PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi motoru alayım ikilemde kaldım lütfen yardımcı olun.

claas0
30 Ocak 2020, 22:11
merhaba iyi akşamlar cümleten,okula gitmelik bazende 100 km yola gitmelik motor arıyorum.Manuel vites araçları pek sevmiyorum,cvt bir makine işimi görecek illa yol yapmasınada gerek yok aslında şehir içinde idare etsin..

şuan 100 cc çin malı bisan cup var hiç memnun değilim,şu iki modelden biriyle değiştirmeyi düşünüyorum.

honda titan (japon üretimi olması şart) veya honda activa 100..

özellikle activayı kaç model tercih etmeliyim? hangisi japondur ve sağlammıdır iş görür mü

tommygun
30 Ocak 2020, 22:45
Honda Cg 125 Titan, manuel vites ve 20 küsür senelik makine. Acaba model ismini mi yanlış yazdınız?

claas0
30 Ocak 2020, 23:46
Honda Cg 125 Titan, manuel vites ve 20 küsür senelik makine. Acaba model ismini mi yanlış yazdınız?

yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim.

hondaya olan güvenimden ve japon kalitesinden dolayı japon montaj eski model motor bakıyorum,şuan cup motor kullanıyorum sürüş zevki çok kötü ve vites atmak çok zor geliyor doğrusu :p scooter tercih edicek gibiyim.

honda cg titan 125;deluxe veya 2000 model altı tercih edilebilir.

activa 100:muğla-antalyadan filan düşük kmde alınabilir.

gönül ister ki mt 25 yeni kasaya bineyim veya etz 251 mz,jawa gibi motorlara bineyim ama o kadar param yok :D bana öneriniz nedir

MimTolga
31 Ocak 2020, 01:00
bütçe nedir?