PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlginç motosiklet kazası kamerada

Tundzhay
10 Şubat 2020, 13:35
https://www.milliyet.com.tr/milliyet-tv/ilginc-motosiklet-kazasi-kamerada-6141693

Sen motorcuysan ben bu işi bırakıyorum. Verdiğin cevaplar motor sürüşünden daha berbat!

tommygun
10 Şubat 2020, 13:41
Bazen basireti bağlanıyor insanın, hiç yapmayacağı yerde çok saçma bir sebepten kaza yapıp kendisini mal gibi hissedebiliyor. 1,5 ay önce ben de ıslak zeminde sağa dönüş alırken rögar kapağına denk geldim ve yapıştım yere. Baktım millet başıma toplanıyor, yiğitliğe mok sürdürmemek adına "kim koydu ulan bu rögar kapağını buraya?" dedim. Bu arkadaşınki de onun benzeri, çok patates bir kaza yapmış, sonrasında da suçu arabaya atmış.

foxtrot
10 Şubat 2020, 13:47
Adamın aynasına çarptığı için özür dileyeceğine bir de üste çıkmaya çalışıyor.. yuh artık.. hem hakkın olmayan bir yolda ilerlemeye çalış, yolunda giden adamın aynasına çarp, bir de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış.. vallahi de billahi de siz motorcuların yüz karasısınız.. araç sürücüsünü de tebrik ederim efendiliğini hiç bozmamış..

Angrypower
10 Şubat 2020, 15:18
En güzelini ben yapıyorum. Çok saçma bir kaza yaptığımda puhahahahaha die gülüyorum. Karşı taraf var ise ve tutanaktık bir durum var ise hemen tutanağı tutalım ve gidelim diyorum.

Dünya malı dünyada kalır. Abartmamak lazım.

Sanki motosikletli debriyajı ayarlayamamış gibi geldi bana ::huuuh::

COQ
10 Şubat 2020, 15:30
Dirseğini aynaya çarpmış.
Olur bazen öyle.
Ama gidonu nasıl sıkı tutuyorsa artık dengesini kaybetmiş.
Enteresan!

mustafaat
10 Şubat 2020, 16:16
Gidon kontrası için muhteşem bir video: Motosiklet Nasıl Döner?

Gidon çarpmayla sola dönünce motosiklet doğrudan sağa dönüp röfüje kavuşuyor...

screamaykut
10 Şubat 2020, 16:21
Adam dövse yeri =)

sallami
10 Şubat 2020, 16:21
Kardeş tek şeritli yolda, iki şerit yapmış arabanın yanına üçüncü şeridi yapıyor; sonra dayıdan hesap soruyor ya işte orada koptum.

oldcockroach
10 Şubat 2020, 16:43
Daha videonun başında anladım olayı kapattım :D Ben kendimi rossi ilan edebilirim artık :D

sey_47
10 Şubat 2020, 16:44
Dirsek değil. gidon topuzunu çarpıyor.
Adamın ayna parası istemediğine dua etsin.

yokon
10 Şubat 2020, 16:51
Arka çantayı para bandıyla sabitlemiş sanırım.

yurekli_emin
10 Şubat 2020, 17:40
Allah akıl fikir versin. Tabakhaneye bir şeyler mi yetiştiriyor acaba? Ağır ağır geç geçemeyeceksen dur hart diye basılmaz yani böyle aralarda.

Boldpilot
10 Şubat 2020, 19:13
Beyni yok fikri var, özür dileyeceği yerde efelik yapıyor. Körün zöte zorladığı gibi zorlarsan olacağı o.

Ali Mert
10 Şubat 2020, 19:21
Arkadaş tamamen haksız, ama üstüne gitmemek lazım yok yere yürüme hızında giderken motoru pert etmiş. Bence gidonu ya da aynayı arabanın aynasına taktığını farketmedi, araba manevra yaparak düşürdü sanmış olabilir. Bence düşünme tarzı, ben yolumda gidiyordum ne oldu da düştüm demek ki biri bana çarptı.... Yoksa bu davranışları hiç hoş değil.

AzÇok
10 Şubat 2020, 21:09
Eline çok yakın konumda olan araç aynasına gidon topuzunu takmak kolay bir iş değil. Sanıyorum sürücü yorgun. Benzer bir kaza yapmıştım. Tıkabasa dolu olduğu için şişkin bir durumda olan tekstil yan çantamı yanından geçtiğim otomobilin açık olan kapısına takmıştım. Çantam yırtılmıştı. Otomobilin sürücüsünden özür dileyip işi tatlıya bağlamıştım. Motor sürücüsünün gösterdiği tepkilere gelince. Kazanın verdiği şok nedeniyle insan saçmalayabiliyor. Önemli olan yaralanma olmadan atlatılması.
Kazasız belasız sürüşler...

ero__
10 Şubat 2020, 21:58
Bazen basireti bağlanıyor insanın, hiç yapmayacağı yerde çok saçma bir sebepten kaza yapıp kendisini mal gibi hissedebiliyor. 1,5 ay önce ben de ıslak zeminde sağa dönüş alırken rögar kapağına denk geldim ve yapıştım yere. Baktım millet başıma toplanıyor, yiğitliğe mok sürdürmemek adına "kim koydu ulan bu rögar kapağını buraya?" dedim. Bu arkadaşınki de onun benzeri, çok patates bir kaza yapmış, sonrasında da suçu arabaya atmış.

tfdkimdgşfljmigjigjtfdkimdgşfljmigjigjtfdkimdgşflj migjigjdsryhjdto7ımöyo8ormır5nıenwb5ek

şeklinde güldüm akşam akşam :) :queen: (Geçmiş olsun)

Onur Sezgin
10 Şubat 2020, 22:28
Sonra trafikte motorculardan neden nefret ediyorlar :)) araba sahibi yolunda gidiyor hiç suçu yok, motor çarpıyor, özür dileyeceğine el kol yapıyor çok enteresan...

kurubuzz
10 Şubat 2020, 22:58
olaya bak be bi küçük dokunuşla dagildi her sey .
bisey dikkatimi cekdi 4 arkadaşımi kaybettim ben halen biniyorum diyo valla üzüldüm dolmuş bu arkadaş patlama ani olmus bence iyi bi motorcu 😔

yürekçe
10 Şubat 2020, 23:01
Kazadan sonra imana gelmiş sanırım...
4 arkadaşını kaybetmişmiş(!)
Sen ahlağını ve düşünme yetini ve adaletli olmayı ve kazayı öngörebilme görülerini kaybetmişsin..
Yazık o motora!!!

Neydi o türkü?
Bir güzeli bir çirkine verseler
Güzel ağlar, çirkin güler bir zaman...

Öte dünyada o motor soracak bunların hesabını..

Sadistic
10 Şubat 2020, 23:07
ayna diyip geçmeyin öyle bir kontrolünü kaybediyorsunuz ki gidonun direk yerdesiniz

bu kazanın aynısını park halindeki araç ile yaşamışlığım var

baskentli1
10 Şubat 2020, 23:15

Abi gayet super tespit yapmis yapmis iste tam olarak bu :)
Bende arazide agaclarin arasindan gecerken dustum agaca bagirdim falan sonra bariatik golgesinde dinlendim :)

ero__
10 Şubat 2020, 23:25
Abi gayet super tespit yapmis yapmis iste tam olarak bu :)
Bende arazide agaclarin arasindan gecerken dustum agaca bagirdim falan sonra bariatik golgesinde dinlendim :)

https://i.pinimg.com/originals/19/b0/33/19b0338edb8bf3731d090063ea9c5452.jpg

:)

baskentli1
10 Şubat 2020, 23:40
https://i.pinimg.com/originals/19/b0/33/19b0338edb8bf3731d090063ea9c5452.jpg

:)

Ahshdhshahshhhhshdhshh
Ayinin durusu

Exectus
11 Şubat 2020, 01:48
Aralardan geçiyorsan tüm sorumluluğu kabul etmişsindir. Araba kullanan yine sabırlıymış, inerdim o aynayı incelerdim herhangi bi problem varsa tutanak tutardım gerekirse polis çağırırdım. Hem aralardan geçip aynama vuracan hemde haklı gibi üste çıkacan yok yaa.

Ozaman şeritte giderken yanından sıfır araba geçtiğinde ağlamayacaksın beni sıkıştırdı diye. Araç olmak istiyorsan araç gibi davranacaksın bu kadar net.

Biz de aralardan geçiyoruz ama tüm sorumluluğu kabul ediyoruz.

-ZERO-
11 Şubat 2020, 04:00
araba sürücüsü suçsuz olmasına rağmen ne kadar alttan alıp efendi efendi konuşuyor. çok ayıp etmiş motorcu arkadaş. gidonu hesaplayamıyosan aradan geçerken, motoru hiç kullanma trafikte boşver...