PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kevlar Pantolon Tavsiye

Sayfa : [1] 2

Angrypower
18 Şubat 2020, 16:11
Tech 90 marka fan'ı biri olarak fuarda sırf pantolon almak zorunda olduğumdan dolayı gitmek durumundayım. Tech 90 city kevlar kullanıp memnun kaldım ama amanos'tan nefret ettim vede korumaları ne yazıkki dizlerimde durmadığından kullanamıyorum. 4riders'tan kot pantolon aldım ama terzim paça falan bırakmadığı için maalesef onuda giyemiyorum.

Bu sebepten tekrardan motosiklet kevlar pantolon alacağım. John Doe modelini kullanan var mıdır? Rahat boru paça kesim önerilerinizde çok işime yarayacaktır. Gerektiğinde bahar gibi havalarda falan içlik giyeceğimden dolayı bacaklarımı sarıp sarmalayan slim fit şeyleri kotlarda sevmiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada fuarda kampanyaları olacakmış :)

levend84
18 Şubat 2020, 16:26
Andes hi tech oneririm,

Takim taklavat kismi,likrali farkli bir yapida,lüleler üşümüyor.

İc kisminda pamuklu file var emin ol terletme yapmiyor.tech90 ile yan yana masaya serdik ve inceledik.fark çok

2 sene kullandim,ekim ayinda gece çanakkale ruzgarinda ve sogunda bile termal iclikle uşutmedi.

Ahanda mal bu ceviz..

https://m.n11.com/andes-hitech-kevlar-jeans-motosiklet-pantolonu-P373464347?Beden=42&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI18-xkJfb5wIVA7DtCh2MUwjmEAQYAiABEgL8a_D_BwE

Şöyle ornek vereyim,

Birisi wrangler kot
Digeri lcw kot

Angrypower
18 Şubat 2020, 16:29
Bedavadan hallice. Aga city kevların alt tarafı aşınıp, yırtıldı. Terzi koyu kot kumaşı ile yama yaptı. Altıma yapmışlar gibi geziyorum. Çok laf söz ettiler. Bende olacak gibi değil deyip, yenisini almaya karar verdim...

Ayıptır demesi sıfır MT-07 aldı ama totosuna don alamıyor die rencide ediyorlar :salut:

Osm@n
18 Şubat 2020, 16:32
John Doe modelini kullanan var mıdır?

Pek makbul biri değil galiba? (https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Doe):cyclopsan

levend84
18 Şubat 2020, 16:34
Zuhhhaa..

O da iyiymiş,

Aga al bir pantolon,

Audi A5 e binip,adiyaman sarma tutun içmek gibi birşey seninki..

Parlakahmet lazim sana

Angrypower
18 Şubat 2020, 16:37
Pek makbul biri değil galiba? (https://tr.wikipedia.org/wiki/John_Doe):cyclopsan

Orası öyle de kotta teflon kaplama varmış. Bir yere kadar su ittiği iddia ediliyor. Fakat amaç beni konforlu ve güvende tutması. Bu sene pek motor kullanamayacak olsam da arada sırada dışarı çıkınca lazım oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Zuhhhaa..

O da iyiymiş,

Aga al bir pantolon,

Audi A5 e binip,adiyaman sarma tutun içmek gibi birşey seninki..

Parlakahmet lazim sana

15 eylül’de Adıyaman’da idim. Salih’ten beter gezerim de bu sene 11.aya kadar kendime ipotek koydum maalesef.

bajajpulsar2
18 Şubat 2020, 19:24
Tech 90 marka fan'ı biri olarak fuarda sırf pantolon almak zorunda olduğumdan dolayı gitmek durumundayım. Tech 90 city kevlar kullanıp memnun kaldım ama amanos'tan nefret ettim vede korumaları ne yazıkki dizlerimde durmadığından kullanamıyorum. 4riders'tan kot pantolon aldım ama terzim paça falan bırakmadığı için maalesef onuda giyemiyorum.

Bu sebepten tekrardan motosiklet kevlar pantolon alacağım. John Doe modelini kullanan var mıdır? Rahat boru paça kesim önerilerinizde çok işime yarayacaktır. Gerektiğinde bahar gibi havalarda falan içlik giyeceğimden dolayı bacaklarımı sarıp sarmalayan slim fit şeyleri kotlarda sevmiyorum.

Önerilerinizi bekliyorum. Bu arada fuarda kampanyaları olacakmış :)

john doe modelini kullanıyorum 5-10 kez giymişimdir. konum var hatta forumda inceleyebilirsin. kevlar kumaşı hava alsın diye kevlar ipliği + başka bir kumaşla örülmüş olduğundan güvenlik kısmı muammalı biraz. boyum 1.70 diz korumaları tam dizime denk gelmiyor biraz altında kalıyor, içindeki korumalar level 1 yumuşak,darbe esnasında sertleşen korumalardan, fazla güven vermiyor. tasarım önemli diyorsanız alabilirsiniz ancak daha uygun fiyata koruması daha yüksek modeller ve başka markaların modelleri var. bana kalırsa alma derim bu modeli.

aşağıdaki konudan pantolonun iç yapısına bakabilirsin.
http://www.motosiklet.net/forum/giyim/201122-tech90-john-doe-kevlar-pantolon-hakkinda-soru.html

Angrypower
18 Şubat 2020, 19:42
Hatırladım konuyu görünce. Hatta bendeki city kevlar modelinde yazan kevlar oranını da belirtmişim. Şöyle diyeyim yazın giymek işkence oluyordu benim için. Terden ölüyordum. 1 set lvl1, 2 set de lvl2 koruma elimde mevcutta var zaten. Sıkıntım yok o konuda.

Bana bilhassa dışarıda bazen bir yerlere çağırıyorlar. Şık duracak birşeyler lazım. Terste kalınca motosikleti normal pantolon ile kullanmak tam beyin trajedi. Sürekli aklımda normal pantolon giydiğim gerçeği ile yola konsantre olamıyorum.

Rahat bir pantolon olması önemli, sırıtmayacak ve sağlam olması lazım :)

levend84
18 Şubat 2020, 19:58
Hatırladım konuyu görünce. Hatta bendeki city kevlar modelinde yazan kevlar oranını da belirtmişim. Şöyle diyeyim yazın giymek işkence oluyordu benim için. Terden ölüyordum. 1 set lvl1, 2 set de lvl2 koruma elimde mevcutta var zaten. Sıkıntım yok o konuda.

Bana bilhassa dışarıda bazen bir yerlere çağırıyorlar. Şık duracak birşeyler lazım. Terste kalınca motosikleti normal pantolon ile kullanmak tam beyin trajedi. Sürekli aklımda normal pantolon giydiğim gerçeği ile yola konsantre olamıyorum.

Rahat bir pantolon olması önemli, sırıtmayacak ve sağlam olması lazım :)

Yaw kivranip durma,alacagin pantolon andes..

Tech90 kullanmissin,birde bunu dene..

Memnun kalmazsan arkamdan söv..

uzay gemisi
18 Şubat 2020, 20:15
Andes hi tech oneririm,

Takim taklavat kismi,likrali farkli bir yapida,lüleler üşümüyor.

İc kisminda pamuklu file var emin ol terletme yapmiyor.tech90 ile yan yana masaya serdik ve inceledik.fark çok

2 sene kullandim,ekim ayinda gece çanakkale ruzgarinda ve sogunda bile termal iclikle uşutmedi.

Ahanda mal bu ceviz..

https://m.n11.com/andes-hitech-kevlar-jeans-motosiklet-pantolonu-P373464347?Beden=42&gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMI18-xkJfb5wIVA7DtCh2MUwjmEAQYAiABEgL8a_D_BwE

Şöyle ornek vereyim,

Birisi wrangler kot
Digeri lcw kot

hepsiburada da daha ucuzu varmış ama sadece 34 bedene kadar var. https://www.hepsiburada.com/andes-hitech-kevlar-jeans-motosiklet-pantolonu-pm-HB00000KEB1P benimde pantolon alma düşüncem var ama istanbul içi nerede satılır bulamadım deneyip almak lazım

levend84
18 Şubat 2020, 20:44
hepsiburada da daha ucuzu varmış ama sadece 34 bedene kadar var. https://www.hepsiburada.com/andes-hitech-kevlar-jeans-motosiklet-pantolonu-pm-HB00000KEB1P benimde pantolon alma düşüncem var ama istanbul içi nerede satılır bulamadım deneyip almak lazım

Diger bedenleride sectiriyor.

Şöyle soyleyeyim,

Normal gunluk kot bedenin

Misal,

32(bel)-34(boy)

Bunuda

33-34 al

Sadece bel ve kesim bir beden buyuk olacak.

Oda,iç astari ve bel takviyesi icin

Angrypower
18 Şubat 2020, 21:24
Ne diyeyim? Fuarda hepsine bakıp elleyeceğim. Güzel birşeyler bakacağım. Eskiden korusun yeter, şekle şemale gerek yok diyordum ama son zamanlarda hepten insan içine girer oldum. Eskiden yollarda geçiyordu zamanım. Şimdi kıza mesafe yapıştırıp, sonra bir yerde oturur oldum. Tek başına insan sıkılmaya başlıyor.

MeRİchJane
18 Şubat 2020, 21:42
Ne diyeyim? Fuarda hepsine bakıp elleyeceğim. Güzel birşeyler bakacağım. Eskiden korusun yeter, şekle şemale gerek yok diyordum ama son zamanlarda hepten insan içine girer oldum. Eskiden yollarda geçiyordu zamanım. Şimdi kıza mesafe yapıştırıp, sonra bir yerde oturur oldum. Tek başına insan sıkılmaya başlıyor.

Sana göre revitin pantolonları sanırım daha iyi olucak gibi duruyor.

Palazar
18 Şubat 2020, 21:43
Simdiye kadar hic kot tipi korumali pantolonum olmadi . Hep klasik motorsiklet pantalonu kullandim. Aklimda Tech 90 city vardi ama bu andesi, wrangler-lcw seklinde kiyaslamasi yapinca aklimi celdiniz. Andesin korumalari nasildir? Internet te ozelliklerini bulamadim. Terletme olmuyor yazmissiniz, Yazin Antalya da kullanilir mi? Bir de andes in o bacak arasi kismi garibime gitti. Giyince disardan fazla belli olmaz herhalde. Fiyat olarak guzel bir rakam.. Siparis gecerim gibi gozukuyor.

Angrypower
18 Şubat 2020, 21:50
Tech90 city kevlar ile yazın Tekirdağ civarında rahat oturtamıyorum ben. Kesinlikle Antalya’ya olmaz. Bir ara lanet olsun şortla gezeceğim falan die kendimi gazlıyordum. Maalesef fileli kot dışında senin iklime çözüm olmaz gibi duruyor ama bu tech 90 john doe için baya olumlu şeyler gördüm.

Maalesef revit, dainese falan çok paralar. Gitmeyecektim fuara ama bugün tech90’ı aradım ve fuara gelmemi önerdiler. Fuar yerine direk onların mekana giderim ve uğraşmam diyordum. Bakalım metrobüse falan binmek zorunda kalacağım :salut:

Palazar
18 Şubat 2020, 21:59
Tesekkurler

hasmet
18 Şubat 2020, 23:57
Revit'in kotlari Antalya sicaginda bile rahat ettirir. Bulundugum yerde yazlar Antalya'dan hallice.

Malesef fiyatlari yuksek, ama bosuna degil. Bir kere kotun kumasi normal %100 pamuk kot kumasi degil. Dokumasinin icinde kevlar var, cok daha dayanikli surtunmeye. Kevlar disinda bir de Coolmax denen bir iplik var dokumada. Bu bayagi etkili bir sey. Normal kottan cok daha agir olmasina ragmen yazin rahatsizlik cekmeden kullanabiliyorum, zirhlarla bile...

Gorunus olarak ise normal kottan farki yok... Hatta gecenlerde normal kot yerine motosiklet kotu giyerek gittim ise, o derece... Eger butce musaitse tavsiye ederim.

Angrypower
19 Şubat 2020, 12:17
Revit'in kotlari Antalya sicaginda bile rahat ettirir. Bulundugum yerde yazlar Antalya'dan hallice.

Malesef fiyatlari yuksek, ama bosuna degil. Bir kere kotun kumasi normal %100 pamuk kot kumasi degil. Dokumasinin icinde kevlar var, cok daha dayanikli surtunmeye. Kevlar disinda bir de Coolmax denen bir iplik var dokumada. Bu bayagi etkili bir sey. Normal kottan cok daha agir olmasina ragmen yazin rahatsizlik cekmeden kullanabiliyorum, zirhlarla bile...

Gorunus olarak ise normal kottan farki yok... Hatta gecenlerde normal kot yerine motosiklet kotu giyerek gittim ise, o derece... Eger butce musaitse tavsiye ederim.

Benim dediğim tech90 john doe’da öyle tasarlanmış. Peki yazın püfür püfür de kışın nasıl? Mesela benim kevlar kot kışında az buçuk sıcak tutuyor. Çok sürmüyorum kışın ama bahar akşamları serin olabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Hatun millete tayt ile motor sürüyorlar die çemkirenler, motosiklet pantolonu tavsiyesine gelince sesleri çıkmıyor.

Normal kotlarla mı sürüyorsunuz siz bu aletleri yada kanvas pantolonlarla falan?

oznkrçm
19 Şubat 2020, 12:31
Rider Denim kotları nasıl acaba?
Pek memnun olan yok sanırım.

Benim de ihtiyacım var takip edeyim bari burayı.

Easx
19 Şubat 2020, 12:52
Bütçe çok sorun değilse thebikerjeans incelemeni tavsiye ederim

Vista86
19 Şubat 2020, 14:01
Rider Denim kotları nasıl acaba?
Pek memnun olan yok sanırım.

Benim de ihtiyacım var takip edeyim bari burayı.

Uzun süredir Rider Denim kullanıyorum. Çok rahatım. Kışın motosiklet pantolonu kullanıyorum.

Rider Denim lehine ikisi arasında aşırı görüntü farkı var. Rider Denim'i günlük olarak ta kullandığım oldu.

Bazı arkadaşların, arkasında oluşan bir izden dolayı Rider Denim'den şikayeti olmuştu .

Böyle bir ize hiç dikkat etmedim.

Kural [ Z ]
19 Şubat 2020, 14:13
Bunlar var, olmaz mı? (https://riderdenim.com/44-pantolonlar) Genel olarak RiderDenim' den memnunum.

Ama, küçük bir fikrim var. Ve hoşuna da gidebilir.

Madem ki hali hazırda elinde korumalar var, Karaköy' de hırdavatçılar çarşısına uğrayıp orada satılan Kevlar Kumaş' dan bir metrekare (yaklaşık 200TL) birşey alıp, elindeki korumalara cep diktirip, bu cepleri de istediğin beğendiğin bir kota terzide diktirsen... Masrafını yarının altına çeker, istediğin marka model motosiklet pantolonuna sahip olursun. Ayrıca istediğin diğer kısımlara da kevlar kumaş ekletebilirsin :wiinkk:

Angrypower
19 Şubat 2020, 14:18
;4535061']Bunlar var, olmaz mı? (https://riderdenim.com/44-pantolonlar) Genel olarak RiderDenim' den memnunum.

Ama, küçük bir fikrim var. Ve hoşuna da gidebilir.

Madem ki hali hazırda elinde korumalar var, Karaköy' de hırdavatçılar çarşısına uğrayıp orada satılan Kevlar Kumaş' dan bir metrekare (yaklaşık 200TL) birşey alıp, elindeki korumalara cep diktirip, bu cepleri de istediğin beğendiğin bir kota terzide diktirsen... Masrafını yarının altına çeker, istediğin marka model motosiklet pantolonuna sahip olursun. Ayrıca istediğin diğer kısımlara da kevlar kumaş ekletebilirsin :wiinkk:

Bu seçeneği aklıma kazımakla beraber, daha sonra bunu gerçekleştirme olayını düşüneceğim.

Fakat bunu yaparsak, bir kaza anında dikişlerden patlamaz mı? Çünkü tüm korumalı kot kullanıcıları, özel kevlar iplikler kullandıklarını iddia ediyorlar.

Bu arada tüm markalar fuar'da indirim yapacak gibi görünüyorlar. İnternet sitelerine baktığımda ( kot üreticileri için konuşuyorum. ) baya bir indirim var gibi görünüyor. Benim önceliğim malum sebeplerden dolayı biraz daha rahat ve şık duran birşeyler olacak ki kötü bir şekilde sırıtmasın.

Malum Sebep: Bekarlık :queen:

hasmet
19 Şubat 2020, 16:27
Benim dediğim tech90 john doe’da öyle tasarlanmış. Peki yazın püfür püfür de kışın nasıl?
Normal kottan daha sıcak.

Yazın serinliği insanın vücudundaki nemi etkili şekilde çekip buharlaştırarak sağlıyor. Dolayısıyla kışın kalınlık avantajını kullanıp sıcak tutmasına engel değil.

Kot yazın serin ama hafif veya ince olduğundan değil. Hatta bayağı ağır...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Fakat bunu yaparsak, bir kaza anında dikişlerden patlamaz mı?
Muhtemelen... Düzgün motosiklet kotları kesimi ve dikiş yerlerini düşmeye göre dizayn edip, aramid iplikten üçlü dikiş kullanıyorlar.

Angrypower
20 Şubat 2020, 21:11
Evet bugün fuardan Rider denim Karayel aldım. Hayırlısı olsun. Sevdim pantolonu ve ilgiliydiler. Tech90’ın kalıplarını hiç sevmedim. Böylece alttan lacivert yamalı, mavi kotumu ufak ufak emekli edebilirim.

Gitmeyecek olanlar için konuşuyorum. Çok da birşey kaçırmayacaksınız.

zebercet
20 Şubat 2020, 21:33
Evet bugün fuardan Rider denim Karayel aldım. Hayırlısı olsun. Sevdim pantolonu ve ilgiliydiler. Tech90’ın kalıplarını hiç sevmedim. Böylece alttan lacivert yamalı, mavi kotumu ufak ufak emekli edebilirim.

Gitmeyecek olanlar için konuşuyorum. Çok da birşey kaçırmayacaksınız.

Fiyat hakkında bilgilendirebilir misiniz, ne kadara mal oldu?

Angrypower
20 Şubat 2020, 21:45
Sitesinde 640₺, fuarda 550 nakit 570 kredi kartı 3 taksit. Banka 3+2 yaptı bana. 5 takside almış oldum. Tech90 john doe ise 600₺ etiket fiyatı vardı.

Angrypower
06 Mart 2020, 00:39
Bir güncelleme yapmak istiyorum. Rider denim Karayel pantolon ile 30km sağanak yağmurda kullanmak zorunda kaldım şimdi. Pantolon gerçekten su geçirmiyor. Artçı selesinden süzülen sulara çare yok maalesef. Totonuz her koşulda ıslanıyor ama geri kalan yerde hiç su almadı. Gerçekten suyu kaydırıyormuş. Pantolon alacaklara referans olur umarım.

MimTolga
06 Mart 2020, 07:41
Bir güncelleme yapmak istiyorum. Rider denim Karayel pantolon ile 30km sağanak yağmurda kullanmak zorunda kaldım şimdi. Pantolon gerçekten su geçirmiyor. Artçı selesinden süzülen sulara çare yok maalesef. Totonuz her koşulda ıslanıyor ama geri kalan yerde hiç su almadı. Gerçekten suyu kaydırıyormuş. Pantolon alacaklara referans olur umarım.

o işin çaresi tucano panta fast. Tabi mete7 üzerindeyken karizmaya etkisi ne olur bilemiyorum:queen:

Angrypower
06 Mart 2020, 09:20
o işin çaresi tucano panta fast. Tabi mete7 üzerindeyken karizmaya etkisi ne olur bilemiyorum:queen:

Aga sele'nin iç dolgusunu değiştirip, aşağı olan eğimi yukarı vermek yada monokapak atıp, su tahliye olukları açmak lazım :)

Kural [ Z ]
06 Mart 2020, 10:38
Aga sele'nin iç dolgusunu değiştirip, aşağı olan eğimi yukarı vermek yada monokapak atıp, su tahliye olukları açmak lazım :)

Su aslında oradan gelmiyor. Suyun geldiği yer depo. Depodan süzülen su genellikle rüzgar etkisi ile seleye, oradan da totoya gelir. Sadece toto olsa iyi, sizi ilk gören birisi sağlık sorunlarınız olduğunu da düşünebilir :cherry:

Angrypower
06 Mart 2020, 10:41
;4539547']Su aslında oradan gelmiyor. Suyun geldiği yer depo. Depodan süzülen su genellikle rüzgar etkisi ile seleye, oradan da totoya gelir. Sadece toto olsa iyi, sizi ilk gören birisi sağlık sorunlarınız olduğunu da düşünebilir :cherry:

Yok abi ön taraftan gelen su bana gelmedi. Arka sele'den süzülen su geldi. Sadece arkam ıslandı. O da bir avucun içi kadar. Avucu yarı yumru şeklinde düşünebilirsin. Ben pantolondan son derece memnunum.

YasinC
06 Mart 2020, 10:49
Pardon almışsın zaten

Angrypower
06 Mart 2020, 11:18

Pardon almışsın zaten

Ben farklı birşey mi söylemişim acaba?

YasinC
06 Mart 2020, 11:33
Aldığına dair mesajı gözden kaçırmışım. Sonradan editledim o yüzden.

Angrypower
06 Mart 2020, 15:49
Aldığına dair mesajı gözden kaçırmışım. Sonradan editledim o yüzden.

Rica ederim :)

bdrhngvnc
30 Mart 2021, 22:36
Rica ederim :)

Ben de yazın kullanabileceğim bir pantolon bakıyorum. Yukarıdaki önerilerin hepsini araştırıyorum ve sizin gibi önceliğim görüntü ve serinlik. Çünkü bunlar olmazsa -yaz mevsimi için konuşuyorum- dizlik takacağım :/ Halihazırda bir sene geçirmişsiniz, umarım test etme fırsatınız olmamıştır ama kullanıcı yorumunuzu alabilir miyim :)

tommygun
30 Mart 2021, 22:45
Ben de yazın kullanabileceğim bir pantolon bakıyorum. Yukarıdaki önerilerin hepsini araştırıyorum ve sizin gibi önceliğim görüntü ve serinlik. Çünkü bunlar olmazsa -yaz mevsimi için konuşuyorum- dizlik takacağım :/ Halihazırda bir sene geçirmişsiniz, umarım test etme fırsatınız olmamıştır ama kullanıcı yorumunuzu alabilir miyim :)

Angry benim forum dışında da arkadaşım ve bir süredir buralara uğramıyor. Ben de sizin gibi yazlık bir kot bakıyorum ve Rider Denim Efil File yaz aylarında epey iş görür gibi duruyor.

https://riderdenim.com/tr/pantolonlar/77-efil-pantolon.html

bdrhngvnc
30 Mart 2021, 22:53
Angry benim forum dışında da arkadaşım ve bir süredir buralara uğramıyor. Ben de sizin gibi yazlık bir kot bakıyorum ve Rider Denim Efil File yaz aylarında epey iş görür gibi duruyor.

https://riderdenim.com/tr/pantolonlar/77-efil-pantolon.html

Çok teşekkür ediyorum. Mağazası kadıköydeymiş deneme fırsatım olur ama pantolon biraz büyük gözüküyor acaba modelden mi kaynaklı yoksa mankenden mi :cherry: Bir de korumalara level 2 diyor hoşuma gitti açıkçası.

tommygun
30 Mart 2021, 22:56
Çok teşekkür ediyorum. Mağazası kadıköydeymiş deneme fırsatım olur ama pantolon biraz büyük gözüküyor acaba modelden mi kaynaklı yoksa mankenden mi :cherry: Bir de korumalara level 2 diyor hoşuma gitti açıkçası.

Ben de bugün yarın deneyeceğim, hatta montunu da almayı düşünüyorum yaz için. İçimizden kim daha önce denerse fikirlerini paylaşsın bence burada.

ALİCEM
30 Mart 2021, 23:10
Kadıköye gidicekseniz eğer vecton mağazasına da bakın. Tech90 fabrika satış mağazası. Ben de oradan almıştım ve piyasadan daha uygundu en son fiyatları.

Metela
30 Mart 2021, 23:59
Başlık açıldığı zamanda motovento'ya baksaydınız Alpinestars Outcast Tech pantalonu tavsiye ederdim, 597 tl idi, aldım bir tane şimdi 1768 tl olmuş keşke diğer rengini de alsaydım diyorum.

sandıkçı
31 Mart 2021, 00:02
Tech90 ın John Doe markasından 2 tane aldım.Güzel ve fit kotlar.Ancak bende kalça korumaları istediğim gibi oturmuyor.Mağazaya gidecekseniz ürünlere alırken dikkat edin etiketleri kesik olanlar defolu olabiliyor.Geçen sene aldığım kotun etiketi de kesik değildi ama üzerinde defo vardı.Son anda poşete koyulurken farkettim,bilginize...

mavzer-i
31 Mart 2021, 00:08
geçen gün ben uğradım vecton mağazaya.
beğendiğim pantolonun cebi açılmamıştı. yani elim cebe girmiyordu. defo diyemem ama gözden kaçmıştı
bir biyük beden verdiler oda çok uzun geldi ve dizlik koruması yana kayıyordu
dolayısıyla almadan çıktım.
o kadar da kararlıydım bir pantolon almaya

ALİCEM
31 Mart 2021, 00:20
Benimkinde de koruma cebinde ufak bir defo var ama piyasadan 500 600tl daha ucuza almıştım jhon doe black modelini. Yani açıkcası renginde kumaşında sorun olmadıkça ben almaya devam ederim. Maalesef bu tip şeylerin olması can sıkıcı olsa da oldukça ucuza alınca insan pek kafaya takamıyor. Yine de iyice kontrol ederek alınırsa sorun olmaz.

Cyan
31 Mart 2021, 01:10
Ben de bugün yarın deneyeceğim, hatta montunu da almayı düşünüyorum yaz için. İçimizden kim daha önce denerse fikirlerini paylaşsın bence burada.

Ben de iki hafta önce pantalon aldım, çok rahat, şık ve pratik pantalonları var. Kardeşim komple kışlık kot takım düzmüştü iki ay önce, o da çok memnun. Tavsiye ediyoruz...

cıbılduck
31 Mart 2021, 09:37

Bende 1 yıldır zifiri var bi problem yasamadım. Gayet rahat. Arkadaslarım korumalı pantolon oldugunu anlamıyor bile.

bdrhngvnc
15 Nisan 2021, 20:58

Bugün riderdenim efil pantolonu aldım. Çok güzel gözüktüğünü söyleyebilirim. Yazın da püfür püfür olacak gibi :cherry:

tommygun
15 Nisan 2021, 21:01
Bugün riderdenim efil pantolonu aldım. Çok güzel gözüktüğünü söyleyebilirim. Yazın da püfür püfür olacak gibi :cherry:

Hadi bakalım hayırlı olsun, ben daha gidip deneyemedim bile

bdrhngvnc
15 Nisan 2021, 21:04
Hadi bakalım hayırlı olsun, ben daha gidip deneyemedim bile

Ben de servise götürmüştüm motoru, yamaha mototaş'ta varmış. Alıcaktım zaten zamlanmadan alayım bari dedim.