PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çorlu'da motosiklet gösterilecek usta

Egee
18 Şubat 2020, 01:51
Çorlu'dan xmax 250 almak için birisiyle görüştüm kendimde bakıp sesini dinleyecem ama ustaya da göstermek istiyorum. Bildiğiniz usta, servis varmı?

Angrypower
18 Şubat 2020, 06:29
Yerinde olsam Tekirdağ bayisi Yamaha çarşı’ya Götürürdüm.

espresso
18 Şubat 2020, 10:00
Tekirdağ Yamaha servisi yamaha çarşı'nın ustası iyi.

xmax 250 motorumun yağ değişimi için İstanbul Beylikdüzü'nden Tekirdağ'a gitmiştim. İstanbul içi trafiğine girene kadar Tekirdağ'a giderim hem gitmişken çarşı içinde köfte yerim demiştim. Çorlu'dan Tekirdağa gitmek çok daha kolay olur.

stubborn
18 Şubat 2020, 10:55
Moto 112 , Levent usta hemde gözünüz kapalı.
kendisi hondada çalışmış ve her işini kendi işii gibi yapan biri. Düşünün ben çatalcadan herdaim ona giderim.

snappy x
18 Şubat 2020, 13:17
Moto 112 levent usta tavsiye ederim,esnaflıgı ve bilgisi iyidir.

Egee
18 Şubat 2020, 13:58
Tavsiyeler için teşekkür ederim gittim gördüm söylediği gibi çıkmadı ön mensette yamukluk var ve değişmesi lazım bunu bilmiyordum ayrıca bana büyük bir kazasının olmadığını söyledi 3 adet kaza kaydı çıktı. Kayıtlardan biri 4000tl bana fazla geldi almadım onun harici varyatörü, kayışı ve motor aksamı gayet güzeldi ama tam olarak bilgilendirilseydim boşuna zaman ve para kaybı yaşamazdı. Hayırlısı böyleymiş daha iyisi elbet bulunur. Herkese tavsiyem ustasına göstermeden almasınlar. Ayrıca çorlu SRTN motora buradan teşekkür ederim çok güzel ilgilendiler ayrıca teklif etmeme rağmen hiçbir ücret almadılar.