PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2020 motobike fuarı indirimleri

khaledome
20 Şubat 2020, 13:15
Arkadaşlar , fuarı ziyaret edenler yada fuar nedeniyle indirime giren mağazaları , siteleri takip edenler bulduklarını burada paylaşırlarsa tek bir yerde toplanmış olur, herkes faydalanır diye düşündüm.
neler buldunuz, dökülün bakalım :)

__sArSıLmAz__
20 Şubat 2020, 13:22
Shoei kask almayı düşünüyorum,bu günü bekledim hep. Shoei lerde indirim gören burda paylaşıp bilgi verirse sevinirim. Fuara gidemiycem,en azından giden arkadaşlara para gönderip aldıralım

fb__ömer
20 Şubat 2020, 13:54
Ben yarın gidicem. Hayırlısı bakalım.

uzay gemisi
20 Şubat 2020, 14:05
Yarın bende ordayım. uygun fiyatlı eldiven, bot denk gelirse almayı düşünüyorum

Deadly Sto(R)m
20 Şubat 2020, 15:13
Doğru kullanılırsa çok yararlı bir konu olacaktır. Merakla bekliyorum indirimleri :queen:

atillatopal9
20 Şubat 2020, 16:29
selamlar,
arkadaşlar topcase düşünüyorsanız atk topcase indirimle beraber ilhan abi yardımcı oluyor.
onun dısında motosikletaksesuarları da bir çok ürünü indirimli getirmiş.
henüz fuara varmadım, arkadaşlarımdan bilgi aldım. yarın öğlen fuarda olacağım.

lastik,kask ve mont bakacağım. inceledikten sonra sizlere de detaylı bilgiyi yarın aksam veririm :)

E.Yzr
20 Şubat 2020, 19:22
Can motor, N11deki ürünlerinde indirim yapmış, bilginiz olsun

ferhatkars
20 Şubat 2020, 23:10
Gıprıs Istanbul biletlerine bir bakayım önce... sonra döneceğim ben size :mrgreen: :mrgreen:

LynXMaSTeR
21 Şubat 2020, 09:12
pazar gününe kalırsa ben de bi bot almayı düşünüyorum bakalım.

siyanoz
21 Şubat 2020, 09:25
Hepimiz şöyle sağlam bi grip alıp geleceğiz gibi gözüküyor

Angrypower
21 Şubat 2020, 09:29
Ben dün gittim tertemiz ve bomboş idi. Kimse kimseye çarpmıyor, birşeye bakmak istiyorsan fazla sıra beklemiyorsun falan. Ayrıyetten öyle aman aman bir etkinlik yok bu sefer fuarda. Haberiniz olsun ve pişmanlık yaşamayın.

Lucas
21 Şubat 2020, 09:45
Ben dün gittim tertemiz ve bomboş idi. Kimse kimseye çarpmıyor, birşeye bakmak istiyorsan fazla sıra beklemiyorsun falan. Ayrıyetten öyle aman aman bir etkinlik yok bu sefer fuarda. Haberiniz olsun ve pişmanlık yaşamayın.

Alabildin mi peki bir şeyler ?

blacktulip
21 Şubat 2020, 09:48
Çinli firmalar fuarda stand açtılar mı katılıyorlar mı bilen var mı?
Malum corana virüsü
https://pic.sopili.net/pub/emoji/apple/64/1f637.png

Angrypower
21 Şubat 2020, 10:00
Alabildin mi peki bir şeyler ?

Rider Denim karayel pantolonunu aldım. Çok da birşeyler görmedim açıkçası alınacak şeyler için. Ben zaten pantolon almaya gitmiştim. Hatta şuan sadece fuarda olan fileli siyah bir kevlar kot'da yapmışlar. Yazın için birebir walla. Maximum karta 3+2=5 taksit yaptılar. Ayda 114tl'ye pantolon sahibi oldum işte.

Eskisi yamalı olduğu için, topluma karışıp bir cafede falan bile oturamıyordum. Rider Denim'in ürünlerini görünce pek bir hoşuma gitti açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Çinli firmalar fuarda stand açtılar mı katılıyorlar mı bilen var mı?
Malum corana virüsü
https://pic.sopili.net/pub/emoji/apple/64/1f637.png

Çinli firmalar yok. Onlar yok die türkler alamayacakları stand'ları alıp, açtılar. Fuar temiz bölge :)

LynXMaSTeR
21 Şubat 2020, 10:09
Rider Denim karayel pantolonunu aldım. Çok da birşeyler görmedim açıkçası alınacak şeyler için. Ben zaten pantolon almaya gitmiştim. Hatta şuan sadece fuarda olan fileli siyah bir kevlar kot'da yapmışlar. Yazın için birebir walla. Maximum karta 3+2=5 taksit yaptılar. Ayda 114tl'ye pantolon sahibi oldum işte.

Eskisi yamalı olduğu için, topluma karışıp bir cafede falan bile oturamıyordum. Rider Denim'in ürünlerini görünce pek bir hoşuma gitti açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

Çinli firmalar yok. Onlar yok die türkler alamayacakları stand'ları alıp, açtılar. Fuar temiz bölge :)

hocam yamalı yırtık pırtık kotlar artık moda, neden utanıyorsun =)

Angrypower
21 Şubat 2020, 11:54
hocam yamalı yırtık pırtık kotlar artık moda, neden utanıyorsun =)

Benimkinin tam altı yamalı. Açık mavi üstüne lacivert atıldı. Altına yapmış gibi geziyorsun ortalıkta :pr:

oznkrçm
21 Şubat 2020, 12:30
Rider Denim karayel pantolonunu aldım.

Benim de aklımda olan bi pantolon. Artık kullanıcı yorumlarını bekliyoruz.
Fiyatta biraz indirim olmuş sanırım.

Angrypower
21 Şubat 2020, 13:22
Gidebilirsen fuar'a gitmeni tavsiye ederim. Hem daha hızlı olur hemde kendi gözlerinle görürsün. Ben gerçekten çok beğendim. Pazar hava güneşli olacak gibi. Motorun zincirini yarın temizleyip, yağlayıp, pantolon ve akü şarj bahanesine basarım Silivriye kadar. Ön önemli özelliği kir ve su tutmayacağı yazıyor sitesinde. Çaktırmadan üstüme su bile dökmeyi planlıyorum :queen:

Sastec korumalar çok yumuşak ve rahat geldi. Çıkarıp bakmadım lvl kaç korumaları die ama mesela Tech 90 eskiden lvl 2 veriyordu şimdi lvl1 korumalara düşürdü. Pazar günü, umuyorumki genişçe test ederim ama fırsat varken fuara gitmek en iyisi. İndirim 70tl, fuar bileti 40tl. Geri kalan ile yemek yenebilir ve istediğin herşeye bakabilirsin die düşünüyorum.

Kural [ Z ]
21 Şubat 2020, 13:44
Gidebilirsen fuar'a gitmeni tavsiye ederim. Hem daha hızlı olur hemde kendi gözlerinle görürsün. Ben gerçekten çok beğendim. Pazar hava güneşli olacak gibi. Motorun zincirini yarın temizleyip, yağlayıp, pantolon ve akü şarj bahanesine basarım Silivriye kadar. Ön önemli özelliği kir ve su tutmayacağı yazıyor sitesinde. Çaktırmadan üstüme su bile dökmeyi planlıyorum :queen:

Sastec korumalar çok yumuşak ve rahat geldi. Çıkarıp bakmadım lvl kaç korumaları die ama mesela Tech 90 eskiden lvl 2 veriyordu şimdi lvl1 korumalara düşürdü. Pazar günü, umuyorumki genişçe test ederim ama fırsat varken fuara gitmek en iyisi. İndirim 70tl, fuar bileti 40tl. Geri kalan ile yemek yenebilir ve istediğin herşeye bakabilirsin die düşünüyorum.

Fuarlara gittin, gelip egzozu almadın. Satacam bak ::yanliss::queen:

Angrypower
21 Şubat 2020, 13:48
;4535688']Fuarlara gittin, gelip egzozu almadın. Satacam bak ::yanliss::queen:

Abi wallaha fuara metrobüs ve metro ile gittim. En zor geçen yolculuklarımdan biriydi :salut: Walla senin boş zamanında kandırıp, egzozla birlikte sanayi'ye gideriz die kendimi avutuyorum. Bende kaldıkça o işi beceremiyorum çünkü :queen:

levend84
21 Şubat 2020, 13:49
Ah ulen en son 2014 de gitmiştim fuara.

Adim atacak yer yoktu,arkadaşim çekilişte shoei kask kazanmişti.

uzay gemisi
21 Şubat 2020, 14:01
Ah ulen en son 2014 de gitmiştim fuara.

Adim atacak yer yoktu,arkadaşim çekilişte shoei kask kazanmişti.
Bende 2016 da bir motosiklet kulübünün davetiyesiyle gitmiştim ortalık cıvıl cıvıl manken hatunlar vardı bu sene hatunların bile güzelliği düşmüş. birtek Yamaha standında yabancı güzel hatunlar vardı gerisinde türk kızlar vardı. Tam bir hayal kırıklığı oldu doğru düzgün ne motor bile yok

levend84
21 Şubat 2020, 14:16
Bende 2016 da bir motosiklet kulübünün davetiyesiyle gitmiştim ortalık cıvıl cıvıl manken hatunlar vardı bu sene hatunların bile güzelliği düşmüş. birtek Yamaha standında yabancı güzel hatunlar vardı gerisinde türk kızlar vardı. Tam bir hayal kırıklığı oldu doğru düzgün ne motor bile yok

Bu gidişle 2021 fuarinda,

50cc guclendirilmiş,4 valfli,su sogutmali,7-8hp li.motorlar ile dolacak.

Simdinin neos4 u gibi.

50cc 24.990tl

125cc 34.990tl

250cc 44.990tl

500 cc 79.990tl

600-700 cc 99.990tl

stubborn
21 Şubat 2020, 15:37
Para biriktirdim bende balaklava alacağım.

levend84
21 Şubat 2020, 16:13
Para biriktirdim bende balaklava alacağım.

Hocam,Balaklava almak için bile para biriktirmekte ayri bir olay.

fb__ömer
21 Şubat 2020, 17:19
İndirim falan yok klâsik türk esnaf çakallığı.

birbilent
21 Şubat 2020, 17:20
anlaş lastikler fuar indiriminde.

pikatel34
21 Şubat 2020, 17:48
vay be 2016daki fuarda hiç akilda yokken kuzen ktm rc125 almıştı 12 bin liraya.bende nc750x dct almıştım 30 bin liraya.

şimdi nerde kenarda 1 lira bile birikmiyor.motor fiyatları zaten uçmuş yetişemezsin

Öz_Musti
21 Şubat 2020, 18:11
Yıllardır fuara giderim, hiçbir zaman indirim görmedim. Bu sene de görmedim. Tek tek dükkanları gezeceğine, her birini yan yana bulabiliyorsun o kadar.

wepi
21 Şubat 2020, 18:18
Hocam fuarda 525 fiyat aldım gkn motor montaj dahil 495 verdi yani aslında pek indirim yok

ergunerbaş
21 Şubat 2020, 18:39
Bugün gittim fuar cacık liseliler ve teyzeler fuarı basmış xv 950 ye göz öldürüyordum motorun yanına yaklaşamadım.En son tepesinde orta yaşlarda kel ve göbekli amca ayak pegleri yerine egzosa basa basa kasılarak fotoğraf çekiniyordu hızla uzaklaştım. Söyleyeceklerim bu kadar.

atillatopal9
21 Şubat 2020, 19:32
Fuar rezalet. Asla gitmeyin. İndirim yok bindirim var. Ben durt marka LED'li kask, bir erkek tekstil bir kadın deri mont alıp çıktım. Sadece süt güzel indirim yapmis. Birde anlaş çapra RD için adımı yazdırdım %15 indirim ile 1150 TL ye veriyorlar 2019 sonu üretim lastikleri.

mavzer-i
22 Şubat 2020, 00:52
bi kaç yerde fiyat sordum pek indirim varmış gibi gelmedi bana. internette 900 küsüre bulduğum kaskı fuarda 1500 küsür liraya sattıklarını görünce çokta fiyat sormadım bidaha başka yerlere

azizsele
22 Şubat 2020, 02:07
-bu sene fuarda çekiliş yok üzüldüm :) birşey çıkacağından değil de heyecan işte ..
-yandan fermuarlı DURT pantolon aldım 450 liraya, zincir yağı ve balata spreyi 2'şer adet birisi 404marka 35 lira diğeri MOTUL 100 lira
-Neopren Eldiven ve yelek alacaktım ama uygun beden yoktu yarın büyük ihtimal onun için gidicem
-Seksi kız çok az bu sene, daha derli toplu gördüm fuarı ama pazar günü hava da güzel olursa ki öyle görünüyor adım atacak yer olmaz diyedüşünüyorum
-Pulsar NS200 16,990 olmuş TVS Apache 200 17 bin üzerinde yanlış hatırlamıyorsam diğer ürünlerde aman aman kaçırmayayım diyecek bir indirim yok gibi
-Beni heyecanlandırmadı fuar nedense...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

vay be 2016daki fuarda hiç akilda yokken kuzen ktm rc125 almıştı 12 bin liraya.bende nc750x dct almıştım 30 bin liraya.

şimdi nerde kenarda 1 lira bile birikmiyor.motor fiyatları zaten uçmuş yetişemezsin

KTM 390 Adventure (inşallah yanlış yazmadım) 50 bin Lira dedi 50 binlira 50 tane bin lira yani 250 adet 200 liralık pangonot!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Rahmetli Cemal abi (Hudson Deri)hangi seneydi unuttum İndian motorlar getirmişti 5-6 tane hemen hepsinin üzerinde de birer yabancı manken vay dedim arkadaş bunlar insansa biz neyiz kızın bacağı boyum kadar bir de topuklu giymiş ne giyse yakışıyor güler yüzlü de hepsi ...
bir motor için daireyle takas olur mu abi dedim?
daire nerede dedi?
anladım abi olmaz galiba o iş dedim de ayı gibi gülmüştük ...
çok iyi esnaftı rahmetli

Gorkem.IX
22 Şubat 2020, 03:55
Dainese ceket düşünüyorum deri indirim var mı dendiği gibi %70 falan başka türlü bu piyasada alamayız çünkü :D

LynXMaSTeR
22 Şubat 2020, 06:16
-bu sene fuarda çekiliş yok üzüldüm :) birşey çıkacağından değil de heyecan işte ..
-yandan fermuarlı DURT pantolon aldım 450 liraya, zincir yağı ve balata spreyi 2'şer adet birisi 404marka 35 lira diğeri MOTUL 100 lira
-Neopren Eldiven ve yelek alacaktım ama uygun beden yoktu yarın büyük ihtimal onun için gidicem
-Seksi kız çok az bu sene, daha derli toplu gördüm fuarı ama pazar günü hava da güzel olursa ki öyle görünüyor adım atacak yer olmaz diyedüşünüyorum
-Pulsar NS200 16,990 olmuş TVS Apache 200 17 bin üzerinde yanlış hatırlamıyorsam diğer ürünlerde aman aman kaçırmayayım diyecek bir indirim yok gibi
-Beni heyecanlandırmadı fuar nedense...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

KTM 390 Adventure (inşallah yanlış yazmadım) 50 bin Lira dedi 50 binlira 50 tane bin lira yani 250 adet 200 liralık pangonot!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:02 ----------

Rahmetli Cemal abi (Hudson Deri)hangi seneydi unuttum İndian motorlar getirmişti 5-6 tane hemen hepsinin üzerinde de birer yabancı manken vay dedim arkadaş bunlar insansa biz neyiz kızın bacağı boyum kadar bir de topuklu giymiş ne giyse yakışıyor güler yüzlü de hepsi ...
bir motor için daireyle takas olur mu abi dedim?
daire nerede dedi?
anladım abi olmaz galiba o iş dedim de ayı gibi gülmüştük ...
çok iyi esnaftı rahmetli

100 liraya zincir yağı mı aldınız?
n11 de 60 liraya satılıyor.

fb__ömer
22 Şubat 2020, 06:28
Dainese ceket düşünüyorum deri indirim var mı dendiği gibi %70 falan başka türlü bu piyasada alamayız çünkü :D

Abi indirim falan yok ya. Benim kaskın pinlocku n11de motolupo mağazasında 148tl ve ücretsiz kargo. Burda buldum onların mağzasını/standını 140 lira dedi, dedim cidden burda bu fiyata mı satıyosunuz n11 de bu kadar falan dedim. Yok efendim n11 den stokları geri çekeceklermiş de fuardan sonra fiyatlara bakacakmışım. Ulan davar mt revenge pinlock fiyatı kaç senedir aynı 144 ile 150 arası adamla taştaş geçer gibi 8 lira indiriyor. Sonra pişmiş kelle gibi laf sayıyorlar.

Motul c1 sordum 56 lira c2 de 65 lira mıydı neydi. N11de fırçasıyla falan daha ucuza geliyor. Ne anlamı var bunların burdaki indiriminde.

Motora bi tank pad seti buldum, adam allahın yapışkanına 100 lira dedi ya la :D. Bende valla gittim bi anahtarlık aldım döndüm. Devlete gümrük vergisi öderim bu çakallara fazla para ödemem.

CaptainMfk
22 Şubat 2020, 08:27
Sena da kredi kartina ek %10
Nakite %15 indirim var

gezginkral
22 Şubat 2020, 11:25
Arkadaşlar,shoei nxr kaskları nasıl? İndirim var mı? Dainese montlarda indirim var mı? 100-200 TL falan değil

azizsele
22 Şubat 2020, 14:21
100 liraya zincir yağı mı aldınız?
n11 de 60 liraya satılıyor.

Motul Zincir yağı ve balata spreyi

LynXMaSTeR
22 Şubat 2020, 15:40
Fazla bileti olan var mı bugün için, şu an kapıdayım da :)

capt.ooz
22 Şubat 2020, 16:42
Kombine bilet isteyen ulaşsın barkod atarım whatsappdan

Nikkfurie
22 Şubat 2020, 17:43
Bugün ziyaret ettim , geçmiş yıllara göre daha çok yedek parça ve giyim firması stand açmış , eskiden motosiklet kulüpleri için ayrılan yerler satışa ayrılmış , birkaç tane büyük kulüp harici kimse yok , içeri giriş baya sıkı , öyle kulüp üyesiyim diyeni almıyorlar , ziyaretçi kodu ile biletixden giriş yapılabiliyor , iyide olmuş gereksiz kalabalıklar yok , fiyatlar iyi gibi , İzmirli bir firma (Foxmotor) dan tanesi 30 tl ye çok kaliteli yakalı ve yakasız tsörtler aldım , yurt dışından getirmişler Adidas kalitesinde Ktm , Yamaha , Honda vs. logolu ürünler harika , firmanın ortaklarından biri Batu isminde lisanslı yarışçı , mart sonu Isle of Man TT ye gidiyormuş , başarılar diledik , birde Mahle marka yağ filtresi aldım , 4 lt Castrol 5-40 tam sentetik yağ alana filtre hediye 190 tl..

birde , davetiye kodunuz varsa pek güvenmeyin , bende 20 tane vardı hepsi geçersiz çıktı..

kurubuzz
22 Şubat 2020, 22:26
bajajın instagram hesabinda fuardaki motosikletlerin yaninda DTS OİL koymuslar baktim internetten bajaj özel üretim 10 000 km garanti veriyo fuara gidip gören yada bilgisi olan ?

Nikkfurie
22 Şubat 2020, 22:49
bajajın instagram hesabinda fuardaki motosikletlerin yaninda DTS OİL koymuslar baktim internetten bajaj özel üretim 10 000 km garanti veriyo fuara gidip gören yada bilgisi olan ?

bu sene o kadar çok marka vardıki isimlerini hatırlayamıyorum , ilk defa duyduğum yağ , pantolon , silikon koruma pedleri , led ışıklandırma , lastik koruma jelleri vs satan bir sürü firma vardı , benim piaggio nun ön balatalar cbf 150 ile birebir aynı , bir yerde cbf balata yazıyordu sordum kaç lira diye 11 lira sana 10 olur dedi adam :D güvenip alamadım ama işçilikde güzel gibiydi..