PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni Başlayanlar İçin Kıyafet Önerileri

tb2dlh
17 Mayıs 2020, 22:22
Herkese iyi forumlar arkadaşlar. Allah tekerinize taş değdirmesin.
Ramazan bayramından sonra motor ehliyetine yazılacağım yaşım 19 araba ehliyetim var. Sorum şu en iyi en kaliteli motor elbise modeli nedir? Kask olsun Üst olsun Pantolon olsun en iyisi en kalitelisi hangi markadır?
Yazlık Kışlık kıyafet önerilerinizi merak ediyorum. Motor kıyafetleri ile hiçbir bilgim yok Full takım tavsiyesi istiyorum inşAllah anlatabilmişimdir sorunumu.
Yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim...

arndiol
17 Mayıs 2020, 22:39
hocam en kaliteli der isen burada sana 50bin tl lik ekipman önerisi de cıkar.

bütçeni söyler isen daha sağlıklı yorum olur.

holopter
17 Mayıs 2020, 22:40
Selamlar,

En kaliteliyi istersen motosikletten pahalı ekipman bile alabilirsin. Tavsiyem güzel bir bütçe çalışıp önceliği eğitim ve ekipmana vermen yönünde.

Sevgiler,

tb2dlh
17 Mayıs 2020, 22:45
Hocam bende onu öğrenmek istiyorum en iyisi hangi marka parasında değilim markayı merak ediyorum.
Bütçem 20bin

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Selamlar,

En kaliteliyi istersen motosikletten pahalı ekipman bile alabilirsin. Tavsiyem güzel bir bütçe çalışıp önceliği eğitim ve ekipmana vermen yönünde.

Sevgiler,

Hocam açıkcası kenarda 50bin tl civarında param var bu bütçeyi öne alarak bir tavsiyede bulunur musunuz?

tayfunley
18 Mayıs 2020, 00:19
Hocam bende onu öğrenmek istiyorum en iyisi hangi marka parasında değilim markayı merak ediyorum.
Bütçem 20bin

Kask için arai, shoei, agv, bell
Mont-pantolon-eldiven için dainese, alpinestars, revit
Bot için tcx, alpinestars, dainese

bajajpulsar2
18 Mayıs 2020, 00:28
-arai yaz fiyata göre sırala en pahalıyı al
-dainese yaz fiyata göre sırala en pahalıyı al
yollara atılmaya hazırsın.

Vovin
18 Mayıs 2020, 05:54
Arastirma genelde butce sıkıntısı olanlarin basvurdugu bir yol sen cok kafaya takma bence.

Yasadigin sehirde motoskilet magazasi varsa dukkana girip derdini anlat seni seve seve en kaliteli sekilde giydirirler.

tommygun
18 Mayıs 2020, 08:16
Dainese ve Alpinestars hepimizin bildiği markalar. Ancak ille de en pahalısını arıyorsak Rukka, Klim gibi farklı alternatifler de var.