PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boonstraparts.com üzerinden sipariş

gezginkral
31 Mayıs 2020, 18:06
boonstraparts.com üzerinden ikinci el parça siparişi vereceğim fakat, ikinci el ürünler gümrükten geçiyor mu? Yada Satıcıya sıfır fatura kesin mi demem lazım? Daha önce buradan alışveriş yapan var mı?

Teşekkürler.

tommygun
31 Mayıs 2020, 18:08
boonstraparts.com üzerinden ikinci el parça siparişi vereceğim fakat, ikinci el ürünler gümrükten geçiyor mu? Yada Satıcıya sıfır fatura kesin mi demem lazım? Daha önce buradan alışveriş yapan var mı?

Teşekkürler.

Dostum Avrupalılar pek yemiyor Çinliler gibi o sıfır ya da düşük fatura olayını, hakaret sayıyorlar neredeyse. Sorunuzun cevabı olarak, evet geçer gümrükten.

gezginkral
31 Mayıs 2020, 18:27
Dostum Avrupalılar pek yemiyor Çinliler gibi o sıfır ya da düşük fatura olayını, hakaret sayıyorlar neredeyse. Sorunuzun cevabı olarak, evet geçer gümrükten.

Ben düşük gösterin demeyeceğim zaten ikinci el ürün olduğu için belki fatura göndermezler benim için sıkıntı olur o yüzden dedim.

ero__
31 Mayıs 2020, 21:23
O firma görüp görebileceğiniz en iyi iş yapan firma. Fatura vs. sorun olmaz. Gümrüğünü öder alırsınız malınızı.

Mamba09
31 Mayıs 2020, 22:22
Rıza, o firmadan belki 10 kere alışverişim oldu. En ufak bir sorun yaşamadım. Gümrükte bir ürün için 50 tl fazla ödemem gerekmişti oda kapıda ödedim. Kafana takmadan satın al. Hollanda ve Almanya şubeleri olan büyük bir firma.

gezginkral
05 Ağustos 2020, 09:40
Arkadaşlar artık Türkiye'ye gönderim yapmıyorlarmış.

https://i.resimyukle.xyz/7TPCOT.png

Cyan
05 Ağustos 2020, 10:35

Ödeme yöntemlerinden kaynaklanıyor galiba? VISA MASTERCARD vb. görmedim, Paypal vs. var; Paypal bizde artık olmadığı için çalışmıyor olabilirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Honda CB500F için neler var diye baktım; çıkma LED far 250 EUR'ya satıyorlar, sıfırı ABD Bike Bandit'te 243 EUR imiş. Çıkma parçayı neden sıfırı ile aynı fiyata satıyorlar ki? Garip... Parçasına göre iyi kontrol etmek lazım yoksa gagalanırsınız gibi görünüyor... :) :) :)

ero__
05 Ağustos 2020, 11:16

Hassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sssssssssssss

gezginkral
05 Ağustos 2020, 14:18
Ödeme yöntemlerinden kaynaklanıyor galiba? VISA MASTERCARD vb. görmedim, Paypal vs. var; Paypal bizde artık olmadığı için çalışmıyor olabilirler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Honda CB500F için neler var diye baktım; çıkma LED far 250 EUR'ya satıyorlar, sıfırı ABD Bike Bandit'te 243 EUR imiş. Çıkma parçayı neden sıfırı ile aynı fiyata satıyorlar ki? Garip... Parçasına göre iyi kontrol etmek lazım yoksa gagalanırsınız gibi görünüyor... :) :) :)

CBF için bir şey diyemem ama KTM için parçalar bayağı ucuzdu. Benim listem vardı herşey bekliyordu. Tam satın alayım derken Hoppa! hata aldım. Sonra iletişime geçtim, Türkiye'ye kargoyu kapatmışlar.

RoofRoof
05 Ağustos 2020, 14:22
Afrika'nın kabilesine yollayıp Türkiye'ye niye yollanmıyor garip

ero__
05 Ağustos 2020, 14:39
CBF için bir şey diyemem ama KTM için parçalar bayağı ucuzdu. Benim listem vardı herşey bekliyordu. Tam satın alayım derken Hoppa! hata aldım. Sonra iletişime geçtim, Türkiye'ye kargoyu kapatmışlar.

Gümrüğü fazla geldiği için almayan dananın bir tanesinin iade kargo ücreti de girince kapatmışlardır kesin.

Cyan
05 Ağustos 2020, 15:05
Bu site kredi kartı ile ödeme almıyor galiba, Paypal olmadığı için kapanmıştır... Koşulsuz iade olmayabilir; restocking fee istiyorlarsa iadelerden zarar etmezler, bilakis kar bile ederler.

tommygun
05 Ağustos 2020, 15:26
Tam da konjektörüm bugün arıza verdi, Boonstra'dan çıkma alırım derken başıma gelene bak. Maşallah dediğim 3 gün yaşamıyor, kızlar yurdu patlasa kafamıza bekçinin bir tarafı düşer.