PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ölüm motosiklet sürücüsünü alt geçitte buldu (Haber Başlığı)

vandamme
10 Nisan 2020, 14:01
Denizli’de beton duvara çarpan motosiklet sürücüsü sağlık ekiplerinin 15 dakikalık kalp masajı müdahalesine rağmen kurtarılamadı.

https://www.youtube.com/watch?v=S4IqTqe8vUM&feature=youtu.be

Denizli’de motosiklet sürücüsü Emirullah Şandırlı dün akşam Pamukkale ilçesi Deliktaş Alt Geçidi’nde kaza yaptı. Oğlunun işyerinden çıkararak eve gittiği öğrenilen Şandırlıhenüz belirlenemeyen bir nedenden ötürü direksiyon hakimiyetini kaybetti.

15 DAKİKA KALP MASAJI
Önce beton duvara çarpan Şandırlı’nın kullandığı motosiklet ardından yaklaşık 15 metre sürüklendi. Olayı gören çevredekilerin durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirmesi ile bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekipleri zamana karşı yarış başlatarak Şandırlı’yı hayatta tutmak için yaklaşık 15 dakika boyunca müdahalede bulundu.

Sağlık ekiplerinin kalp masajı başta olmak üzere dakikalarca gerçekleştirdiği müdahale Şandırlı’yı hayatta tutmaya yetmedi. Kafasından darbe alan Şandırlı olay yerinde hayatını kaybetti.

AİLESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Olayı duyarak bölgeye gelen Şandırlı’nın oğlu ve yakınları ise kendisinin öldüğünü duyunca sinir krizleri geçirdi. Polis ekipleri Şandırlı’nın oğlunu güçlükle sakinleştirebildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından Şandırlı’nın cansız bedeninin otopsi yapılmak üzere Pamukkale Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldığı öğrenildi.

cıbılduck
10 Nisan 2020, 14:23
bunların çözümünü ben size söyleyeyim. motosiklet koruma ekipmanında eğer devlet insan hayatını önemsiyorsa kdv ve ötv yi sıfırlar, hatta kanadayı bile kıskandırmak isterse bir kısmını da kendi karşılar. bu kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

ben motosiklete bindiğim için ehliyetine, motoruna, ıvırına zıvırına zaten vergi veriyorum. bi zahmet kafama takacağım kaskın da bi kolaylığı olsun ki alalım. bak bu adam kahveye gider gibi motora binmiş. üzücü gerçekten.

vandamme
10 Nisan 2020, 14:32
bunların çözümünü ben size söyleyeyim. motosiklet koruma ekipmanında eğer devlet insan hayatını önemsiyorsa kdv ve ötv yi sıfırlar, hatta kanadayı bile kıskandırmak isterse bir kısmını da kendi karşılar. bu kadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

ben motosiklete bindiğim için ehliyetine, motoruna, ıvırına zıvırına zaten vergi veriyorum. bi zahmet kafama takacağım kaskın da bi kolaylığı olsun ki alalım. bak bu adam kahveye gider gibi motora binmiş. üzücü gerçekten.

Orta segment full ekipman almaya kalksan 125'lik çinli bir motor fiyatına denk geliyor zaten...