PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yağ filitresi sorunu

mavellen
31 Mayıs 2020, 15:20
Arkadaşlar, bugün yağı değiştim ama yağ filitresini değişmek istemedim.Sökmüşken yağ filitresinin ordaki eski yağıda temizleyim derken yağ filitresini iç ettim.Mecbur sökmek zorunda kaldım.Sonuç olarak yağ filitresi yok.Yağ filitresi olmadan yağ pompalamaya devam edermi?Ne gibi sakıncaları var.

gezginkral
31 Mayıs 2020, 15:28
Arkadaşlar, bugün yağı değiştim ama yağ filitresini değişmek istemedim.Sökmüşken yağ filitresinin ordaki eski yağıda temizleyim derken yağ filitresini iç ettim.Mecbur sökmek zorunda kaldım.Sonuç olarak yağ filitresi yok.Yağ filitresi olmadan yağ pompalamaya devam edermi?Ne gibi sakıncaları var.

Sipariş ver gelsin. Salı günü binersin motoruna bugün binmen şart mı? Hee ben ısrarla bineceğim dersen, filtreden dolayı geçemeyen yağdaki partükülleri/metal tozlarını üst tarafa(piston/üst kapak vs.) geçirirsin benden söylemesi.

mavellen
31 Mayıs 2020, 15:32
Sipariş ver gelsin. Salı günü binersin motoruna bugün binmen şart mı? Hee ben ısrarla bineceğim dersen, filtreden dolayı geçemeyen yağdaki partükülleri/metal tozlarını üst tarafa(piston/üst kapak vs.) geçirirsin benden söylemesi.

Okumadanmı yazdın?Motora şimdi biniyorum veya bineceğimmi yazmışım.Negibi sakıncası var öğrenmek için yazdım.Biliyorsan yaz bilmiyorsan nediye gergin gergin yazıyorsun.Zorlamı yazdırıyorlar sana.

ogzcngdk
31 Mayıs 2020, 15:39
Yağı pompalar ama direkt olarak yere pompalar, motora marş yapmayın. Yağ filtresi olmadan motorda yağ döngüsü tamamlanmaz.

gezginkral
31 Mayıs 2020, 15:40
Okumadanmı yazdın?Motora şimdi biniyorum veya bineceğimmi yazmışım.Negibi sakıncası var öğrenmek için yazdım.Biliyorsan yaz bilmiyorsan nediye gergin gergin yazıyorsun.Zorlamı yazdırıyorlar sana.

Ben, filtre yok vs. diyince bineceksin diye anladım kusura bakma.

yurekli_emin
31 Mayıs 2020, 15:52
Filtrenin takılacağı yerden yağ boşalır filtresiz çalıştırma.

mavellen
31 Mayıs 2020, 16:42
duzenle attım o yoruma yanlıs yazdım dıye , senın gıbı forum ozurlu bos adamlarda burda gelip turkce ogren der eğitim ve sosyal durumunu sorsak 3bin liraya calısan lise mezunu bos bı adam cıkacak burda konusuyor

Sözün bittiği yer. Senin gibi dengesize cevap vermeye değmez.

hasmet
31 Mayıs 2020, 17:37
N'oluyor yahu?

Neden milletin eli birbirinin boğazında?

mavellen
31 Mayıs 2020, 18:00
Mesajları neden sildiniz?Çok para kazan okumuş kültürlü ve aylık 3 binlira kazananı hor gören bu saygıdeğer muhteremi dava edecektim.Tühki çıktıları almadım.Bu silinen mesajların çıktılarına nasıl ulaşabilirim? Hakaret et yanına kalsın.Umarım hakimin karşısındada böyle konuşkan olursun.

Site yönetiminden ricam silinen mesajların ekran görüntülerini alabilirmiyim? Öyle önüne gelene embesil diyemessin.