre değişimimde almayı düşünüyorum.

TanerErbay
02 Haziran 2020, 12:58
takip edeyim bende

Fr.Sante
02 Haziran 2020, 13:51
KN filtre çakması gibi duruyor. Sadece hava filtresi takıp gözle görülür bir performans alamazsınız.

Hava filtresi değişimlerinde yeni filtre masrafından kurtarır sadece. O da motoru birkaç yıl kullanırım derseniz. 6 ay sonra cc büyüteceksiniz bir anlamı yok yani.

tommygun
02 Haziran 2020, 13:57
Hava filtresi motosiklette çok önemli bir eleman ve de zırt pırt her 1000 km.de bir değişen bir parça da değil. Bugün değiştirseniz herhalde bir sonraki değişim 10.000 km sonradır Orijinal filtreden şaşmamanızı tavsiye ederim. Zaten aralarında öyle ahım şahım bir fiyat farkı da yok.

ojo
02 Haziran 2020, 13:59
"temizlenebilir hava filtresi"

az daha koy
ybr, pardon
kirletilemeyenini al

ahmet9782
12 Haziran 2020, 14:05
Bilgilendirdiginiz için teşekkürler.

ahmet9782
13 Haziran 2020, 23:46
Arkadaşlar Öncelikle herkese çok teşekkür ederim.

Diğer Filtre değişimi için biraz daha zamanı var km si geldi mi bu firmadan alıp ilk izlenimleri ve ne ğibi kolaylıkları var sizinle paylaşacağım. Şuan için Cc yükseltmeyi düşünmüyorum. Master of torque 25 Tatmin ediyor.. Bu bahsettiğimiz filtre R25 içinde uyumluymus arkadaşlar bilğiniz olsun..