PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi Yetkili Servis

Ogretmen
09 Şubat 2020, 10:14
Arkadaşlar Honda'nın istanbuldaki hangi yetkili servisi nispeten daha iyi ve daha ucuz ? Ben bir süredir Pazarbaşı Honda'ya gidiyorum. Ama lokasyon itibari ile biraz zengin bir muhit sayılır . Fiyatlarda bana fazla geldi. Memnun olduğunu Yetkili servis varmı

EUOGLU
09 Şubat 2020, 10:55
Arkadaşlar Honda'nın istanbuldaki hangi yetkili servisi nispeten daha iyi ve daha ucuz ? Ben bir süredir Pazarbaşı Honda'ya gidiyorum. Ama lokasyon itibari ile biraz zengin bir muhit sayılır . Fiyatlarda bana fazla geldi. Memnun olduğunu Yetkili servis varmı

hepsi aynıdır. saatlik ücret alirlar ve sistemden gelir fiyat

cıbılduck
09 Şubat 2020, 10:56
Ben Ataşehir Honda'dan memnun kaldım. Eli yüzü düzgün insanlar.

IRau
09 Şubat 2020, 11:30
birkaç ay önce arkadaşımın işi olduğundan dolayı motorunu ben servise götürmüştüm
ümraniyede db honda servisine gitmiştim çok memnun kaldım ilgi alaka mükemmeldi.

Hırbonen
09 Şubat 2020, 15:59

Pazarbasiyla ilgili anlatilacak çok şey varda şimdi üşeniyorum.Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Doğu&Batı yeni favorim,esengulun de bı yamugunu gormedimm

Cyan
09 Şubat 2020, 18:08
Esengül iyidir.

eyup58
09 Şubat 2020, 23:26
avrupa yakasında esengül derim.pazarbaşını tavsiye etmem.hem pahalı hem saygısızlar.mahalle bakkalı gibi müşteriye davranıyorlar.kurumsallıktan uzaklar.