PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TMF. Duyurusu

Ahmet Turan Peker
18 Nisan 2020, 18:41
İlgilenmek isteyen arkadaşlar için

https://www.tmf.org.tr/Duyurular/Bin-Motosikletli-Gonullu/

Thesinner83
18 Nisan 2020, 21:01
Güzel bir uygulama :cat:

Ahmet Turan Peker
18 Nisan 2020, 22:01
Güzel bir uygulama :cat:

Valla kronik hastalığım olmasa evde durmaktansa hem işe yarar hemde motor kullanırdım.

E.Yzr
18 Nisan 2020, 22:34
Motorum olaydı başvururdum

khaledome
19 Nisan 2020, 01:37
güzel de, ne iş yapılacak o yazmamış, sokakta dolaşıp ne yapacaklar? acil ilaç dışında pek bir şey taşınmaz çünkü.

mavzer-i
19 Nisan 2020, 01:43
başvuru yaptım. geri dönerlerse öğrenirim bende ne yaptıracaklarını

Ahmet Turan Peker
19 Nisan 2020, 02:15
güzel de, ne iş yapılacak o yazmamış, sokakta dolaşıp ne yapacaklar? acil ilaç dışında pek bir şey taşınmaz çünkü.

Anladığım kadarıyla evlere yardım kolisi, maske falan vefa destek gurubu nun dağıtımında belki. Sonuçta hayır işi

Boldpilot
19 Nisan 2020, 08:23
Ankara da vakit buldukça maske / ekmek dağıtıyoruz.
İnsanların yüzündeki minnettarlığı görmek, beli bükük yaşlıların duasını almak mükemmel bi motivasyon tavsiye ederim 🙂

yürekçe
19 Nisan 2020, 09:07
Hepimiz bir ucundan tutarsak, kimse mağdur olmaz.
Yardım kolisi, aşevinden bir kap yemek, ilaç yahut üşüyene battaniye..
Düşünsenize, arabaların çıkamadığı bir yere crosçu bir kardeşimizin ulaşabilirliğini!!
Ayrıca, motısikletliler için de kendini topluma kanse zamanı..
Hem zabıta, ptt, kolluk vs iş yükü azalır.
Her sosyal platform, tabanını organizeye çalışmalı. Allah korusun, çook daha büyük bir felakete hazırlık ön safhası gibi düşünülüp oryante ve koordine edilmeli.

Bundan 8-10 yıl önce Mt grupları çok çok güzel birlikteliklerimiz ve organizasyonlarımız vardı. O zamanki gruplar olsa, her il kendi grubuyla by işin üstesinden çok daha önceden gelirlerdi.
Şu anda çoğumuz bağımsız ya da küçük gruplar halindeyiz.
Ama federasyon'un bu davetine Türk Chopper, Red Devil gibi daha organize gruplar da el atarsa bence müthiş bir potansiyeli ortaya çıkarnış olurlar.
Bu arada, TMF' de bu sosyal bir yardımı akıl etmişse, bunu 30 saniyelik kamu spotuyla desteklemeyi de akıl etmiştir umarım.

hasmet
19 Nisan 2020, 09:09
Güzel bir uygulama gerçekten de.

Angrypower
19 Nisan 2020, 09:16

Her vatandaşa kamu görevlileri yetişemiyor ve yoğunluk had safhada. Günlük ihtiyaçlarını vatandaşlara ulaştırmak için yardım ediliyor. 65+ vatandaşlarımızın evden çıkmaları yasak bilindiği gibi. Böylece ekmek, su, manav, market, kasap alışverişlerini sıra beklemeden daha hızlı bir şekilde yapılması amaçlanmış.

Böylece kamu görevlilerinin üstündeki yükü de bir nebze azaltarak, mağduriyetlerin iki taraf içinde önüne geçme planı yapılmış.

Ahmet Turan Peker
19 Nisan 2020, 11:53
Hepimiz bir ucundan tutarsak, kimse mağdur olmaz.
Yardım kolisi, aşevinden bir kap yemek, ilaç yahut üşüyene battaniye..
Düşünsenize, arabaların çıkamadığı bir yere crosçu bir kardeşimizin ulaşabilirliğini!!
Ayrıca, motısikletliler için de kendini topluma kanse zamanı..
Hem zabıta, ptt, kolluk vs iş yükü azalır.
Her sosyal platform, tabanını organizeye çalışmalı. Allah korusun, çook daha büyük bir felakete hazırlık ön safhası gibi düşünülüp oryante ve koordine edilmeli.

Bundan 8-10 yıl önce Mt grupları çok çok güzel birlikteliklerimiz ve organizasyonlarımız vardı. O zamanki gruplar olsa, her il kendi grubuyla by işin üstesinden çok daha önceden gelirlerdi.
Şu anda çoğumuz bağımsız ya da küçük gruplar halindeyiz.
Ama federasyon'un bu davetine Türk Chopper, Red Devil gibi daha organize gruplar da el atarsa bence müthiş bir potansiyeli ortaya çıkarnış olurlar.
Bu arada, TMF' de bu sosyal bir yardımı akıl etmişse, bunu 30 saniyelik kamu spotuyla desteklemeyi de akıl etmiştir umarım.

Ankara enduro kulübü nün maşallahı var. Orhan Sağır hiç durmuyor. Türkiye'de tek organize olabilen gurup gibi duruyor.

Her ilde olsa keşke. Tebrikler hepsine ellerine tekerlerine sağlık

utkugorgulu
19 Nisan 2020, 12:28
Ben de gönderdim simdi. Bekleyelim bakalim