PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : spy 5000 çift yönü alarm r25 e İstanbul'da Nereye Taktırabilirim?

kivanc34
14 Şubat 2020, 12:57
spy 5000 çift yönü alarm r25 e İstanbul'da Nereye Taktırabilirim?

Yamaha servis . takmıyor da. motorumu sıfır aldım yarın teslim alacağım. Alır almaz da alarm taktırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

arndiol
14 Şubat 2020, 13:02
servisi bilmem ama garanti dışı kalma ihtimali var.

tommygun
14 Şubat 2020, 13:18
Üsküdar Cemo Garaj

Angrypower
14 Şubat 2020, 13:23
Takarsan garanti dışı bırakırlar. Sana tavsiyem direk kasko yaptırt.

espresso
14 Şubat 2020, 14:13
Üsküdar'daki Cemo Garaj'da kardeşim led sis farı taktırmıştı, işçiliği esnaflığı çok iyi demişti.

tommygun
14 Şubat 2020, 14:16
Üsküdar'daki Cemo Garaj'da kardeşim led sis farı taktırmıştı, işçiliği esnaflığı çok iyi demişti.

Muhabbeti de güzel ama biraz yoğun, önceden arayarak randevu almak gerekebiliyor.

hacidayi
14 Şubat 2020, 15:42
Takarsan garanti dışı bırakırlar. Sana tavsiyem direk kasko yaptırt.

Valla bu güldürdü kasko fiyatlarından haberin vardır umarım :) benim cbr 250r 2017 model bana 9000Tl fiyat çektiler

Akias
14 Şubat 2020, 16:02
Basitçe alarm için kullanacak isen sadece(sinyallerin yanmaması, immobilizer, kumandasız başlatma) aküye direk + ve - bağlaman yeterli, elin yatkın ise rahatlıkla kendi başına takabilirsin.

0 motosiklet dedikleri gibi garanti sıkıntısı var, basitçe kesip biçmeden özelliklerinden feragat ederek düz alarm olarak kullanabilirsin, eğer faturalı aldıysan spy5000mler CE onaylı bayi neden takmıyor?

Motorun güvenliği için sağlam zincir kilitler daha etkili bir yere sabitlersiniz götürülemez kolay kolay, motosikleti park ettiğiniz yer de önemli.

espresso
14 Şubat 2020, 16:27
Alarm ne kadar bağırsa da hırsızlar saniyeler içinde motoru götürmeyi başarıyorlar. Kesilmeyen abus gibi marka zincirlere paraya kıymaktan başka çare yok gibi görünüyor. En azından hırsız zincirin markasını görünce zincirsiz motorlara yönelir de sizin motorunuzla uğraşmaktan cayabilir. Tabi kesin çözüm değil, kafaya takan hırsızlar bunları da kesmenin yolunu buluyorlar.

Angrypower
14 Şubat 2020, 16:38
Valla bu güldürdü kasko fiyatlarından haberin vardır umarım :) benim cbr 250r 2017 model bana 9000Tl fiyat çektiler

2018 model Yamaha MT-07'ye 2500tl'ye yaptırdım ben. Genişletilmiş full kasko. Siz nasıl bir araştırma yapıyorsunuz? Çok merak ettim açıkçası.

berk_cglr
14 Şubat 2020, 17:06
2018 model Yamaha MT-07'ye 2500tl'ye yaptırdım ben. Genişletilmiş full kasko. Siz nasıl bir araştırma yapıyorsunuz? Çok merak ettim açıkçası.

bana monster 696 için en ucuz 3900 çıktı ama 2018 0km abime aldığımız r25 e 2700 çıktı aynı yerden aldık fiyatları bir çok kriter var sanırsam fiyatı etkileyen 2 miz de kapalı garaj eğitim vs vs bir çok indirim uygulanmış hali bu fiyatlar

Angrypower
14 Şubat 2020, 17:20
Yaa tabi bir sürü kriter var. Forumda mrt sigorta ile alakalı birşey okumuştum. Ondan sonra arayıp fiyat aldım. Mt-25 varken araç takip sistemine Yamaha garanti dışı bırakırız dedi. Bende kasko yaptırdım. Sonra mt-07 alınca gene kasko yaptırdım. Hem hasarsızlık indirimleri geliyor hem de kafam rahat. Çekici hizmeti yeter. Birgün hadımköy otobanda lastik patladı. Seyrantepe sanayiye bedavaya götürdüler ve lastiğimi yaptırabildim. Orjinal servis ve yedek parça klozum var. Sıfır motor die sıfır araç klozu vs vs bir sürü faydası var. İmkanlar zorlanıp, kasko yaptırmak en temizi benim gözümde. Artık motorlar az para değil !..

oktayakgoz
14 Şubat 2020, 17:24
2700 fena değilmiş aslında. Motor bedeli ne gözüküyor. Cbr650r a yaptıracak olsam ne tutar acaba. Gece kapalı garajda olması fiyat düşürüyor mu

okanbagiscan
14 Şubat 2020, 17:28
Her gün kullanmıyorsan alarm çok çabuk akü bitiriyor.

motorluyazar
14 Şubat 2020, 17:38
spy 5000 çift yönü alarm r25 e İstanbul'da Nereye Taktırabilirim?

Yamaha servis . takmıyor da. motorumu sıfır aldım yarın teslim alacağım. Alır almaz da alarm taktırmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum.

Ramideki yamaha servisine taktıracağım ben yarın 150 tl istediler garanti dışı kalmıyor o yüzden başka yere taktırmadım ben de

kivanc34
14 Şubat 2020, 17:41
o alarmın şu özelliği çok hoşuma gitti. Yanında birisi dolaşınca böyle bi 10 15 saniye motora dokunmasa bile anahtarına sinyal geliyor ve ''benim etrafımda birileri var beni çalabilirler'' mesajı veriyor hem de titreşimli ve sesli uyararak :)

sharkspeedr2
14 Şubat 2020, 19:01
o alarmın şu özelliği çok hoşuma gitti. Yanında birisi dolaşınca böyle bi 10 15 saniye motora dokunmasa bile anahtarına sinyal geliyor ve ''benim etrafımda birileri var beni çalabilirler'' mesajı veriyor hem de titreşimli ve sesli uyararak :)

evet kızılötesi sensör var fakat sürekli aktif olduğu için ve motoruda sürekli aktif kullanmıyorsaniz aküyü bitiriyor :)

tommygun
14 Şubat 2020, 19:07
Motorumun eski sahibi 15 gün motoru çalıştırmadığı için alarm aküyü bitirmiş, o da Allah razı olsun şarjla marjla uğraşmadan aküyü yenilemiş. Ben de çok sevindim aldığım motorda alarm var diye, bir gün yolda giderken artık anahtardaki hangi tuşa basmışsam alarm ötmeye başladı, susturamadım. Kendimi hırsız gibi hissettim, ertesi gün alarmı söktüm.

Angrypower
14 Şubat 2020, 20:28
2700 fena değilmiş aslında. Motor bedeli ne gözüküyor. Cbr650r a yaptıracak olsam ne tutar acaba. Gece kapalı garajda olması fiyat düşürüyor mu

Yok. İşin en güzel tarafıda o zaten. Kapının önünde açık bırak çalsınlar. Hdi sigorta Yamaha kasko ile iletişime geçmişti benimle. Yanlış olmasın 1200-1400 bandında çıkmıştı ama unico kadar kapsamlı değildi.

Motorun rayiç ve üstüne eklettirdiniz ekipmanlar kadar teminat sağlıyor. Ben takozlara 500₺ yazdırmıştım. Birde 2000₺ ekipman klozu var içinde. Nereden baksan bir kask parası. Geçen sene lavuğun teki beni ve motorumu parçaladığında çok daha fazlası gitmişti. Şimdi içim rahat.

hacidayi
17 Şubat 2020, 11:09

Hocam şu yazdığınızı gördükten sonra ağzım açık kaldı.Samimiyetinizede güvendiğim için çok şaşırdım bana 9000 TL fiyat çektiler izmirdeydi sanırım nur sigortamıydı yanlış hatırlamıyorsam hatta adama doğru baktığınıza eminmisiniz 2 sene kasko yatıracağıma motordan bir tane daha alırım demiştim haklısınız demişti geçen sene ama benim ilk aracımdı ondan kaynaklanabilirmi bilmiyorum.

kivanc34
17 Şubat 2020, 11:31
yaklaşık 10 dakika önce benim 2020 r 25 e (2019 model) 9 bin tlkasko fiyatı cıktı :)

Angrypower
17 Şubat 2020, 13:10
Dediğim yeri önce bir arayın. Bilgilerinizi verin. Sonra duruma göre kendiniz karar verin. En fazla 2,5dk zamanınızı alacak. Ben MT-25'e de geçen sene 2000tl kasko fiyatı ödemiştim.