Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : ist.(MT)27.08.2006 ÇATALCAYA DENİZ SEFASINA

Sayfa : 1 2 3 [4]

FutureShock
28 Ağustos 2006, 11:56
Başınıza gelen tatsız olaya çok üzüldüm.Herkeze geçmiş olsun.

tamero
28 Ağustos 2006, 12:17
olayı yeni öğrendim çok üzüldüm tüm arkadaşlara geçmiş olsun bende başka tadsız olay yaşadım neyse bize bişi olmasın hepimize grçmiş olsun arkadaşlar kardeşle.r

aydinolmez
28 Ağustos 2006, 19:04
Arkadaşlar çok geçmiş olsun başınıza gelen olay deyip duruyorsunuz ne oldu allah aşkına merak etdim bende kaza falan deyildir umarım...

GÖKSEL...
28 Ağustos 2006, 19:15
grup olarak bizzat emniyet müdürü celalettin cerrah tarafından uygulamaya denk geldik diyelim kısaca 7 motor baglattık aydıncım dolayısıyla çatalca gezisi iptal oldu hadi şanslısın belki bu pazar yaparız sende gelirsin:)

aydinolmez
28 Ağustos 2006, 19:43
grup olarak bizzat emniyet müdürü celalettin cerrah tarafından uygulamaya denk geldik diyelim kısaca 7 motor baglattık aydıncım dolayısıyla çatalca gezisi iptal oldu hadi şanslısın belki bu pazar yaparız sende gelirsin:)

Herkeze çok geçmiş olsun diyorum tekrardan sağlık olsun bende daha kötü birşey oldu sandım......bunada şükür canınıza birşey olmasında gerisi hallolur.Piknik nasıl geçti acaba diye meraketmiştim bende oda olmamış şnsımıza haftaya nasip olursa katılırım bende artık.......

GÖKSEL...
04 Eylül 2006, 11:39
malum sebeplerden dolayı erteledigimiz yarım kalan çatalca gezisini önümüzdeki pazar yapalımmı arkadaşlar???

SuSpect
04 Eylül 2006, 11:59
:) hehe iptalmi etmiştiniz, hiç haberim yok, barışa rock için iptal etmediniz umarım. :)

Ben gelebilirim ama kesin cvb.ı cuma günü falan veririm listeye eklemeyin ltf.

GÖKSEL...
04 Eylül 2006, 12:10
:) hehe iptalmi etmiştiniz, hiç haberim yok, barışa rock için iptal etmediniz umarım. :)

Ben gelebilirim ama kesin cvb.ı cuma günü falan veririm listeye eklemeyin ltf.
yok canım iptal sebebimiz barışla rakla alakası yok onlardan daha ciddi sebeplerden dolayı iptal etmiştik.

UCANLAZ
04 Eylül 2006, 15:48
yok canım iptal sebebimiz barışla rakla alakası yok onlardan daha ciddi sebeplerden dolayı iptal etmiştik.

Göksel Aga,
Bu hafta daha önceden planlanmış Abant gezisi var,
Nedersiniz sizi de Abant'a alsak mı ?Çatalca'yı 1 sonraki hafta yaparız.Gelin hep beraber gidelim.
Avrupa Yakası,BEKLERİZ!...

GÖKSEL...
04 Eylül 2006, 15:55
Göksel Aga,
Bu hafta daha önceden planlanmış Abant gezisi var,
Nedersiniz sizi de Abant'a alsak mı ?Çatalca'yı 1 sonraki hafta yaparız.Gelin hep beraber gidelim.
Avrupa Yakası,BEKLERİZ!...

ucanlaz aga
kısmet bakarız abant yolu biraz kasabilir

dj-roer
14 Eylül 2006, 22:30
Arkadaşlar üzülmeyin Çatalca gezisi sadece bu hafta iptal oldu.
İnşallah en kısa zamanda organizasyon yapıp gideceğiz Çatalca ya.
Proğram aynı kalsın kahvaltı bende sözüm söz. Hatta Göksel tarih için anket açsın mesela 17 Eylül olabilir bence. Bu seferki biraz aceleye geldi ayrıca şu polis ceza olayı falan tuzu biberi oldu. 17 Eylül ileri bir tarih olduğu için hem havalar serinler hem de gelecek arkadaşlar proğramını şimdiden ayarlar diye düşünüyorum.
Arkadaşlar hiç üzülmeyin hiçbirşey olmazsa şu mangal yakılan K.çekmece kıyısında sabah 9.30 ile 10.30 arası her pazar kahvaltı düzenleriz. Alırız kahvaltılıkları plastik tabak bardak ve çaydanlık tüp getiririz şen şakrak yaparız kahvaltımızı ve herkes 10.30 - 11.00 gibi işine gücüne bakar müsait olanlar da orada karar verir gideriz biryerlere şöyle şehirden uzak gürültüsüz stressiz bir ortama.
Hepinizi çok seviyorum. Allaha emanet olun.
Aksu cum 17 eylül yaklaştı ne düşünüyorsun bu konuda,bakıyorum senden ses yok bi ses verde anlıyalım ne olucak...:queen:
Evet dier arkadaşlar nerede acaba ne düşünüyorsunuz 17 eylül önümüzdeki pazar oluyorda.

necobey
28 Temmuz 2007, 16:55
Hadi bidaha gidelim arkadaşlar varmı gelen