PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Motorun kabloları da şöyle bişi buldum?

gezginkral
03 Mart 2020, 12:29
Sonradan işlem vs mi yapılmış? Sizce ?

https://imgur.com/a/NTbbJuz

https://imgur.com/a/NTbbJuz

U.KALKAVAN
03 Mart 2020, 12:38
Anladım desem yalan olur kaç dakikadır bakıyorum fotoğraflara ama anlamadım, ne yazık ki.

Tam olarak sorduğun soru neyden kaynaklanıyor?

Mor kablo ile alakalı soruyorsan, takip et bakalım bireysel mi hareket etmiş yoksa diğerleri ile ortak bir çalışmamı. ( Siyah boru içine uzanıyorsa, sonradan olma olasılığı düşük. )

Veya o sarılan bant başka herhangi bir bağlantı noktasın da kullanılmış mı? Ona bak bir. ( Hiç bir yerde yoksa başka, sonradan olabilir. )

Ama dediğim gibi ne tam olarak soruyu idrak edebildim. Nede cevaptan eminim.

gezginkral
03 Mart 2020, 13:25
Anladım desem yalan olur kaç dakikadır bakıyorum fotoğraflara ama anlamadım, ne yazık ki.

Tam olarak sorduğun soru neyden kaynaklanıyor?

Mor kablo ile alakalı soruyorsan, takip et bakalım bireysel mi hareket etmiş yoksa diğerleri ile ortak bir çalışmamı. ( Siyah boru içine uzanıyorsa, sonradan olma olasılığı düşük. )

Veya o sarılan bant başka herhangi bir bağlantı noktasın da kullanılmış mı? Ona bak bir. ( Hiç bir yerde yoksa başka, sonradan olabilir. )

Ama dediğim gibi ne tam olarak soruyu idrak edebildim. Nede cevaptan eminim.

Hocam, birbirine kısa devre yapılmış, başka yere gitmiyor kablo, kısa devre yapıldığı için bende şüphelendim. Bant sadece plastik aksamı bantlamislar, üretilirken böyle bir şey yapmazlar heralde?

U.KALKAVAN
03 Mart 2020, 14:31
Hocam, birbirine kısa devre yapılmış, başka yere gitmiyor kablo, kısa devre yapıldığı için bende şüphelendim. Bant sadece plastik aksamı bantlamislar, üretilirken böyle bir şey yapmazlar heralde?

Dediğin gibiyse şayet, muhtemelen sonradan yapılmış bir işlemdir. Ne amaçla yapıldığına bakmak lazım. Belki faydalı bir işlemdir. Ne kablosu mesela onlar?

ogzcngdk
03 Mart 2020, 19:27
sonradan yapılmış, bir amacı vardır illaki ama biz bilemeyiz, denemek lazım.